"

Norway Geographical

" araması için 166 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Norway Geographical

Norway Geographical, outdoor olarak adlandırılan açık alan koşullarına uygun mont, ceket, aksesuar gibi ürünler sunan bir markadır. Özellikle soğuk havanın etkili olduğu arazi ve şehir koşullarına göre ürün tasarlayan marka, hazırladığı modellerle kullanıcılara kaliteli ve doğru ürünleri sunmayı ilke edinmiştir. Teknolojinin desteği ile yüksek kaliteli olarak hazırlanan Norway Geographical ürünleri, outdoor arazinin zorlu şartlarını şehir hayatına adapte eden seçenekleriyle de farklı bir ürün koleksiyonu hazırlar. 

Rahatlığı Yanınızda Taşıyın

Doğanın içinde ve açık alanlarda vakit geçirmekten hoşlananlar, bu koşullara uygun kıyafet tercihi yapmanın ne kadar önemli olduğunu bilir. Sizi soğuktan korurken terletmeyen, ısı kaybını önleyen, giymesi ve taşıması hafif ürünler, outdoor aktiviteleri sevenlerin özellikle tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Softshell mont, polar ceket ve şişme yelek gibi öne çıkan Norway Geographical outdoor ürünleri, kullanılan yüksek teknoloji sayesinde dış giyim ürününde aradığınız tüm özellikleri sizlere sunar. Outdoor kıyafetler için geliştirilen pek çok yeni teknoloji, Norway Geographical modellerinde uygulanır. Kullanılan üst düzey yalıtım teknolojileri, aradığınız ısı yalıtımı, konfor ve dayanıklılık ögelerini bir arada sunar. 

Yüksek teknolojili yalıtım malzemelerinin yanı sıra özel işlemlerle hazırlanan polyester katmanlar ile kaz tüyü gibi dolgu malzemeleri de ürünlerin kolay taşınır ve temizlenir olmalarına katkı sağlar. Ürünlerin leke tutmayan yapıları ve istenildiğinde katlanıp çantaya konulabilmelerini sağlayan özellikleri, her türlü kullanım alanında size rahat hareket etme imkânı sunar. En kötü iklim şartlarında dahi şık ve temiz kalmanın keyfini yaşamak için Norway Geographical Türkiye tarafından Trendyol'da satışa sunulan ürünleri tercihedebilirsiniz.

Doğadan Şehre Konfor

Kış aylarının fazlasıyla zorlayıcı olduğu bölgelerde yaşayan insanlar, soğuktan korunmak adına kat kat ve kalın giyinmek zorunda kalır. Soğuk havaya karşı alınan önlemler, çoğunlukla şık ve konforlu giyimden feragat etmeyi gerektirir. Norway Geographical ürünleri, kullanıcıların yaşadığı bu sorunları ele alıp hem sportif ve rahat hem de şık ve kullanışlı ürünleriyle şehir hayatına outdoor giysilerin konfor ve korumasını getirir. Çok yönlü tasarımlarıyla günlük kullanımda aradığınız tüm konforu size sunan marka, hazırladığı ürün yelpazesiyle daha aktif ve hareketli olmanıza katkı sağlar.

Sıra dışı fonksiyonel özelliklere sahip geniş bir ürün yelpazesi bulunan Norway Geographical, zorlayıcı iklim koşullarında bisiklet, trekking ve koşu gibi aktiviteler için alternatif kıyafetleri sizlerle buluşturur. Yüksek ısı koruması sunan tam boy parkalar, hafif ve çok amaçlı tasarımları sayesinde açık alanlarda aradığınız hareket avantajını sağlar. Norway Geographical, kış aylarının vazgeçilmez kıyafetlerinden olan polar modellerinde çok katmanlı özel yapı ve su geçirmez başlık gibi yeniliklere yer verir. Yüksek kaliteyi ön plana alan bu tasarımlar, sizi zorlayacak iklim koşullarında yapmak istediğiniz tüm faaliyetlerde destek ve koruma sağlar. 

Avantajlı Fiyatlar

Çok yönlü tasarımları, renkleri ve modern çizgileriyle kullanıcıların aklında ve kalbinde yer edinen Norway Geographical, uyguladığı fiyat politikasıyla da yer aldığı ürün kategorisinde fark yaratır. Hem yeni sezon için hazırlanan ürünler hem de Norway Geographical outlet ürünleri, kullanırken yaşattıkları yüksek konfora rağmen cazip fiyatlarıyla dikkat çeker. 

Dayanıklı ve uzun ömürlü kumaşlar kullanılan; doğa şartlarına ve yıkama işlemlerine dirençli ürünler, beklentilerinizi karşılar. Nefes alabilen kaliteli astar, elastik yüzey malzemeleri; yağmur, kar gibi zorlu iklim şartlarını sorun etmeden açık havanın keyfini yaşamanıza destek olur. Şehirde ve açık havada geçirdiğiniz keyifli anları unutulmaz kılan ürünlere Trendyol tarafından hazırlanan eşsiz avantajlar ve Norway Geographical indirim fırsatları ile sahip olabilirsiniz.