Nitelik Yayınları 8.sınıf Yeni Nesil Süper Fen Bilimleri Soru Kitabı 2019 Aykut Karaçimen Uğur Özcan 481263

60 TL
Koleksiyona Ekle
Son 3 ürün
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (26)
Hızlı Teslimat: 2 gün içinde kargoda
68,50 TL
Hızlı Teslimat: 2 gün içinde kargoda
Kargo Bedava
Hızlı Teslimat: 2 gün içinde kargoda
4. Ürüne %10 İndirim
Kargo Bedava
77,65 TL
Hızlı Teslimat: 2 gün içinde kargoda
Kargo Bedava
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Nitelik Yayınları 8.sınıf Yeni Nesil Süper Fen Bilimleri Soru Kitabı 2019 Aykut Karaçimen Uğur Özcan

 • Nitelik 8.Sınıf Yeni Nesil Süper Fen Bilimleri Soru Kitabı
 • Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Boyut Normal Boy
 • Sınıf 8. Sınıf
 • Basım Dili Türkçe
 • Yazar Uğur Özcan
 • Okula Dönüş Ortaokul
 • Basım Yılı 2022
 • Kitap İçeriği Soru Bankası
Şikayet Et

Nitelik Yayınları 8. Sınıf Süper Fen Bilimleri Soru Kitabı

8. sınıf, liseye geçiş dönemi olarak bilinir. Bu dönemde tercih edilecek olan test kitapları, sınavlarda başarılı olma durumunu etkileyecektir. Nitelik yayınları 8. Sınıf Fen Soru Kitabı, ortaokul fen müfredatını kapsayan bir soru kitabıdır. Kitabın içerisinde yer alan soru tipleri sınav müfredatına uygun bir şekilde hazırlanmıştır. Böylece liseye geçiş sınavı için oldukça kolaylık sağlayacaktır. Kitabın arka kısmında nitelik yayınları 8. sınıf Fen Bilimleri cevap anahtarı bulunmaktadır. Çözülen sorular, bu bölümden kontrol edilebilir. Fen bilimleri, liseye geçiş sınavına dahil olan bir ders alanıdır. Nitelik Yayınları 8. sınıf fen bilimleri soru kitabı, çocukları fen alanında yetkinliğe ulaştırmayı amaçlar. Yeni nesil soru formatı üzerinden sınavda çıkacak olan sorular oldukça yakın sorular bulundurur.

 • Kaliteli Soru Hazinesi
 • Yeni Nesil Sorular
 • Fen Bilimleri Konularını Kapsar

Süper Fen Bilimleri Soru Kitabı İle Geniş Soru Havuzu

Süper Fen Bilimleri Soru Kitabı İle Geniş Soru Havuzu

Nitelik yayınları 8. sınıf fen soru bankası, içerisinde geniş bir soru havuzu bulunduruyor. Bu soruların hazırlanma süreçleri sınav formatına uygun bir şekilde olur. Böylece yeni nesil soru tipleri kitabın içerisinde bulunuyor. Soru sayısı, konuları kavramak açısından oldukça önemli bir etkendir. Nitelik yayınları 8. sınıf Süper Fen Bilimleri Soru kitabı, yeni nesil soruları ile çocuklar için etkili bir öğrenme deneyimi sağlamaktadır. Soru bankaları, konuyu öğrendikten sonra kavramak için en uygun yöntemlerden biridir. Değişen müfredatlar uyum sağlayabilen nitelik yayınları 8. sınıf fen bilimleri soru kitabı, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Liseye hazırlık kitapları olarak da adlandırılan bu soru bankası, Aykut Karaçimen ve Uğur Özcan tarafından hazırlanan soruları içeriyor. 2019 yılında hazırlanmasından dolayı aktif olarak yeni nesil soruları içeriyor.

Yeni Nesil Sorularla Süper Fen Bilimler Soru Kitabı

"Yeni

Nitelik Yayınları 8. sınıf süper fen soru bankası, yeni nesil soru tipleri ile çocukları sınavlara hazırlar. MEB yeni eğitim ve öğretim programına uygun bir şekilde oluşturulmuştur. Yeni nesil liseye geçiş sınavları, sözel ve görsel duyulara etki edecek şekilde hazırlanmaktadır. Bu nedenle yeni nesil soru bankaları da içeriğindeki soru tiplerini çeşitlendirir. 8. sınıf Yeni Nesil Süper Fen Bilimleri Soru Kitabı 2019, ile etkin olan meb müfredatına uygun bir şekilde soru tipleri görmeniz mümkün. Ek olarak bu soruların kontrolünü Nitelik Yayınları 8. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası cevap anahtarı ile yapabilirsiniz. Soru bankası seçiminde soru tipleri, en önemli noktalardan biridir. Bunun yanı sıra soruların hangi müfredata göre hazırlanmış olması gibi faktörler de etkili olur. Seçimlerinizi nitelik yayınları 8. sınıf fen yorumları ile şekillendirebilirsiniz.

Güncel Sorularla 8. Sınıf Süper Fen Bilimleri Soru Kitabı

Güncel Sorularla 8. Sınıf Süper Fen Bilimleri Soru Kitabı

Nitelik Yayınları 8. Sınıf Yeni Nesil Süper Fen Bilimleri Soru Kitabı 2019, güncel soruları ile çok fazla tercih ediliyor. Sınavlara hazırlık dönemlerinde soru tiplerinin özellikle aktif müfredata uygun bir şekilde seçilmesi gerekir. 8. sınıf, liseye geçiş dönemi için son basamak olarak adlandırılır. Bu yıl içerisinde birçok farklı alandan soru tiplerinin görülmesi gerekir. Nitelik Yayınları 8. Sınıf Fen Yeni Nesil Soru Kitabı, fen bilimleri için oldukça farklı soru tipleri içerir. Böylece çalışılan konuların tekrarı ve kavranması için etkili bir çalışma sağlayacaktır. Birçok öğrenci tarafından sıklıkla kullanılan bu kitap, güncel müfredatı ele alır. Böylece çıkarılan veya eklenen konular kitabın içerisinde değiştirilmiş haldedir. Yeni müfredatta bulunan konular sorular içerisinde de ele alınır. Bunların yanı sıra soru tipi de müfredata göre değişmektedir.