"

Okul Çantası

" araması için 6868 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Okul Çantası

Eğitim hayatının en önemli parçası olan okul çantaları, dev markaların buluşma noktası Trendyol'da bir araya geliyor. Omuzdan askılı, sırt askılı ya da çapraz askılı modellerle sunulan ve çok sayıda ayrı bölmesiyle geniş kullanım alanları yaratan okul çantaları, öğrencilerin sırt yapılarına uyan yumuşak yapılarıyla fiziksel rahatsızlık problemlerini de engelliyor. Benetton, Mi-Pac, Frozen, Barbie, Minnie Mouse, Slazenger, Disney, Nike, Eastpak, Hello Kitty gibi dünyaca ünlü markaların okul çantası modelleri Trendyol'da sizi bekliyor.

Çizgi Film Kahramanları Çocukların Yanında

En sevilen çizgi film ve çizgi dizi kahramanlarının yer aldığı baskılı okul çantası modelleri; Barbie, Spider-Man, Batman, Niloya, Nemo, Minions gibi karakterlerin çocukların yanında olmasını sağlıyor. Rengarenk seçenekler sunan okul sırt çantası modelleri, ortopedik taşıma kulpları sayesinde çocukların omuz yükünden etkilenmesini önleyerek rahat taşıma avantajı da sunuyor. Ön bölmeli ve yan bölmeli modelleri okul çantaları, suluk, kalemlik gibi eşyaların kendi bölmesinde taşınmasını sağlıyor. 

1.sınıf okul çantası modelleri, çocukların rahatça taşıyabilmeleri için daha küçük ölçeklere sahip olabiliyor. Aslanlı, penguenli, balıklı gibi sevimli hayvan desenleriyle süslenen çekçekli okul çantası çeşitleri ise çocukların taşıma kulplarından tutarak sürüklemesine yardımcı oluyor ve özel tekerlekleriyle kolay taşıma olanağı tanıyor. Ayrıca taşıma işlemi bittiğinde ayakları sayesinde dik pozisyonda durabilen çekçek çantalar, kulp bölümü kapandığında sırt çantasına da dönüşebiliyor. 

Genç Okul Çantası Modelleri 

Sırt çantası konusunda oldukça titiz seçimler yapan gençler için yılın en popüler sırt çantası modelleri Trendyol sırt çantası kategorisinde listeleniyor. Dünyaca ünlü markaların birbirinden özel modelleri, gençlerin kendi tarzlarını ortaya koymalarını ve yaratıcılıklarını konuşturmalarını sağlıyor. Siyah, bordo, lacivert, metalik tonlarda ya da diğer popüler renk tonlarında tasarlanan okul çantaları, tek gözlü çift gözlü, sırt çantası formunda ya da omuz askılı modeller sunarak gençlerin hayallerindeki şıklığa kavuşmalarına olanak tanıyor. 

Birbirinden güzel figür baskıları, çarpıcı geometrik desenler, taraftar çantaları, emojili modeller, en sık tercih edilen genç sırt çantaları arasında yer alıyor. Siyah okul çantası modellerine ise sevdiğiniz rozetleri ekleyerek tarzınızı yansıtabilirsiniz. Tüm dünyada sevilerek kullanılan Kipling okul çantası modelleri de gençlerin en çok kullandığı çantalar arasında yer alıyor. Hem lise okul çantası hem de yetişkin sırt çantası olarak kullanmak için ideal olan Kipling çantalar, günlük kullanım için uygun niteliklere sahip olmalarıyla da dikkat çekiyor. Okul çantası fiyatları, son derece uygun seçeneklere sahip olmalarıyla da kullanıcının yüzünü güldürüyor.

Spor Okul Çantası Çeşitleri

Spor okul çantaları, gençler arasında yaygın olarak tercih edilen Nike okul çantası çeşitleri ve Adidas okul çantası modellerinden oluşuyor. Çarpıcı ve sade renk tonlarında çeşitleri olan Polo okul çantası türleri ise dayanıklı yapılarıyla uzun yıllar kullanılabiliyor. Omuzdan askılı spor çanta modelleri, daha çok Eastpak markasının tasarımları arasında yer alıyor. Trendyol okul çantası kategorisinde sırt çantası modellerinin yanı sıra birbirinden güzel resim çantası türleri de bulunuyor. Hem ilkokul hem lise hem de üniversite öğrencileri için farklı farklı ölçülerde tasarlanan resim çantası modelleri, öğrencilere rahat taşıma avantajı sağlıyor. 

Resim çantalarının dışında saplı çanta modelleri de ilgi görmeye devam ediyor. Özellikle ilkokul çağındaki öğrenciler için kolay ve pratik bir tercih olan el çantaları, defter ve kitapların kırışmasını da engelliyor. Ayrıca özgün desenleriyle çocukların mutlu olmasını da sağlıyor. Klasör tarzında plastik materyallerden üretilen saplı çanta modelleri, dayanıklı yapılarıyla çocukların dönem boyu problem yaşamadan çanta taşımasına olanak tanıyor. Siz de birbirinden kaliteli okul çantalarını Trendyol farkıyla satın almak istiyorsanız, çanta kategorisi içindeki seçeneklere hemen göz atabilir ve size en uygun modeli bulabilirsiniz.