"

Ofis Dolapları

" araması için 60 sonuç listeleniyor

Ofis Dolapları

Çalışma ortamınızı daha düzenli hale getirmek için yararlanabileceğiniz ofis dolapları ile aradığınız ürüne daha kolay bir şekilde ulaşabilme şansı elde edersiniz. Kategorilendirme yaparak belli alanlara ait ürünleri aynı yerde toplayarak ihtiyaç anında işinizi daha çabuk bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Farklı ihtiyaçlar için geliştirilmiş olan çok sayıdaki çeşit sayesinde ofisiniz için en uygun ürün modeline Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Ofis mobilyaları kategorisi içerisindeki ürünler aracılığıyla dekoratif bir tasarım oluşturmanız da mümkün hale gelir. Estetik tasarımlarıyla dikkat çeken dolaplar, büyük ve küçük boyutlu çeşitleri ile ofisinizdeki boş alan miktarına göre seçim yapabilmeniz için uygun seçenekler yaratır.

Çok Yönlü Kullanım

Tekerlekli yapılarıyla göz dolduran ofis mobilyaları arasındaki dolaplar, hareket ettirilebilmeleriyle birçok avantajı beraberinde getirir. Mevcut dekorasyondan sıkıldığınızda dolapların yerini rahatlıkla değiştirebilirsiniz. O hafta yoğunlaşmanız gereken işlere dair başvuracağınız kaynakları yerleştirdiğiniz dolapları yakınınızda bulundurabilirsiniz. Sabitlenebilmeleri sayesinde devrilme sorunu yaşatmayan tekerlekli dolaplar mini boylarda da üretilir. Hem estetik görünüm hem de kullanışlılık bakımından çalışanların beğenisini kazanan ofis dolapları aracılığıyla arşivleme işlemlerini çok daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Dayanıklı mobilya malzemeleri ile üretilen dolaplar, antibakteriyel özellikleriyle daha hijyenik bir kullanım sağlar. Zaman içerisinde oluşabilen tozları bir bez yardımıyla kısa süre içerisinde silerek dolabınızın daha parlak görünmesini sağlayabilirsiniz. Çok sayıda dosyanın yerleştirilebilmesi için uygun olan geniş kapasiteleriyle fark yaratan ofis dolapları; yükseklik, derinlik ve boy gibi özellikler baz alınarak sipariş edilebilir. 

Çekmece Avantajı

Geniş açıklığa sahip olan gövdeleriyle dikkat çeken ofis dolabı modellerine ana klasörleri rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Buna ek olarak çekmecelerle bölümlenmiş olan dolaplarda daha spesifik yerleşimler yapabilmeniz oldukça kolay hale gelir. Simetrik ya da asimetrik olarak birden fazla çekmece bölümüne sahip olan modern tasarımlı dolaplar aracılığıyla ofisinizde kusursuz bir düzen elde edebilirsiniz. Ofis duvarlarının ya da şirketin kurumsal renklerinin ön plana alınarak tercih edebileceği ofis dolap modelleri sayesinde ortama uyum sağlayan mobilyalara sahip olursunuz. Göze hoş gelen ve estetik bir dekorasyon yaratan dolaplar ile beraber çalışan kişiler de daha konforlu bir çalışma ortamına kavuşur. Üst kısımlarına da ürün yerleştirilebilen dolaplar, vazo ya da çerçeve gibi aksesuarlarla daha dekoratif bir görünüme ulaştırılabilir. Ofis dolaplarının düşük ağırlık düzeyi taşıma ve yerleşim gibi konularda kullanıcılara yardımcı olur.

Dikey Açılan Kapak Avantajı

Ofis dolaplarının yatay ve dikey olarak açılabilen kapaklara sahip seçenekler içermesi ihtiyaçlarınız için en uygun ürünü satın alabilmenizi kolaylaştırır. Dikey açılan kapaklara sahip dolaplar, sabitleme özelliğiyle pratik bir kullanım sağlar. Alt ve üst bölmeleri farklı genişliklerde tasarlanmış olan ofis dolapları aracılığıyla büyük ve küçük boyutlu dosyaları ayrı noktalara yerleştirebilirsiniz. Destek ayakları aracılığıyla dolabınızı ofisinizde dengeli bir şekilde kullanabilirsiniz. Devrilme sorunu yaşamadan istediğiniz noktaya yerleştirebileceğiniz dolap sayesinde önemli materyallere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yavaş bir şekilde kapanan ve yaylı menteşelere sahip olan dolaplar sayesinde daha az ses çıkaran bir ürüne sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda dolap kapaklarının yıpranma payını da azaltan yaylı kapanış özelliğine sahip modeller, ses kirliliğini de minimize etmenize katkı sağlar. Düz arka alan tasarımlarıyla kullanışlılıklarını artıran ofis dolapları, köşe noktalara rahatlıkla yerleştirilebilir. Arka kısımlarında boşluk bırakmaya gerek olmaması sayesinde çalışma ortamınızda alan kazanırsınız ve daha ferah bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Üstlerine çıkartma yapıştırılabilen dolap kapakları şirketinizin logosuna yer verebilmenizi sağlar. Buna ek olarak, o dolapta hangi dosyaların yer aldığını da çıkartmalar aracılığıyla belirtebilirsiniz.

Yukarı Çık