"

Nokia

" araması için 109 sonuç listeleniyor

Nokia

Tuşlu cep telefonları döneminde dünyanın en popüler markası olmayı başaran Nokia, çağı yakalayan ürünleri ve efsaneleşmiş telefonlarının yeni yorumlarıyla günümüzün de en önemli cep telefonu üreticileri arasındadır. Trendyol Nokia kategorisinde; klasik Nokia cihazlarını, Nokia nostaljik telefon modellerini, Nokia akıllı telefon modellerini ve tüm Nokia ürünleri için ihtiyaç duyabileceğiniz batarya ve şarj aletlerini inceleyebilir ve tüm dünyanın beğenisini kazanan Nokia modellerine dair tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Nokia Akıllı Telefon Özellikleri

Akıllı telefon sektöründe son derece büyük başarılar elde eden Nokia, markasıyla aynı ismi taşıyan akıllı telefon serisiyle her çeşit ihtiyaca cevap veren farklı modeller üretmiştir. Özellikle Nokia 2, Nokia 3, Nokia 5, Nokia 6 ve Nokia 8 modelleriyle farklı ihtiyaçlar için alternatif çözümler getiren Nokia, cihazlarının şık tasarımları ve son derece rahat kullanılabilmeleri sayesinde de çok sayıda övgü almıştır. 16 GB ile 64 GB arasında bir hafıza kapasitesine sahip olan Nokia akıllı telefonlar, siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneğine sahiptir. Geniş ekranları ve yüksek görüntü kaliteleriyle dikkatleri üzerine çeken bu serinin en çok ilgi gören ürünlerinin başında ise serinin amiral gemisi kabul edilen Nokia 8 gelmektedir. 5.3 inçlik bir ekran boyutu bulunan bu cihaz, 1440 x 2560 piksel değerinde de bir ekran çözünürlüğüne sahiptir. Bu sayede tüm video, uygulama, oyun ve filmleri en yüksek kalitede ve geniş ekranda görüntülemenize olanak tanıyan ürün, 64 GB'lık hafıza kapasitesi sayesinde de tüm fotoğraflarınızı, verilerinizi ve belgelerinizi güvenle saklamanıza imkan tanır. Çift arka kamerası bulunan Nokia 8, 13 MP kalitesinde fotoğraflar ve Full HD videolar çekerek adeta profesyonel bir stüdyo gibi çalışır. Aynı zamanda çift hat imkanı sunan Nokia telefon, hızlı şarj olma özelliği ve 3090 mAh kapasitesindeki bataryasıyla da akıllı telefonlarda sıklıkla karşılaşılan şarj sorunlarının da önüne geçmektedir.

Nokia Nostaljik Telefon Modelleri

Aradan kaç yıl geçerse geçsin, Nokia tuşlu telefon modellerinin kalitesi kullanıcılar için halen bir efsanedir. Günümüzde pek çok kullanıcısından tuşlu telefon talebi alan Nokia, bu çağrılara daha fazla kayıtsız kalamamış ve geçtiğimiz günlerde efsanevi modellerinin yeni versiyonlarını piyasaya sürmüştür. Nokia eski modeller kadar kaliteli ve göz doldurucu olan bu nostaljik ürünlerin başlıcaları, Nokia 3310 ve Nokia 216'dır. Tıpkı klasik 3310 modelleri gibi kırmızı, sarı ve mavi olmak üzere üç renk seçeneğiyle piyasaya sürülen yeni nesil Nokia 3310 telefonlar, eski tasarımı andıran şık görünümleri ve kolay kullanım avantajlarıyla pek çok tüketiciden olumlu not almıştır. 16 GB dahili hafızası bulunan model, 2,4 inç boyutundaki ekranı ve 240 x 320 piksel çözünürlüğüyle klasik telefon sevenlere hitap eder ve 16 milyon renk tanımlayabilmesi sayesinde doyurucu bir kullanım sunar. Hafızası Micro SD kart aracılığıyla yükseltilebilen cihaz, 2 MP değerinde bir arka kameraya da sahiptir. Nokia 216 ise renkli ekran kullanmak isteyen ancak fiziksel tuş takımından vazgeçemeyen kullanıcılar için özel olarak üretilmiştir. 16 GB dahili hafıza kapasitesiyle çok sayıda veriyi depolayabilen Nokia telefon, aynı zamanda 576 saat gibi son derece uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Ürün, Nokia fiyatları açısından da en uygun seçenekler arasında bulunur.

Nokia Bataryaları ve Şarj Aletleri

Telefon kullanıcılarının en büyük sorunlarından biri, cihazda problem oluştuktan sonra karşılaştıkları teknik destek yetersizliğidir. Bu konuda en donanımlı markalardan biri olan Nokia, kullanıcılarına son derece geniş teknik destek imkanları sunar. Tüm Nokia modellerinin bataryaları ve şarj aletleri, son derece dayanıklıdır ve tüketicilere uzun bir kullanım ömrü vadeder. Lithium-Ion olarak üretilen Nokia batarya çeşitlerinin bekleme süreleri, modellerine göre farklılık gösterir. Bekleme süreleri 16 saat ile 576 saat arasında değişen bu ürünler, darbelere ve ısınmalara karşı büyük direnç gösterir ve cihazınızın uzun ömürlü olmasını sağlar. Nokia şarj aletleri ise yüksek performansları sayesinde cihazınızı son derece kısa bir sürede şarj eder ve kimi zaman saatler sürebilen şarj sorunlarını ortadan kaldırır. Nokia modelleri için özel olarak üretilen bu batarya ve şarj aletleri, cihazınızla kusursuz bir uyum yakalayarak yüksek performans gösterir.

Yukarı Çık