"

Okey

" araması için 155 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Okey

Aile planlaması kapsamında kullanılan yöntemlerin başında prezervatif geliyor. Kullanılacak olan prezervatifin ise kaliteli ve güvenilir bir markaya ait olması tercih sebebi oluyor. Okey prezervatif, bu konuda Türkiye'nin önde gelen markası olarak dikkat çekiyor. Okey markasına ait prezervatifler dışında cinselliğin daha etkili yaşanmasını sağlayan ürünler de yer alıyor. Kaliteli ve ihtiyaca uygun ürün çeşitleriyle kullanıcıların beğenisini kazanan Okey, hem güvenilir hem işlevsel olmasıyla ön plana çıkıyor.

Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı tarafından da destek gören Okey ürünleri, cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı da korunmayı sağlıyor. Okey marka prezervatifler, üretim yapılırken birtakım testlerden de geçiriliyor. Bu testler son çıkan teknolojilere sahip özel makinelerle yapılıyor. Okey ürünlerini test etmekteki amaç, dayanıklılığı ve esnekliği kontrol etmek oluyor. Bu testler sırasında problemli olan ürünler tespit edilerek eleniyor. Piyasaya sürelen Okey ürünleri ise hiçbir kusuru olmayan, güvenilir ürünler oluyor. Sızdırmaz özelliklere sahip olan Okey ürünleri, hem doğum kontrol hem de sağlık için tercih ediliyor. Okey marka prezervatiflere farklı etkilere sahip kremler de ekleniyor. Okey ürünlerinin üretimindeki bu son aşamadan sonra prezervatifler, ileri teknolojiye sahip makinelerde el değmeden paketlenerek son derece hijyenik olarak satışa hazır hale geliyor.

Prezervatif Çeşitleri Nelerdir?

Okey prezervatif çeşitleri, temel görevi olarak cinsel ilişki sırasında her iki taraf için de tam koruma sağlıyor. Okey markası, bunu gerçekleştirmek için kaliteli malzemeden üretilmiş olmasının yanı sıra spermisit denilen sperm hücrelerini öldüren maddeler de kullanıyor. Böylece şüphesiz bir koruma gerçekleşiyor. Kimi zaman cinsel ilişki sırasında zorlanmalar yaşanıyor. Bu durum her iki taraf için de rahatsız edici oluyor. Okey, kayganlaştırıcı jel ile bu olumsuz duruma son veriyor. Ürünlerinde kullandığı kayganlaştırıcı jel, cinsel ilişkiyi iki taraf için de daha keyifli hale getiriyor. Okey, farklı kalınlıklara sahip prezervatif çeşitleriyle de dikkat çekiyor. Daha fazla hissetmek isteyenler, varlığı belli olmayacak incelikte olan Okey ultra ince prezervatif çeşitlerini kullanıyor. Standart kalınlığa sahip olan Okey prezervatif çeşitleri ise ilişki sırasında ultra ince çeşitlerine yakın hisler yaşatıyor. Standart özelliklere sahip Okey prezervatifler, agresif kullanımlarda bile ihtiyaç duyulan güveni sağlıyor. Erken boşalma problemi yaşayanlar için de Okey prezervatif çeşidi bulunuyor. Geciktirici krem içeren bu ürünler, boşalma süresini uzatarak ilişkiyi daha keyifli hale getiriyor. Okey; tırtıklı, kabartmalı, ısıtıcı gibi prezervatif çeşitleriyle de kullanıcıların beğenisini alıyor. Partnerler, Okey markasının ürettiği bu ürünler ile ilişki sırasında daha keyifli zaman geçiriyor. Okey, lateks kokusundan rahatsız olanlar için bu kokuyu ortadan kaldıran meyve aromalı prezervatif çeşitleriyle de en çok tercih edilen prezervatif markası oluyor.

Prezervatif Nasıl Takılır?

Okey prezervatifler, biyofit özelliğe sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Bu sayede takılması oldukça kolay oluyor. Okey prezervatifin doğru kullanımı için paketi doğru bir şekilde açmakla işe başlamak gerekiyor. Okey paketini kenarını yırtarak özenli bir şekilde açmak önemli bir ayrıntı oluyor. Paketi kesici bir aletle açmaya çalışmak ya da tam ortasından yırtmaya çalışmak farkında olmadan prezervatife zarar vermeye yol açabiliyor. Okey paketini açtıktan sonra prezervatifin yuvarlanma yönünü bulmak gerekiyor. Okey prezervatiflerde kayganlaştırıcı bulunuyor. Ancak arzu edildiği takdirde içine ekstra Okey kayganlaştırıcı jel ilave edilebiliyor. Kayganlaştırıcı olarak masaj yağı, bebek yağı, krem gibi ürünler kullanmamak gerekiyor. Çünkü bu ürünlerin prezervatifin dokusunu bozarak zarar verme riski bulunuyor. Okey prezervatifi takabilmek için penisin tamamen erekte olması gerekiyor. Prezervatif, penisin baş kısmından takılarak aşağı doğru penis bitimine kadar yuvarlanıyor. Spermin depolandığı uç kısımdaki rezervuar iki parmakla sıkılarak içerisindeki hava boşaltılıyor. Eğer bu şekilde rezervuarın havası alınmazsa boşalma sırasında spermler sızıntı yapıyor. Bu da istenmeyen bir durum yaşanmasına sebep olabiliyor. Okey prezervatifin ara ara kontrol edilmesi de ihmal edilmemesi gereken detaylar arasında yer alıyor. Çünkü kimi zaman kuruluğa bağlı olarak ya da başka sebeplerden dolayı prezervatif yırtılabiliyor. Eğer prezervatifin çok kuruduğu, kayganlığının gittiği hissediliyorsa prezervatifi yenisiyle değiştirmek gerekiyor. Okey prezervatif fiyatları da kalitesine göre ideal seviyelerde bulunuyor.