Okuma Dünyası Yayınları Kaderi Değiştiren Sırlı Dualar SDHK

Satıcı : BAYRAMDAN
69 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (1)
BAYSEM
8.7
Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde
Kurumsal Fatura
72,45 TL

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Okuma Dünyası Yayınları Kaderi Değiştiren Sırlı Dualar

Geri Bildirim Ver
  • Sırlı Dualar Kitabı Sırlı Dualar Kitabımız 512 sayfa ve kaliteli kağıda baskılıdır. Allah, yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’de “… ‘Bana dua edin, duanıza cevap vereyim…” (Mü’min suresi, 60) diyerek kullarını dua etmeye teşvik etmektedir. İslam dininde ibadetlerin en mühimlerinden biri dua etmektir. Allah Resulü Hz. Muhammed (s.a.v) Efendimiz “Dua ibadetin kendisidir.” buyurmaktadır. Her türlü sıkıntı ve derdimiz için dua etmemizin sebebi, içinde bulunduğumuz kulluğumuzdan mütevellit acziyet sebebiyle yaratıcı olan Allah’a bir yakarma, bir sığınma talebidir… Dua etmenin elbette sınırı yoktur. Aş için, aşk için, iş için, hastalık, musibet, bela, kaza, şifa vs. birçok şey için dua edilebilir. Duaların kabulü ise yalnız ve yalnız kudret sahibi Allah’a aittir. Bununla birlikte her zaman yaptığımız normal duaların yanı sıra, sırlı dualar da büyük öneme sahiptir. Tıpkı günümüzde şifreli kapıların sadece o şifreyi girdiğinizde açılması gibi özel zikir adetleri ve özel sözcükler ile yapılan dualar sırlı kapıları açabilmektedir. İşte bu kitapta, daha önce denenmiş, inanç ile güvenerek yapıldığında sonuca ulaşılmış birçok özel duanın derlenmiş hâlini bulacaksınız. İhtiyacınız olan pek çok şeyi istemek kulluk vazifelerimizden biridir zira veren de alan da sadece Allah’tır. Bizlerin yapması gereken, ellerimizi semaya kaldırarak kitabımızın içindeki sırlı duaları okumak ve Allah’tan (c.c.) istekte bulunmaktır… Yüce Rabb’im dualarımızı kabul eylesin. Sırlı Dualar Kitabı'ndaki Dualardan Bazıları: Yüzlerce dua, onlarca salavat, zikir ve tesbihatlar, Mübarek gün ve gecelerde, kandil gecelerinde okunacak dualar, Zeka duası, yağmur duası, vesveseye karşı yapılacak dua, yedi ayetler, Yuşa aleyhisselamın okuduğu dua, uyku duası, Tevhid duası, sınavlara girmeden önce okunacak dua, şifa namazı ve duası, Allah dostlarının okuduğu salavatı şerifeler… Servet isteme duası, seyyidül istiğfar duası, Peygamber efendimizin kızı Hz. Fatıma'ya fakirliğe karşı öğrettiği dua, Peygamberimizin yaptığı dualardan örnekler, salavatı mec’ule, miftahul cennet duası, ismi azam duası, kabir azabından Allah'a sığınmak için okunacak dua, karınca duası. Bir vasıtaya binince okunacak dua, helal rızık-kazanç duası, gönlün ferahlanması için okunacak dua, faziletli salat ve selamlar, fakirlikten korunmak için okunacak dua, Esmaül hüsna ile nazar duası, evlilik ile ilgili dualar… Dargınlıklar için okunacak dua, Şahmeran duası, büyülerin ve şeytanın şerrinden korunma duası, besmelenin faziletleri, borçlu kimsenin okuyacağı dua, ahlak güzelliği için okunacak dua Allah'ın sevgisini kazanmak için okunacak dua
  • Bu üründen en fazla 25 adet sipariş verilebilir. 25 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Boyut Normal Boy
  • Basım Dili Türkçe
  • Yazar Elmalılı Muhammed Hamdi Yazır
Geri Bildirim Ver