Saç Vitamini kategorisinde
en çok değerlendirilen 4. ürün

Nutrafarm Medohbiotin 5 Mg 60 Tablet (Saç, Cilt ve Tırnak Güçlendirici Vitamin) Biotin Gıda Takviyesi 8697796000219

Satıcı : vitamanya
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (19)
SAĞLIKDEPOSU
9.3
merchant-badge-imagemerchant-badge-image
7 saat 33 dakika içinde sipariş verirsen en geç yarın kargoda!
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
126 TL122 TL
Daffne
9.4
merchant-badge-image
7 saat 33 dakika içinde sipariş verirsen en geç yarın kargoda!
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
122,81 TL
KAPIDAECZANE
9.3
merchant-badge-image
21 saat 33 dakika içinde sipariş verirsen en geç yarın kargoda!
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
139,90 TL
Markafarma
9.2
merchant-badge-image
7 saat 33 dakika içinde sipariş verirsen en geç yarın kargoda!
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
147,45 TL
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Nutrafarm Medohbiotin 5 Mg 60 Tablet (Saç, Cilt ve Tırnak Güçlendirici Vitamin) Biotin Gıda Takviyesi

Geri Bildirim Ver
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Dermoskin MedoHbiotin 5 mg 60 Tablet MedoHbiotin 5mg Tablet, saç dökülmesinin önlenmesinde, cilt, tırnak ve kas yapısının güçlenmesinde, dermatit ve derideki hiperkeratinizasyonun azalmasında, cildin soluk, kuru ve pul pul görünümünün engellenmesin tedavisinde kullanılması gerekmektedir. Saç dökülmeleri ve saç kayıplarıda,
 • Seboreik dermatit, hiperkeratinizasyonda,
 • Kas kaybı ve ağrılarında,
 • Tırnak kırılmaları ve tırnak sağlığının bozulmasında,
 • Retinoid tedavisinde Biotindaz enzim seviyesinin azalmasında,
 • Biotindaz enzim eksikliğinde etkilidir.
 • Biotin hangi besinlerde bulunur? Süt, yumurta, balık, bira mayası, patates, soya, ceviz, fındık biotin içeren yiyecekler arasındadır. Biotinidaz eksikliği nedir? Biotinidaz, vücutta biotin döngüsü adı verilen bir reaksiyon zinciri içerisinde serbest biotin oluşum basamağı için gerekli bir enzimdir. Biotinidaz esas olarak karaciğerde üretilir ve kısmi eksikliğinde seboreik dermatit ve saç dökülmesi, tırnak döngüsünün bozulması, kas yapısında bozulma gibi yan etkilere yol açabilir. Literatürde bazı çalışmalar izotretinoinin biotinidaz enzim aktivitesini bozabileceğini ve bazı dermatolojik yan etkilerinin bundan kaynaklanabileceğini öne sürmektedir. İzotretinoinin tedavilerinde biotindaz enzim seviyesi azalan hastalarda saç kaybı ve cilt kuruluğu görülmesi nedeni ile serbest biotin verilmesi yararlı olmaktadır. Etkili doz günlük 5 mg biotindir. ETKEN MADDELER Biotin: Bütün metabolizmada görevli çok sayıda enzimin kofaktörünü oluşturan bir B grubu vitaminidir. H vitamini olarak tanımlanan biotin, saç ve tırnak gibi başlangıcını deriden alan oluşumların ve kas, kemik, deri gibi tüm proteinli dokuların gelişiminde ve sağlıklı durumlarının sürdürülmesinde doğrudan veya dolaylı etkiye sahiptir. SAĞLIK BEYANI ( Avrupa Birliğinden Onaylanmış ) Normal saç, cilt ve mukozanın korunmasına, Normal enerji oluşum metabolizmasına, Normal makrobesin öğelerinin (Proteinler, Karbonhidratlar, Yağlar) metabolizmasına katkıda bulunur. SAĞLIK BEYANI: Takviye edici gıdalarda kutunun üzerine kullanım amacı yazılmasına izin verilmez. Tek başına BIOTIN içeren ürünler Sağlık Beyanı yazılmasına izin verilen ürünlerdir. UYGULAMA Tavsiye edilen günlük kullanım dozu 1 tablettir. Oda sıcaklığındaki bir miktar su ile yutulmalıdır. UYARILAR Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez.
 • Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.
 • 25 °C’ nin altındaki oda sıcaklığında nem ve güneş ışığından koruyunuz.
 • Biotin’in şimdiye kadar gebelik ve emzirme dönemlerinde kullanıma dair olumsuz bir bilgi bulunmamaktadır. Gebelikte Doktorun tavsiyesi ile kullanılmalıdır.
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Geri Bildirim Ver

Nutrafarm Medohbiotin 5 Mg 60 Tablet (Saç, Cilt Ve Tırnak Güçlendirici Vitamin) Biotin Gıda Takviyesi

Vücudu birçok darbe ve sağlık sorunlarından koruma işlevine sahip olan organ deridir. Nutra Medohbiotin 5 mg makro besin olarak adlandırılan karbonhidratlar, yağlar ve proteinlere katkıda bulunan bir üründür. Beden için hayati olan organların çalışması, sağlıklı olabilmesi için vitamin ve minerallere ihtiyaç duyulur. Vücudun bu ihtiyacı karşılanmadığı zaman ise vücut bu eksiklikten dolayı reaksiyon gösterebilir. Saç dökülmesi, tırnak zayıflığı, görme ve üreme bozukluğu, ciltte kuruluktan dolayı meydana gelen soyulmalar, kas ağrıları gibi birçok problem oluşabilir. Bu noktada Nutrafarm Medohbiotin 5 mg 60 tablet (saç, cilt ve tırnak güçlendirici vitamin) biotin gıda takviyesi sizlere fiziksel olarak ihtiyaç duyulan unsurların desteklenmesinde yardımcı olur.

 • Ciltteki kuruluğu önleyici
 • Saç ve tırnakların güçlendirici
 • Vücutta eksik olan vitamin ve minerallerin tamamlanması

Nutrafarm Medohbiotin 5 Mg Biotin Gıda Takviyesi Faydaları

Nutrafarm Medohbiotin 5 Mg Biotin Gıda Takviyesi Faydaları

Ciltte meydana gelen iltihaplanmanın birçok sebebi vardır. Bunların dışında karşılaşılan sorunlardan biri stres ya da soğuk kış aylarına bağlı olarak ortaya çıkan egzama olabilir. Ayrıca tonusların vücutta normal duruşunu devam ettirmesine olanak sağlayamaması ve bununla birlikte kas zayıflığının oluşması da ihtimaller arasındadır. Gözlerin beyaz kısmında lekeler meydana gelmesi gibi birçok unsur hayatı olumsuz etkiler. Yeterliliği olmayan besinlerin takviye olarak alınması; saç dökülmesi, ciltteki kuruluk ve soluk görüntüyü engeller. Tıbbi dilde karşılaşılan hiperkeratinizasyon yani deride ölü hücrelerin oluşması da günlük hayatı olumsuz etkileyebilir. Deride nem dengesi bozukluğundan dolayı oluşan yağlı cilt görünümü de ciddi bir sorun olabilir. Bütün bu durumların tedavisinde destekleyici olarak kullanılabilecek Nutra Medohbiotin oldukça etkilidir. 8697796000219 ürün koduna sahip bu gıda takviyesi sayesinde tedavi sürecinde vücudunuzun eksikliklerini kolayca tamamlayabilirsiniz.

Nutrafarm Medohbiotin Gıda Takviyesi Özellikleri

Nutrafarm Medohbiotin Gıda Takviyesi Özellikleri

Nutrafarm Medohbiotin 5 mg 60 tablet (saç, cilt ve tırnak güçlendirici vitamin) biotin gıda takviyesi fiyatı ürünün içeriğine göre oldukça uygun görülür. Bu gıda takviyesi içerdiği vitaminlerle bazı problemlerde sizlere yardımcı olur. Ürün, toplumda kepek olarak bilinen, tıptaki adı seboreik dermatit olarak karşınıza çıkan kafa derisinde meydana gelen pullu lekelerin artmasını engeller. Cildin kuru olmasına rağmen yağlı gözükmesi, soğuk havalardan etkilenen ciltte kaşıntı ve acıyla birlikte oluşan egzamanın tekrarlanmamasını sağlar. Görme bozukluğu, tırnakların çabuk kırılması, derideki ölü hücreler gibi durumlar biotin eksikliğinde meydana çıkabilir. Nutrafarm Medohbiotin 5 mg 60 tablet (saç, cilt ve tırnak güçlendirici vitamin) biotin gıda takviyesi kullananlar bu tip sorunların oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. Ürün, enerji oluşumu ve makro besin metabolizmasına katkı sağlar. Ayrıca retinoid tedavisinde de destekleyici bir ürün olarak kullanılabilir.

Nutrafarm Medohbiotin 5 Mg 60 Tablet Yorumları

Nutrafarm Medohbiotin 5 Mg 60 Tablet Yorumları

Medohbiotin, B7 ve H vitamini olarak adlandırılan biotin içerir ve böylelikle vücuttaki eksiklikleri karşılar. Nutrafarm Medohbiotin 5 mg 60 tablet (saç, cilt ve tırnak güçlendirici vitamin) biotin gıda takviyesi yorumları incelendiği zaman müşterilerin olumlu deneyimleri, paylaşımları sayesinde görülebilir. Ürün, hap yutmakta zorluk çekenler için küçük boyutta olmasıyla ilaç içme zorunluluğu gibi bir baskı yaratmaz. Bu takviyenin kullanımı saç tellerinde kalınlaşma, ciltte oluşan soluk görüntünün ve ölü hücrelerin azalması gibi etkilerle memnuniyet sağlar. Düzenli kullanım, biotin eksikliği ile ilgili gerçekleştirilen tedavilerin olumlu sonuçlanmasını mümkün kılar. Bunun yanı sıra leke gibi birçok önemli problemin ortadan kaldırılmasına da önemli ölçüde etki eder. Uzun süre kullanım sonucunda görülen etki de ürünü kullananlar tarafından onaylanır. Trendyol’dan Nutrafarm Medohbiotin 5 mg 60 tablet (saç, cilt ve tırnak güçlendirici vitamin) biotin gıda takviyesi satın alarak biotin eksikliğine bağlı oluşabilecek durumları engelleyebilirsiniz.