"

Olips

" araması için 22 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Olips

İlk olarak 1980 yılında üretilmeye başlanan Olips, gün içerisinde canlanma ve ferahlama ihtiyacını karşılayan lezzetli bir şeker olarak öne çıkıyor. Olips şeker çeşitleriyle farklı damak tatlarına da hitap ediyor. Artık bir klasik haline gelmiş olan mentol ve okaliptus aroması kalıcı bir canlanma hissi sunuyor. Nane, limon, portakal, karpuz, ekstra strong, çilek ve orman meyvelerinden oluşan diğer Olips çeşitleri ise günün her anı lezzetleriyle damakları şenlendiriyor. 2018 yılında nane ve karpuz aromalı yepyeni sıkıştırılmış şekerlerini piyasaya sunan ünlü marka, tüketicilerin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Olips Naneli Şeker

Yıllardır en sevilen şeker markaları arasında yer alan Olips, naneli şekeriyle klasikleşmiş bir lezzete imza atıyor. Olips naneli şeker, farklı amaçlarla kullanılabiliyor. Ağız içinde serinletici ve ferahlatıcı bir etkiye sahip olan Olips naneli, sarımsak ya da soğan gibi kokulu yiyeceklerin ardından kokuyu gidermek amacıyla tercih edilebiliyor. Bunun yanı sıra, Olips naneli şeker; uzun yolculuklarda, işte, evde ya da sokakta yürürken ağzı tatlandırmak, tazeleyen nane tadını deneyimlemek için de kullanılabiliyor. Baskın ve lezzetli aromasıyla ağız tadını tamamen değiştiren Olips, şeker severlerin favorisi olmaya devam ediyor. Olips şekerler hijyenik bir ortamda üretilmeleri ve paketlenmeleri nedeniyle gönül rahatlığıyla tüketilebiliyor.

Olips Şeker Çeşitleri

Olips'ın yoğun mentol ve nane tadından hoşlananlar için üretilen Olips Extra Strong, çok daha baskın bir lezzetle öne çıkıyor. Sadece saniyeler içerisinde ağız içinde güçlü bir ferahlık ve tazelik meydana getiren Olips XS, alışılan Olips tadını bir üst seviyeye taşıyor. Olips ekstranın yanı sıra meyve aromalı Olips şekerleri de oldukça büyük ilgi görüyor. Olips portakallı şeker, portakal ve limon aromalarının eşsiz lezzetini bir arada sunarken, C vitamini içermesi açısından da beğeni topluyor. Olips limonlu portakallı şeker ferahlatıcı etkisiyle yaz kış keyifle kullanılıyor.

Olips Meyveli Şekerler

Olips orman meyveli şeker ise orman meyvelerinden gelen lezzeti ve tazeliği taşıyor. Gün içerisinde ağza atılan orman meyveli olips şekerlerle çok daha taze ve canlı hissediliyor. İçerisinde zengin meyve suyu aroması barındıran Olips çilekli şeker, çileğin eşsiz tadını ve taze aromasını taşıyor. Olips karpuzlu şeker, aniden bastıran şeker ihtiyacını karşılamak amacıyla kullanılabiliyor. Küçük bir draje ile gelen güçlü karpuz tadı her an her yerde lezzetle buluşabilmeyi mümkün kılıyor. Tarçın tadını sevenler için üretilen Olips tarçın aromalı şeker, tarçından gelen hafif ve doğal şeker tadıyla oldukça beğeniliyor. Olips mini mints, karpuz ve nane aromalı ufak drajelerden oluşuyor. Şekersiz içeriğiyle öne çıkan mini mints, çantada ya da cepte kolaylıkla taşınabiliyor. Olips'in sevilen şeker aromalarından olan mentol ve okaliptus da nane gibi ağız kokusunu yok etmek ya da ağız tadını değiştirmek amacıyla severek kullanılıyor.

Olips Naneli ve Meyveli Şeker Fiyatları

Olips şekerlerin uzun süre sağlıklı bir şekilde muhafaza edilebilmesi için kuru ortamda ve kapalı şekilde saklanması gerekiyor. Bu şekilde birbirlerine yapışması önlenen şekerler, lezzetlerini ve tazeliklerini koruyor. Olips'in birbirinden lezzetli meyveli ve naneli şekerleri, yanında devamlı olarak şeker taşıyan tüketicilerin favorisi oluyor. Sabahları, yemek sonrası, baskın lezzetlerin ardından ve ağızda taze bir his uyandırmak için tercih edilebilen lezzetli Olips şekerler, yoğun ve zorlu günlere ferahlık ve canlılık katıyor. Lezzetli Olips şekerler, minik paketlerde ve stick şeklinde olabiliyor ve her yere kolaylıkla taşınıyor. Olips mini mints ise cepte taşınabilecek kadar küçük olmasıyla oldukça beğeniliyor. Hijyenik koşullarda üretilmiş olmaları ve güçlü tatlarıyla öne çıkan Olips şekerler, uygun fiyatlarıyla da tüketicilerin beğenisini topluyor.

Trendyol, Olips şekerleri ayrıcalıklı fiyatlarla sunuyor.