"

Notebook

" araması için 11147 sonuç listeleniyor

Notebook

Notebook modelleri, sahip oldukları benzersiz teknolojilerle ve modern görünümleriyle kullanıcıların ilgi odağı olmayı başarıyor. Birçok marka tarafından satışa sunulan notebook modelleri sayesinde kullanıcılar için çok geniş bir notebook laptop modeli sunuluyor. Her bir marka ürünlerini kendine özgü teknolojilerle donatıyor. Ürünlerde yer alan benzersiz temel donanım özellikleri, bilgisayarınızın son derece verimli çalışmasın olanak sağlıyor. Güçlü işlemciler, notebook'ların son derece hızlı çalışmasına yardımcı oluyor. Bu sayede işlemlerinizi tamamlamak için saatlerce beklemenize gerek kalmıyor. Güçlü ekran teknolojileri ise içeriklerinizi son derece net görüntüler eşliğinde izleyebilmenize imkan tanıyor. Ses özellikleri, depolama ve RAM kapasitesi gibi özellikler de bilgisayarınızı kullanma konusunda sizlere büyük fayda sağlıyor. Geniş RAM kapasitesi birden fazla uygulamayı kolayca çalıştırabilmenize yardımcı olurken depolama kapasitesi ise verilerinizi güvenle saklayabilmenize ve dilediğiniz zaman verilerinize ulaşabilmenize olanak tanıyor. Ekran kartı en zorlu grafikleri bile kolayca görüntüleyebilmeniz için sizlere fayda sağlıyor. Bu sayede uygun bilgisayarlar kullanıldığında birçok oyunu oynayabilmenize de yardımcı olunuyor.

Notebook Kullanım Alanları

Laptop'lar, oyun, iş ve günlük kullanım için olmak üzere çeşitli amaçlara hizmet edenler olarak ayrılıyor. Oyun için kullanılan laptop'lar daha güçlü donanım özelliklerine sahip oluyor. Bu sayede en zorlu oyunlar bile kolayca çalıştırabiliyor. İş ve ofis ihtiyaçları için üretilen laptop modelleri Office programları konusunda büyük bir performans gösteriyor. Notlar alabilmenize, projeler üretebilmenize olanak tanıyan modeller sayesinde ofis ihtiyaçlarınız en iyi şekilde karşılanıyor. Günlük kullanım için üretilen notebook modelleri ise evinizdeki ihtiyaçlarınız için veya öğrenciler için en iyi donanımları sunuyor. Günlük kullanımlar için üretilen modeller, film ve dizi izleme konusunda performansını en iyi şekilde sunuyor. Öğrencilerin ihtiyaçlarını da karşılayan modeller, genel ihtiyaçlarınız için en iyi seçenek oluyor.

Farklı ihtiyaçlara hizmet eden farklı laptop modelleri, günlük hayatınızın en iyi kurtarıcılarından biri hâline geliyor. Müzik dinlemek, film izlemek, oyunlarınızı oynamak, işlerinizi tamamlamak ihtiyacınıza uygun bilgisayarlar ile son derece eğlenceli bir hâle geliyor. Sizlere yalnızca ihtiyaç ve isteklerinizi belirleyip bu istekler doğrultusunda uygun taşınabilir bilgisayar modelinizi bulmak kalıyor.

Öne Çıkan Notebook Markaları 

Markalar ürettikleri yeni nesil laptop modelleriyle dikkatleri üzerine topluyor. Çeşitli tüm notebook bilgisayar markaları güçlü teknolojilere sahip ürünleriyle kullanıcıların ilgisini üzerine çekiyor. Bazı markalar hem günlük aktiviteleriniz için hem de oyun oynayabilmeniz için ürettiği notebook'ları sayesinde kullanıcılara teknolojiyi en iyi şekliyle sunuyor. Ürünlerinde benzersiz teknolojiler kullanan markalar, hızlılığı ve verimliliği en üst seviyelere taşıyor. İkisi bir arada notebook modelleri de bulunan markalar hem tablet hem de bilgisayar keyfini aynı anda yaşayabilmenize katkı sağlıyor. Modern ve şık görüntüleriyle beğeni kazanan ürünler, üstün teknolojik özellikleriyle de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Notebook modelleri güçlü işlemcileriyle beğeni kazanırken oyun keyfinizi en üst seviyelere taşımayı da başarıyor. Markalar, ürünlerini kendine özgü teknolojileriyle donatılarak sizlere sunuluyor. Teknolojinin tüm faydalarını en iyi şekilde kullanabileceğiniz notebooklar en iyi yardımcılarınızdan biri hâline geliyor. Bazı notebook markaları ise oyun bilgisayarları sayesinde oyuncuların tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor.

Tüm markalar, benzersiz ürünleriyle farklı farklı teknolojileri kullanıcıların beğenisine sunuyor. İhtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda seçebileceğiniz yeni nesil notebook'unuzla tüm işlemlerinizi kolayca tamamlamak son derece eğlenceli ve pratik bir hâle geliyor.

Notebook'lar ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Notebook ürünleri çeşitli üstün teknolojileriyle dikkatleri üzerine topluyor. Benzersiz teknolojilere sahip olan ürünler, bilgisayar deneyiminizi en üst seviyelere taşıyor. i5 işlemci notebook ürünleri, i3 veya i7 işlemcili ürünler de bulunuyor ve ürünlerin çeşitliliği her geçen gün artıyor. Güçlü Intel ve diğer işlemci teknolojileri sayesinde ürünler, hem oldukça hızlı çalışıyor hem de isteklerinizi kolayca yerine getiriyor. En zorlu işlemlerinizde bile donmalar ve kesilmeler oluşturmayan ürünler, işletim sistemleriyle de dikkatleri üzerine topluyor. Bazı markalar ürünlerine kendi işletim sistemlerini entegre ediyor. Bazı markalar ise Windows gibi işletim sistemleriyle ürünlerini kullanıma sunuyor. Kolay kullanımlı ara yüzlerde, işletim sisteminin getirdiği yerleşik uygulamalar da yer alıyor. Markaların kendine özgü bu uygulamaları ile bilgisayarınızı kullanmak daha pratik bir hâle geliyor. İşlemcisi ve işletim sisteminin yanı sıra ürünler, gelişmiş ekran teknolojileriyle de öne çıkıyor. Son derece gerçekçi, canlı ve net görüntüler ortaya koyan ürünler, oyunlarınızı oynarken, dizi ve filmlerinizi izlerken hiçbir ayrıntıyı kaçırmanıza izin vermiyor. Bu sayede aktivitelerinizi gerçekleştirmek daha eğlenceli bir hâle geliyor.

Ürünlerin ön panelinde yer alan kamera ile görüntülü görüşmeler yapabilmenize izin veriliyor. Bu sayede sevdikleriniz daima bir tık uzağınızda oluyor. Akıllı telefonunuzla eşleştirildiğinde telefonunuzda yer alan verileri yönetebilmenize olanak tanıyan ürünler, kendilerine özgü tüm teknolojileriyle büyük beğeni kazanıyor. Çeşitli isimlere sahip uygulama mağazalarından uygulamalar indirebilmenize imkan tanıyan ürünler, telefonlarınızda ve tabletlerinizde kullandığınız birçok uygulamayı kolayca laptop üzerinden de kullanabilmenize katkı sağlıyor.

Güçlü grafik işlemcisi sayesinde en zorlu grafiklerde bile donmalar oluşturmayan ürünler, çeşitli bağlantı noktalarıyla da dikkatleri üzerine topluyor. Wi-Fi bağlantısı üzerinden internet ağlarına katılabilmenize olanak tanınıyor. Bluetooth ise telefonlarınızla bağlantı kurabilmenize yardımcı oluyor. Bazı ürün modellerinde bulunan kişisel asistanınız, seslendiğiniz an devreye giriyor ve isteklerinizi yerine getiriyor. Benzersiz ses özelliklerine sahip olan ürünler, içeriklerdeki hiçbir ayrıntıyı kaçırmanıza izin vermiyor. Tüm özelliklerinin yanı sıra notebook'lar, modern görünümleriyle de göz dolduruyor. İncecik yapıları sayesinde kolay taşıma imkanı sunan ürünler, şık ve zarif bir görünüm de ortaya koyuyor.

Teknolojiyi En İyi Şekilde Yaşayın

Notebook modelleri, çeşitli özellikleriyle öğrenciler ve ev kullanıcıları için ideal bilgisayarlar arasında yerini alıyor. Intel ve AMD işlemciyle donatılan ürünler günlük işleriniz için en iyi yardımcılarınızdan biri hâline geliyor. Dizi ve filmlerinizi keyifle izleyebilmenize imkan tanıyan ürünler, Office programlarını da rahatlıkla kullanabilmenize yardımcı oluyor. Böylece hem ofiste hem de evde kullanılabilen ürünler, neredeyse tüm ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt veriyor. Güçlü ekran teknolojileri sayesinde Full HD görüntü teknolojisini en üst seviyede destekleyen notebook modelleri, geniş RAM ve depolama kapasiteleriyle de beğeni kazanıyor.

Markaların bazı ürün modelleri ise yoğun iş programlarınızın kurtarıcısı hâline geliyor. En zorlu dosya ve belgeleri kolayca çalıştıran ve yeni belgeler oluşturken sizlere büyük faydalar sağlayan ürünler, gelişmiş temel donanım özellikleriyle dikkat çekiyor. Geniş RAM ve depolama kapasitesine sahip olan ürünler, belgelerinizi ve diğer tüm dosyalarınızı güvenle saklayabilmenize, verilerinizi saniyeler içinde görüntüleyip kesintisiz kontroller yapabilmenize yardımcı oluyor. Güçlü işlemcileriyle donmaları ortadan kaldıran ürünler, işletim sistemleriyle de beğeni kazanıyor. İşletim sisteminin sunduğu kolay kullanımlı ara yüz sayesinde saatlerce uygulama ve klasör aramanıza gerek kalmıyor. Güçlü ekran özellikleri, ses özellikleri ve bağlantı teknolojileriyle ürünler, iş hayatınızın en iyi kurtarıcılarından biri hâline geliyor.

Markaların oyun bilgisayarları, üst düzey donanımsal özellikleri kullanıcılara sunuyor. Bu sayede en zorlu ve en çok güç ve grafik gerektiren oyunlar bile kolayca çalıştırılabiliyor. Uygulamalardaki zorlu grafikleri kesintisiz bir biçimde görüntüleyebilmenize yardımcı olan ürünler, oyun keyfinizi en üst seviyelere taşıyor. Geniş depolama kapasiteleri sayesinde oyunlarınızı bilgisayarınızın hafızasında güvenle saklayabilmenize imkan tanıyan ürünler, RAM kapasiteleriyle ise oyunların açılışını kolaylaştırıyor. Bu sayede oyunlarınızı oynayabilmek için dakikalarca beklemenize gerek kalmıyor. Ürünler, benzersiz ses özellikleri sayesinde oyunlarınızdaki ve videolardaki tüm sesleri net ve pürüzsüz bir biçimde duyabilmenize imkan sağlıyor. Bu sayede bir oyun bilgisayarından beklediklerinizin çok daha fazlasını en iyi şekilde sizlere sunuluyor.

Üst Düzey Notebook'lar ile Güç Daima Sizinle

Benzersiz teknolojileriyle öne çıkan dünyaca ünlü markaların ürettiği üst düzey notebook'lar, kullanıcılarına gücü en üst seviyede yaşatıyor. Ürünler, güçlü teknolojileriyle ve tasarımlarıyla göz dolduruyor. Gelişmiş notebook'lar i7, i5 ve i3 işlemcilerle veya AMD işlemciyle donatılıyor. Notebook işlemci gücü sayesinde ürünler, tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyor. Office uygulamaları konusunda benzersiz performans gösteren ürünler, video ve fotoğrafları da kolaylıkla ve saniyeler içinde görüntülemenize katkı sağlıyor. Gelişmiş ekran ve grafik teknolojileri sayesinde zorlu grafikleri bile Full HD görüntü kalitesiyle görüntüleyebilmenize imkan tanıyan ürünler, geniş RAM kapasiteleriyle ise donmaları ve kesilmeleri ortadan kaldırıyor. 

Markaların notebook ürünleri, geniş depolama kapasiteleri sayesinde tüm fotoğrafları, uygulamaları ve videoları depolayabilmenize ve verilerinize ihtiyaç duyduğunuz zaman ulaşabilmenize olanak tanıyor. Bu sayede en önemli belgeleriniz her an elinizin altında oluyor. SSD depolama kapasitesine sahip modeller, bilgisayarınızın açılış ve kapanış hızlarını yükseltiyor. Bu sayede bilgisayarınızın açılması için uzun süreler beklemenize gerek kalmıyor. Markanın ikisi bir arada bilgisayar modelleri, hem tablet hem de notebook'a aynı anda sahip olabilmenize olanak tanıyor. Bu sayede ürünlerin kullanımı daha eğlenceli ve pratik bir hâle geliyor. Ürünler, ergonomik kullanımlı klavye ve touchpad'leriyle de kullanımlarını son derece kolay bir boyuta taşımayı başarıyor.

Oyuncuların tüm ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılayabiliyen oyun notebook'ları, gelişmiş grafik özellikleriyle oyunlarınızdaki tüm hareketleri algılıyor ve yoğun grafikler sırasında donmalar oluşturmuyor. Ürünler, bir oyun bilgisayarı için en iyi özellikleri sunuyor. Arkadan aydınlatmalı klavye sayesinde karanlık ortamlarda da oyunlarınızı oynayabilmenize olanak tanıyan ürünler, geliştirilmiş işlemcileri ve işletim sistemleriyle de dikkatleri üzerine topluyor. Bu sayede oyun oynamak daha eğlenceli bir boyuta taşınıyor. Geniş hafızalarıyla oyunlarınızı güvenle depolayabilmenize imkan tanıyan HP Gaming Pavilion notebook'lar, ses teknolojileri, güvenlik özellikleri, bağlantı noktaları ve çok daha fazlasıyla dikkatleri üzerine topluyor. Tüm özellikleriyle notebook'lar en iyi yardımcılarınızdan biri hâline geliyor.

Oyun Bilgisayarları ile Oyun Deneyiminizi İyileştirin

Çeşitli markalar, oyun bilgisayarlarıyla kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Markalar bazı notebook özellikleri sayesinde oyunlarınızı en iyi şekilde oynayabilmenize yardımcı oluyor. Güçlü işlemcisi sayesinde ürünler, oyunlarınızı saniyeler içinde başlatabilmenize olanak tanıyor. Bu sayede işlemlerinizin tamamlanması için uzun süreler boyunca beklemenize gerek kalmıyor. Geniş RAM kapasitesine sahip olan notebook modelleri, aynı anda birden fazla uygulamayı çalıştırabilmenize ve kesintisiz bir biçimde kullanabilmenize yardımcı oluyor. Açık olan uygulamalar arasında hızlıca geçişler yapabilmenize de imkan tanıyan ürünler, en iyi oyun arkadaşlarınızdan biri hâline geliyor. Geniş ekranlarıyla oyun keyfinizi artıran notebook'lar, sınırları tamamıyla ortadan kaldırmayı başarıyor.

Ürünler, gelişmiş ekran teknolojileriyle donatılarak sizlere sunuluyor. Bu sayede oyunlarınızdaki ve diğer tüm aktivitelerinizdeki görüntüleri canlı, net ve gerçekçi bir biçimde görüntüleyebilmenize yardımcı oluyor. En küçük detayları bile kolayca görebilmenize imkan tanıyan ürünler, ekran konusunda benzersiz bir performans ortaya koyuyor. Gelişmiş işletim sistemine sahip olan notebook'lar, kolay kullanımlı bir kullanıcı ara yüzü sunuyor. Bu sayede aradığınız tüm uygulamaları kolatca bulabilmenize olanak tanınıyor. İşletim sisteminin getirdiği yerleşik uygulamalar sayesinde ürünlerin kullanımı daha pratik bir hâle geliyor. Ergonomik yapılı klavyesi ve touchpad'iyle kontrol daima sizin elinizde oluyor. Notebook önerileri arasında ilk sıralarda yer alan MSI notebook'lar oyunlarınızı çalıştırmak ve diğer tüm işlemlerinizi yapmak yalnızca saniyelerinizi alıyor.

Ürünlerin ön panelinde yer alan yerleşik kamera ile sevdiklerinizle ve oyun arkadaşlarınızla görüntülü görüşmeler yapabilmenize, fotoğraflar ve videolar çekebilmenize imkan sağlanıyor. Markaların oyun bilgisayarları dışında ev ve ofis kullanımları için ürettiği bilgisayarları da bulunuyor. Bu sayede markalar, her türlü ihtiyacınıza en iyi şekilde hizmet vermeyi başarıyor. Günlük kullanım ve ofis kullanımları için üretilen notebook'lar, kolay kullanımlarıyla dikkatleri üzerine topluyor. Gelişmiş temel donanım özellikleri de ürünlerin kullanımını profesyonel bir boyuta taşıyor. Modern görünümleriyle de beğeni kazanan ürünler, şıklığı ve zarafeti en iyi şekilde yansıtabilmenize katkı sağlıyor. Notebook fiyatları, notebook indirim dönemlerinde oldukça uygun fiyatlara bulunabiliyor.

Diğer Tüm Notebook Markaları

Diğer notebook markaları gelişmiş teknolojileriyle kullanıcılarına büyük kolaylıklar sunuyor. Full HD görüntüleri destekleyen ekranlarıyla beğeni kazanan ürünler, 14 inç notebook ekranı genişlikleriyle de öne çıkıyor. Geniş ekranları sayesinde sınırları ortadan kaldıran ürünler, indirimli notebook modelleri arasında yer alıyor. Tüm ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt veren ürünler film ve dizi izleme alışkanlıklarınızı değiştiriyor ve en iyi seviyelere ulaştırıyor. Oyun oynama amaçlı üretilen notebook'lar da ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamayı başarıyor.

Benzersiz oyun donanımlarıyla üretilerek kullanıcılara sunulan oyun bilgisayarları, tüm zorlukları kolaylaştırıyor. En zorlu oyunları bile çalıştırabilen ürünler, oyun bilgisayarı dendiğinde akla temel donanım özellikleriyle kullanıcılara büyük kolaylıklar sunuyor. Böylece oyun amaçlı üretilen notebook'lar, en iyi oyun arkadaşlarınızdan biri hâline gelmeyi başarıyor. Gelişmiş ekran teknolojileri ve daha fazlasıyla ürünler, en zorlu oyun grafiklerini bile kolayca görüntüleyebilmenize katkı sağlıyor. Tüm laptop markaları kendilerine özgü teknolojilerle donattıkları notebook'larıyla kullanıcıların ilgi odağı olmayı başarıyor. Küçük notebook modelleri, bilgisayarınızı her yere taşımanız gerektiğinde kurtarıcınız oluyor. Mini notebook fiyatları, notebook kampanya dönemlerinde oldukça uygun fiyatlara bulunabiliyor. Küçük notebook fiyatları ve daha fazlasına Trendyol üzerinden erişim son derece pratik oluyor.

Daha Fazlasına Trendyol Üzerinden Hemen Ulaşın!

Yeni nesil notebook'lar, kullanıcıların kolaylık ihtiyaçları düşünülerek tasarlanıyor ve üretiliyor. Bu sayede bilgisayar kullanmak her kesim için oldukça kolay bir hâle geliyor. Ergonomik tasarımlarıyla öne çıkan tüm notebook modelleri, klavye ve touchpad açısından da kolaylıklar sunuyor. Ürünlerin touchpad'inde yer alan Multi Touch teknolojisi, imleçi birden fazla parmağınızla kontrol edebilmenize katlı sağlıyor.

Her markada, oyun amaçlı, ofis kullanımları için ve ev ve öğrenci kullanıcıları için üretilen üstün teknolojilere sahip notebook modelleri bulunuyor. Tüm markalar, ürünlerini kendilerine özgü teknolojilerle donatarak satışa çıkarıyor. Bu sayede kullanıcılar diledikleri markada diledikleri kullanım amacına hizmet eden çeşitli ürünler bulabiliyor. Geniş ürün skalasıyla Trendyol, bu anlamda kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına hitap etmeyi başarıyor. 

 

Gelişmiş işlemcileri, güçlü ekran teknolojileri, modern tasarımları, kullanım kolaylığı sağlayan ve kullanıcı dostu bir ara yüz ortaya koyan işletim sistemleri, kendilerine özgü özellikleri ve çok daha fazlasıyla notebook bilgisayarlar, güçlük hayatınızın kurtarıcıları hâline geliyor.

Siz de AMD, i3, i5 ve i7 notebook fiyatları, diğer notebook bilgisayar fiyatları, modelleri ve daha fazlasına Trendyol üzerinden ulaşabilir ve ihtiyacınız olan bilgisayara notebook kategorisi üzerinden incelemeler yaparak kolayca sahip olabilirsiniz.