İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Fiyat
Satıcı Tipi
Çeşit
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Old Spice Deodorant

" araması için 295 sonuç listeleniyor
Old Spice Scret Pasion De Tango 113gr Deodorant

Old SpiceScret Pasion De Tango 113gr Deodorant

89 TL
Sepete Git

Old Spice Deodorant Modelleri ile Kalıcı Ferahlık

Deodorantlar, yaz kış kullanılan kişisel bakım ürünleridir. Birbirinden güzel ferah kokuları ile kullanımı oldukça basit kişisel eşyalardır. Farklı farklı özellikler vadetmektedirler. Kimi deodorantlar, antibakteriyel özellikte olup terle birlikte çoğalan bakterileri önlüyor, kimi de terlemeyi direk engelliyor. Old Spice deodorant bir deodoranttan beklediğiniz her şeyi size sunmaktadır. Kötü kokuyu ve terlemeyi engellemek, gün boyu kuru kalmayı sağlamak amacı ile kullanıcılar istedikleri formdaki deodorantları tercih edebilmektedirler. Sprey, krem, roll on ve daha birçok formda satışa sunulan deodorantlardan isteğinize ve beklentinize uygun olanı satın alarak gün boyu ferahlık ve kuruluğu siz de deneyimleyebilirsiniz. Her formdaki deodorant, kendince bir ferahlık ve koku deneyimine sahip olmanızı sağlayacaktır. Sprey deodorantlar, sprey formda hazır bulunmaktadır. Uygun uzaklıktan koltuk altına püskürtülerek kullanımı sağlanmaktadır. Bu formdaki deodorantlar, çabuk ve hızlı bir şekilde kurumaktadırlar. Stick şeklinde tasarlanmış olan ürünler ise kullanım alanına doğrudan sürülerek kullanılmakta ve geniş kullanım alanı fırsatı sunmaktadırlar. Roll on şeklinde tasarlanmış deodorantların boyutları, genel olarak minik olduğundan dolayı kolay bir şekilde yanınızda taşınabilmektedirler. İstediğiniz ve kullanıma ihtiyaç duyduğunuz her yerde bu ürünü çantanızdan çıkarıp uygulayabilirsiniz. Krem deodorantlar ise nemlendirme etkisini de beraberinde sunduklarından dolayı hem kuru, hem de nem açısından kusursuz bir deneyimi sizlere sunmaktadırlar. Bununla birlikte pudralı ve pudrasız olarak da kullanılabilen ürünler mevcuttur. Deodorantın içerisinde bulunan pudra sayesinde kuruluk hissi daha uzun süre muhafaza edilebiliyor. Pudrasız olanlar ise koltuk altında bir tabaka oluşturuyor ve bu tabakanın altına kokuyu hapsederek kollarınızı özgürce istediğiniz gibi kaldırabilme fırsatını sizlere sunuyor. Pudralı deodorantlarda leke ile karşılaşmak kimse istemez. Leke oluşumunu engellemek adına satışa sunulmuş özel pudralı deodorant seçeneklerini deneyimleyebilirsiniz. Bu sayede beyaz giysilerinizde sarı bir koltuk altı görünümünü engellemiş olursunuz. Aynı şekilde siyah kıyafetlerinizde de lekeli bir koltuk altı görünümünü tercih etmeyeceğinize göre renk dostu deodorantları tercih edebilirsiniz. Old Spice deodorant çeşitleri, istediğiniz tüm bu özellikleri bir arada bulunduran seçenekleri ile siz kullanıcıların satışına sunulmaktadır. Old Spice erkek deodorant ve Old Spice kadın deodorant seçeneklerine bir göz gezdirebilir ve kokuları içerisinden ve kullanım olarak size en uygun olduğunu düşündüğünüz ürünü satın alarak gün boyu ferahlık ve kuruluğu siz de deneyimleyebilirsiniz.

Old Spice Deodorant Seçimi Yapmak

Old Spice Deodorant Seçimi Yapmak

Sıcak yaz günlerinde de soğuk kış günlerinde de doğamız gereği biz insanlar terlemekteyiz. Ter kokusunu önlemek ve terlemeyi en aza indirmek için çeşitli ürünler kullanırız. Kuruluğun yanında hoş kokuyu da vadeden deodorantlar, bu konudaki en büyük yardımcılarımızdan biridir. Ancak bu seçimi yaparken kendi cildimize en uygun olanı seçmek oldukça önemlidir. Her birimizin cildi birbirinden farklıdır bu sebeple her ürünü herkes kullanamayabilir. Deodorant seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Antiperstpirant ürünler en çok tercih edilen ürünlerdendir. Antiperstpirant ürünler sayesinde terde bulunan bakteriler yok edilir ve sebep olduğu hoş olmayan kokular da ortadan kaldırılmış olur. Ayrıca gözenekleri sıkılaştırarak terlemeyi önleyen bu ürünler oldukça güzel kokmanızı da sağlayacaktır. Eğer deodorant seçerken öncelikli amacınız terlemeyi önlemekse antiperstpirant özellikli bir deodorant seçmek sizin için en iyisi olacaktır. Cildiniz yağlı ise kullanmanız gereken deodorant formu pudralı olmak üzere sprey formalardır. Bunun yanında eğer kuru bir cildiniz varsa bunun için krem ve jel formdaki deodorantları kullanabilirsiniz. Alerjik bir cilde sahipseniz doğru deodorantı bulurken dikkat etmelisiniz. Kızarmalar ve tahriş yaşamamak adına seçtiğiniz deodorantın cildinizle uyumlu olması oldukça önemlidir. Old Spice deodorant kullananlar, bu deneyimi en iyi şekilde yaşadıklarını belirtmektedirler. Eğer fazla terleme yaşıyorsanız kullanmanız gereken deodorant ise pudralı deodorantlardır. Pudralı deodorantlar sayesinde koltuk altınızda tam bir koruma ve kuruluk sağlamanın yanında hoş bir koku da elde edebilirsiniz. Koltuk altı tüylerinin alınması nedeni ile hassasiyete açık hale gelmektedirler. Bu sebeple hassasiyet hissini en aza indirmek için bitkisel içerikli deodorantlar kullanmak da bir başka yoldur. Old Spice stick deodorantlar sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan stick başlığı ile kullanım yapacağınız bölgeyi eksiksiz şekilde deodorant ile temas ettirebilirsiniz. Old Spice sport deodorant ile spor bir koku sağlayacak, tazelik hissini siz dâhil çevrenizdeki herkes deneyimleyebilecektir. Cildin pH dengesini bozmayan bu deodorantlar sayesinde gün boyu kuruluk ve ferahlığın yanında hoş koku da sizlerle birlikte olacak. Kullanımı oldukça kolay olan bu kişisel bakım ürünleri ile rahat koltuk altlarına kavuşma sırası şimdi sizde. Size en uygun deodorant formunu bulup kullanmaya başlayabilir, bu ferahlığı siz de deneyimleyebilirsiniz.

Old Spice Deodorant Seçenekleri

Old Spice Deodorant Seçenekleri

Old Spice deodorant seçenekleri, oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Her türlü zevke hitap eden kokuları ile oldukça kullanışlı ürünlerdir. Old Spice natural, oasis, night panther, knockout, matterhorn, lime, yeti frost ve volcano deodorant seçenekleri ile oldukça farklı kokuları bir arada sizlere sunmaktadır. Yaz kokusu arıyorsanız Old Spice lime tam size göre. Hafif turunç ve limon kokularından oluşan Old Spice lime’ı çok beğeneceksiniz. Eğer biraz daha ağır bir koku tercihiniz varsa night parthner tam size göre. Başka kokular arayışındaysanız size Old Spice steel courage deodorantı önerebiliriz. Birbirinden güzel kokuları bir arada bulabileceğiniz Old Spice deodorant, kuruluğu ve rahatlığı da beraberinde getirmektedir. İstediğiniz seçeneklerden birini seçerek kuruluğun yanında rahatlığı da satın alabilirsiniz. Birbirinden güzel kokuları ile Old Spice, her yere ve her mekâna uygun şekilde tasarlanmış bir ürün yelpazesini sizlere sunmakta. İsterseniz sprey formunda isterseniz stick ve roll on formunda satın alabileceğiniz onlarca koku mevcut. Bu kokulardan size uygun olanını satın alabilir ve kullanırken ferahlığı ve kuruluğu defalarca kez deneyimleyebilirsiniz. Alırken dikkat etmeniz gereken şeylerden biri de ne tarz bir koku istediğiniz. Yazın mı kullanacaksınız yoksa kışın mı? Ayrıca kendi kullandığınız parfüme de uyumlu bir koku olması kokunuzu tamamlayacaktır. Bu sayede tamamlanmış bir koku deneyimini sizler de tadacaksınız. Old Spice deodorant unisex seçenekleri ile de sizleri buluşturmakta. Unisex bir ürün tercih ederek eşinizle birlikte bir kokuyu paylaşabilirsiniz. Unisex ürünlerde cinsiyet fark etmeksizin kadın ve erkek kokuyu kullanabilmektedir. Bu sayede eşiniz ile birlikte aynı kokuyu kullanabilirsiniz. Her zevke hitap eden kokuları ile Old spiece deodorant seçeneklerinden size en uygun olanı bularak kullanmaya başlayabilirsiniz. Herkesin kendine has bir ten kokusu bulunmaktadır. Bu ten kokusuna en uygun olan deodorant seçimini yaparak müthiş şekilde kokmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Old Spice certain deodorant seçiminde bulunarak hoş bir koku deneyimini yakından yaşayabilirsiniz. Okyanus ferahlığını tamamı ile hissedebileceğiniz bu kokuyu oldukça fazla beğeneceksiniz.

Old Spice bearglove deodorant ile ise orman meyvelerinin müthiş tadını damağınıza getirecek bir koku deneyimini yaşamaya hazır olun.Deodorantı kullanacağınız yüzeyin temiz olması ilk şarttır. Yeterli düzeyde temiz olduğuna emin olduğunuz yüzeylere deodorant uygulama işlemine geçebilirsiniz. Eğer temizlemeden deodorant kullanma işlemine geçerseniz terin neden olduğu kokuyla karışık bir kötü koku meydana gelecektir. Ki bunu da kimse istemez. İşte bu yüzden tamamen temiz olduğunu düşündüğünüz yüzeye deodorant kullanma işlemine geçebilirsiniz. Antiperspirantlar, yaklaşık 100 yıl önce kullanıma sunulmuştur. Kozmetik olarak kullanılan antiperspirantlarda mekanizma antiperspirantların aktif maddesinin ter bezleri üzerinde engelleyici rol teşkil etmesi ile oluşmaktadır. Bu şekilde ter bezlerinden salgılanan sıvı da engellenmiş olur. Sprey deodorant kullanacaksanız bunun için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Deodorant, koltuk altına 15 cm mesafeden dik olarak sıkılmalıdır. Sıkmadan önce çalkalanması önerilmektedir. Kıyafetlerle temasını engellemekte fayda vardır. Kıyafetlerle doğrudan temas eden deodorantlar, leke oluşumuna sebep olabilir. Roll on ve stick deodorantlar direk olarak yüzeye sürülebilir. Ancak ürünü uygulamadan önce uygulanacak bölgenin temiz ve kuru olmasına özen göstermelisiniz. Bu şekilde üründen maksimum faydayı görebilirsiniz. Deodorantları terlemeden önce kullanmalısınız. Terledikten sonra kullanılan deodorant koku açısından kötü bir hal alabilir. Zaten Old Spice captain deodorantın amacı terlemeyi engellemek olduğundan dolayı henüz terlemeden önce deodorantı koltuk altınıza sıkmanız daha mantıklı olacaktır. Kıyafetlerin üzerine deodorant sıkmak da yine hatalı bir davranış olacaktır. Direk yüzeye sıkmalısınız. Kıyafetlere sıkılan deodorantlar, lekelere yol açabilir ve terlemeyi önleme açısından da maalesef hiçbir işe yaramaz. Duştan hemen sonrası deodorant kullanmak için uygun bir zaman dilimidir. Duş süresince deodorant kullanacağınız yüzeyler iyice temizlenir ve durulanır. Sonrasında gayet bir temiz hal alan yüzeylere doğrudan deodorant sıkılarak henüz terlemeden terleme önlenmiş olur. Mis gibi kokmaya devam edersiniz. Eğer pudralı bir deodorant tercih ediyorsanız kullanmadan önce iyice çalkalamanızda yarar vardır. Bu sayede sıvı deodorant ile pudra birbirine karışacak ve homojen bir şekilde uygulanabilecektir. Gün içerisine terlemenizi engellemek adına belirli aralıklarla deodorant uygulamak yerinde olacaktır. Bu sayede gün içerisinde henüz terlemeden terlemeyi önlemiş olursunuz ve tüm gün ferah bir koku sizinle birlikte olur. Sprey formadaki deodorantlar, yüzeyle hiç temas etmezler ve püskürtme yöntemi ile uygulanırlar. Bu sebeple diğer formlara göre biraz daha hijyeniklerdir. Kullanımları diğerlerine göre daha kolaydır. Direk püskürtme yöntemi ile yüzeye uygulanabilir ve hiç temas etmemiş olurlar.

Old Spice Deodorant Kullanmanın Faydaları

Old Spice Deodorant Kullanmanın Faydaları

Deodorant kullanmak, terleme meydana geldiğinde oluşan kokuları hapsetmek için oldukça önemlidir. Stresli veya yorucu bir gün geçiriyorsak deodorant kullanarak meydana gelebilecek kötü kokuları engellemiş olur ve özgüvenimizden taviz vermeyiz. Deodorantları kolay bir şekilde yanımızda taşıyarak gün içerisinde de sık sık tazeleyebiliriz. Bu sayede terlemeye fırsat vermemiş oluruz. Deodorant kullanılmadığı zaman meydana gelen koku ve ıslaklık hissi sebebi ile uzanma ve kolları kaldırma gibi hareketleri yapmaktan çekiniriz. Ancak deodorant kullanarak bu hareketleri çekinmeden dilediğimiz gibi yapabiliriz. Hareket alanımızı genişleten bu ürünler, aynı zamanda güzel kokmamızı da sağlaması ile oldukça kullanışlıdır. Deodorantlar, parfümleriniz ile uyumlu bir birliktelik kurabilir. Örneğin; çiçek kokulu bir parfüm kullanıyorsanız çiçek kokulu bir deodorant; sabun kokulu bir parfüm kullanıyorsanız sabun kokulu bir deodorant tercihinde bulunabilirsiniz. Böylece birbirlerini tamamlayacaklardır. Ayrıca deodorantlar, parfümlere göre çok daha cüzi miktarlara satılmaktadır. Bu sayede güzel kokmak için büyük miktarda paralar ödemenize gerek kalmadan hoş koku sahibi olabilirsiniz. Deodorantları sadece koltuk altınızda kullanabileceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Ayakkabı içlerinde oluşan kötü kokular için de deodorantları kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Ayaklar da vücudumuzda terlemeye müsait olan başka bir noktadır. Gün içerisinde ayakkabının içinde olduğu zaman dilimi uzadıkça terleme olasılığı da artar. Bu sebeple ayaklarda kötü koku oluşması muhtemeldir. Bunu engellemek adına ayakkabıların içerisine pudralı bir deodorant sıkmak oldukça etkili bir yöntem olacaktır. Stick deodorantları da yalnızca koltuk altına değil vücudun katlanan bölgelerine de sürebilirsiniz. Örneğin; göğüs altı katlanan bir bölgedir ve sıcak yaz günlerinde burada da terleme meydana gelebilir. Bunu engellemek adına stick deodorantları bu bölgelerde kullanabilirsiniz. Krem formundaki deodorantlar ise vücudun terleyen hemen hemen her bölgesine sürülebilmektedir. Örneğin; sırtınız sıcak yaz günlerinde veya stresli olduğunuz bir iş gününüzde terliyor olabilir. Bunu engellemek için krem formdaki bir deodorantı bu bölgede kolaylıkla kullanabilirsiniz. Terlik ve sandaletler giyilirken ayak eğer terli ise kolay bir şekilde giymek zor olacaktır.

Bu sebeple sürtünmeyi azaltmak için bazı çözüm önerileri geliştirmeniz gerekmektedir. Bunun için sandalet veya terlik yüzeyine bir miktar pudralı deodorant kullanabilirsiniz. Bu sayede oluşan ter hissi minimum seviyeye düşecektir. Aynı uygulamayı dar kot pantolonlarınızı giyerken de kullanabilirsiniz.Deodorantlar, gün içerisinde defalarca kullandığımız kişisel bakım ürünleridir. Parfümlere kıyasla oldukça düşük fiyatlara satılan deodorantlardan temin ederek siz de hareket alanınızı genişletebilirsiniz. Deodorant kullanarak uzanma, yukarıdan bir şeyler alma ve benzeri eylemleri hiç çekinmeden yapabileceksiniz. Bunu düşündüğümüzde deodorantlara verilen miktar çok da fazla sayılmamakta. Bununla birlikte gramajına göre ve türüne göre fiyatları farklılık göstermekte. İndirim zamanlarını takip ederek bazı ürünleri hesaplı fiyatlara almanın kolaylığını yaşayabilirsiniz. Fiyatları ürünün miktarına ve kategorisine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin; sprey deodorant ile roll on arasında fiyat farkı olabileceği gibi krem formdaki deodorantların fiyatı diğerlerinden farklı olabilir. Dilerseniz birkaç üründen oluşan paketler halinde satışa sunulan kampanyaları da takip edebilir ve hesaplı bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz. Sonuç itibariyle deodorantlar her daim ihtiyacımız olan ve sürekli bittikçe aldığımız ürünler arasındadır. Bu sebeple de birlikte satılan ikili, üçlü, beşli ürünleri takip edebilir ve istediğiniz kokuyu stoklayabilirsiniz. Bu şekilde satılan ürünler, genellikle tek başına alınan fiyatından daha hesaplıya gelmektedir. Bu tamamen sizin ihtiyacınıza ve indirimleri takip etmenize göre değişkenlik göstermektedir. Size bu şekilde hareket konforu sağlayan bir ürün için de verilen miktar çok fazla sayılmamaktadır. Çünkü Old Spice deodorant kullanmanız sayesinde istediğiniz kadar koşabilir ve yorulabilirsiniz. Ter kokusundan korkmadan istediğiniz şekilde hareket edebilirsiniz. Hiçbir şekilde ter kokusunu hissetmeyeceğiniz bir ürün olan Old Spice deodorant yorumlarına da göz atabilir, ürünün kalitesine şahit olabilirsiniz. Terlemekten korkmayacağınız yoğun tempolu günler geçirirken en büyük yardımcınız Old Spice deodorant çeşitleri olacaktır. İnsanlar üzerinde ciddi bir etki yaratmayan deodorantlar, günümüzde ozon tabakasına da zarar vermeyecek şekilde üretilmektedirler. Hassas ciltlerde herhangi bir yan etkiye sebep olup olmadığını anlamak için ürünü öncelikle küçük bir yerde test etmeniz iyi olacaktır. Ürünü temiz cilde uygulamayı unutmamalısınız. Aksi takdirde çok da hoşlanmayacağınız bazı kokulara sebep olabilir. Gerekli uzaklıktan sıkmak da sağlık açısından önemli. Eğer olması gereken uzaklıktan sıkmazsanız ciltte tahrişe sebebiyet verebilirsiniz. Tüm bunları önlemek adına deodorantı doğru şekilde kullanmaya özen gösterin. Ürünü üst üste uygulamaktan kaçının. Bu da ciltte tahrişe sebebiyet verebilir. Gerekli tüm adımları uygulayarak kullanacağınız deodorantla uzun süren ferahlığı deneyimleyin. Uygun fiyatlara istediğiniz Old Spice deodorant ürünlerine Trendyol’dan göz atabilir, kolayca satın alabilirsiniz.