İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Fiyat
Form
Etki
Ek Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Nivea Tıraş Köpük ve Jelleri

" araması için 295 sonuç listeleniyor
Nivea Hassas Tıraş Jeli 200 ml

NiveaHassas Tıraş Jeli 200 ml

(9)
125,93 TL
Sepete Git

Kullanışlı Nivea Tıraş Köpüğü Seçenekleri Trendyol’da!

Tıraş olmak belli bir hazırlık aşaması gerektiren bir kişisel bakımdır. Sakal ve bıyıkların işlem sırasında rahatça kesilebilmesi ve sonrasında ciltte rahatsızlık yaratmaması için Nivea tıraş köpüğü çeşitleri arasından uygun olanı kullanabilirsiniz. Nivea tıraş köpüğü ile rahatça sakal ve bıyıkları kesebilirsiniz. Uygulama sırasında cilt nemlenip yumuşar. Bıçağın geçtiği yerleri yumuşatarak kesim işlemi sırasında teninizin zarar görmesini önler. İçerisinde yer alan nemlendirici özelliği sayesinde yüzünüz kuruyup kızarmaz. Nivea hassas tıraş köpüğü hassas cilt yapısına sahip olan erkekler için ideal bir seçenektir. Jelin sahip olduğu anti alerjik özellik sayesinde hassas ciltlere ve alerjik bünyelere uygundur. Uygun fiyatlara sahip olan Nivea man tıraş köpüğü seçeneklerine Trendyol ile sahip olabilirsiniz.

Avantajlı ve Uygun Nivea Tıraş Köpüğü Fiyatı

Avantajlı ve Uygun Nivea Tıraş Köpüğü Fiyatı

Sakal ve bıyıkların düzeltilmesi ya da tamamen kesilmesi işleminde keskin bıçaklar kullanılır. Bu işlem sırasında sakal ve bıyıkların yumuşatılıp cildin nemlendirilmesi gerekir. Yoğun ve kaygan yapısı sayesinde bu işlemi acısız hale getiren Nivea jel tıraş köpüğü cildinizi korur. Sakallar ile bıçak arasında kaygan bir yüzey oluşturarak kolay bir uygulama sağlar. Nivea sert sakal tıraş köpüğü normale göre sert olan sakalların kesilmesi sırasında kullanılır. Diğerlerine göre sert olan bu sakalların tıraşı için içerisinde ekstra yumuşaklık ve nemlendirici özellik barındırır. Nivea tıraş köpüğü fiyatı uygun ve avantajlı seçenekleri ile bütçe dostudur. Her cilt tipine uygun jel ve köpük yapıda olan bu ürünleri tercih edebilirsiniz. İçerisinde yer alan papatya ve hamamelisin birleşimiyle güçlendirilen Nivea hassas ciltler için tıraş köpüğü işlem sırasında cildinizi yıpratmaz. Alkol içermeyen yapısı sayesinde kızarıklık ve tahriş meydana gelmez. Siz de rahat bir tıraş uygulaması ve yumuşak bir ten için bu ürünleri Trendyol aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Fırsat Dolu Nivea Tıraş Köpüğü Online Satış

Fırsat Dolu Nivea Tıraş Köpüğü Online Satış

Erkekler için kişisel bakım denildiği zaman ilk sırada sakal ve bıyıkların kesilmesi gelir. Kişinin isteğine bağlı olarak sinekkaydı ya da kısaltma yapılabilir. Sert sakal ve bıyık sahibi erkekler için Nivea sert sakallar için tıraş köpüğü uygulama esnasında size yardımcı olur. Ciltte kesilmeleri önleyip tahriş riskini azaltır. Nivea nemlendirici tıraş köpüğü tıraş sırasında yüzünüzü nemlendirir ve yumuşatır. Bu sayede uygulama sonrasında yüzde oluşabilecek kuruluk ve deri döküntüleri engellenebilir. Köpük yapısı tıraş sonrası durulamayı kolaylaştırır. Fırsatlarla dolu Nivea tıraş köpüğü online satış seçenekleri her bütçeye ve isteğe uygundur. Damat bohçası olarak adlandırılan paket ürünler nişanda ve evlilik aşamasında verilen hediyelerden oluşur. Köpük ve jel kıvamlı tıraş ürünlerinin de yer aldığı bu paketleri Trendyol’dan güvenle satın alabilirsiniz.

Yumuşak Bir Cilt İçin Nivea Tıraş Köpüğü

Yumuşak Bir Cilt İçin Nivea Tıraş Köpüğü

Her cilt tipine uygun köpük ve jel kıvamlı tıraş ürünleri erkek bakımında sık kullanılan malzemelerdir. Sakal ve bıyıkların sertlik düzeyine göre, cilt tipinin kuru ya da hassas oluşuna bağlı olarak değişen geniş ürün yelpazesi bulunur. Bu ürünlerden kullanan müşteriler, Nivea tıraş köpüğü önerisinde bulunarak ilk kez deneyecek müşterilere yardımcı olurlar. Bu ürünleri birleştirerek şık ve zarif damat bohçaları elde edebilirsiniz. Hem nemlendirici hem de cildi besleyici özelliklere sahip olan bu ürünler sağlam şişeler içerisinde saklanır. Bu ürünlerin ışık görmeyen yerlerde saklanması uzun süreli raf ömrü açısından önemlidir. Nivea tıraş köpüğü yorum içerikleri bu ürünü deneyimleyen müşterilerin değerli paylaşımlarından oluşur. Tıraş sırasında cildinizi rahatlatan ve nemlendiren bu ürünlerin satın alma işlemini Trendyol aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.