Ocean Altın Maske ( Göz Altı Için ) Bio-collagen GOLDMASKE

Satıcı : OCEAN
14,99 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Ocean Altın Maske ( Göz Altı Için ) Bio-collagen

  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bio-collagen YüzMaskesi Kolajen, cilde esnekliğini veren ve kırışıklıkların oluşmasını engelleyen bir protein türüdür. 25 yaşından itibaren vücut tarafından üretimi yavaşlamaya başlar. Cilt esnekliğini kaybettikçe yüzümüzde mimiklerin oluşturduğu kırışıklıklar derinleşir ve ilerleyen yaşlarda cilt sarkması görülür. Kolajen maskesi azalan kolajen üretimine destek olmak ve cildin esnekliğini arttırıp kırışıklıkların görünümünü azaltmak için kullanılır Kolajen Cilt Altına Geçtiğinde Cil Kendini Onarım Sürecine Başlar. Maskenin ana hedefi cildin kendi üretemediği kolajene destek sağlayarak cildin görünümünü iyileştirmektir. Etkisi daha çok kırışıklıkların çok olduğu ciltlerde görülür. Bazı kolajen maskeleri yüzeysel etki sağlarken bazı maske türleri cildin kolajen üretimini tetikleyerek daha uzun süreli sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir. Kollajen Cilt Bakımının Önemi Vücuttaki kolajen miktarı ne kadar azalırsa cilto kadar kuru, elastikliğini kaybetmiş ve kırışmaya elverişli halegelecektir. Kolajen Cilt Bakımı ile kolajen seviyenizi arttırmaya dikkat edin, bakımlı bir cilt her zaman daha taze ve ışıl ışıl olacaktır Gold Bio-collagen YüzMaskesi Kullanım Şekli : Yüzünüzü sıcak suyla yıkayarak yada saf gül suyuile temizleyip iyice kuruladıktan sonra, maske yüze yerleştirlir. Yaklaşık 30dk. bekletip ardından maskeyi çıkartınız. Daha sonra maske içindeki sıvı ile yüzünüzü güzelce siliniz. Kolajen maskesi
  • kırışıklıkların görünümünü azaltmak veciltte görülen yaşlanmanın etkilerini hafifletmek için kullanılan, yüz için üretilmiş bir güzellik ürünüdür. Maskenin ana hedefi cildin kendi üretemediği kolajene destek sağlayarak cildin görünümünü düzeltmektir.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Cilt Tipi Tüm Cilt Tipleri
  • Kullanma Amacı Yaşlanma Karşıtı
  • Form Tek Kullanımlık
Şikayet Et