"

Omo

" araması için 143 sonuç listeleniyor
KARGO BEDAVA
OmoPaket 10+10 Kg
(8)
154,00 TL
99,90 TL
Sepete Git
KARGO BEDAVA
Omo2 li SET 20kg
(255)
140,00 TL
94,90 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Omo

Çamaşırlarınızı pırıl pırıl yıkayan ‌Omo deterjan, sıvı ve toz çeşitleri ile benzersiz bir temizlik vadediyor. Renkli çamaşırlar ve beyazlar için ayrı ayrı formüle edilmiş ‌Omo ‌matik çeşitlerini, pratiklik sunan ambalaj tasarımlarıyla keyifle kullanabilirsiniz. Hassas bebek çamaşırlarını nazikçe ve güvenle temizleyen ‌Omo çamaşır deterjanı, tüm hassas çamaşırlarınızın temizliğinde de rahatlıkla kullanılıyor. 

Beyazlar Daha Beyaz

‌Omo ‌active ‌fresh sıvı deterjan, içeriğinde bulunan aktif moleküller sayesinde en zorlu kir ve lekelere hızlı bir biçimde nüfuz ediyor. İnatçı kir ve lekelerin düşük su sıcaklıklarında bile kolayca çıkarılmasına katkı sağlayan ‌Omo sıvı deterjan, beyaz çamaşırları göz alıcı bir parlaklığa kavuşturuyor. Formülünde kullanılan çiçek esansları, çamaşırlarınızda uzun süre kalıcılığını koruyor. Beyazların parlaklığını daha uzun süre koruması için tasarlanmış bir başka deterjan çeşidi de ‌Omo ‌Pouch Sıvı Deterjan ‌Active oluyor. Pratik ve ekonomik ambalaj modeli sayesinde kolayca kullanılabilen ürün, beyaz çamaşırların yanı sıra renkli ve siyah çamaşırlar için de farklı içeriklerle satışa sunuluyor. ‌Omo ‌Active ‌Fresh Sıvı, çamaşır makinenizin ambalaj çekmecesine üzerinde bulunan fonksiyonel ölçü kapağı ile kolayca yerleştiriliyor. Sıvı formu ile çamaşırlarınızın dokularına derinlemesine işleyen çamaşır deterjanı, yıpratmadan etkili bir temizlik gerçekleştiriyor. 

Solmayan Renkler, Tertemiz Çamaşırlar

Otomatik çamaşır makinelerinde kullanılmak üzere tasarlanmış ‌Omo toz deterjan, kontrollü köpük üreten özel formülü ile mükemmel bir hijyen sağlıyor. Toz formülü ile çamaşırlarınızın ihtiyacı olan miktarı kolayca ayarlayabileceğiniz ‌Omo deterjan, farklı gramajlı ambalaj çeşitleri ile avantaj sağlıyor. ‌Omo ‌matik 10 kg fiyatı, avantajları ve uzun süre tükenmeden kullanabilmenize katkı sunan ekonomik gramajı ile en çok tercih edilen deterjanlar arasında yer alıyor. Siyahların yıkandıkça solmaya yüz tutan renkleri, ‌Omo toz deterjanın siyahlara özel üretilmiş çeşitleri ile rengini uzun yıllar ilk günkü gibi korumayı başarıyor. Karışık renklere sahip kirli çamaşırların renklerindeki canlılığı koruyan ‌Omo ‌Matik ‌Colour çamaşır deterjanları ise her yıkamada mükemmel bir temizlik sunuyor. 

Hassas Çamaşırlara Özel ‌Omo Deterjanlar

Narin cilt yapısına sahip bebeklerin çamaşırlarının da özel formüle sahip deterjanlarla yıkanması, büyük önem taşıyor. Bebek çamaşırları için üretilmiş ‌Omo bebek deterjanı, parfüm, ‌paraben ve sıradan deterjanlarda bulunan diğer kimyasal formülleri içermiyor. Bu yönleriyle ‌Omo deterjanlar, alerjen cilt yapısına sahip kişilerin kullanımı için de uygunluk taşıyor. ‌Omo ‌Baby Çamaşır Deterjanı, sıvı formuyla çamaşır makinesinin deterjan çekmecesine kolayca ekleniyor. Bebek çamaşırlarının hassas dokusuna nazikçe nüfuz ederek hijyen sağlayan ‌Omo çamaşır deterjanı, göz dolduran bir temizlik ve ‌hipoalerjenik özelliği sayesinde hassas bir kullanım imkânı sunuyor. Az miktarda deterjan ile çok miktarda kirli çamaşır, kusursuz bir biçimde yıkanabiliyor. Konsantre özelliğe sahip ‌Omo deterjanlar, tekli ve çoklu ambalajlı seçenekleri ile ekonomik olarak da önemli avantaj sağlıyor. 

Üstün Kalite, Benzersiz Fiyatlar

‌Omo deterjan fiyatları, üstün kaliteli performansa sahip A sınıfı deterjanlar kategorisinde fırsatlar sunan özellikleriyle öne çıkıyor. ‌Omo fiyat yapısıyla kalite ve fiyat dengesinde de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. ‌Trendyol güvencesinde satışa sunulan ‌Omo deterjan, tüm çamaşır çeşitlerini dokularını bozmadan ve renklerini koruyarak temizliyor. Evinizin perdeleri, nevresim ve çarşafları gibi mefruşat ürünleri, ‌Omo 10 kg ile kusursuz biçimde temizleniyor. Tüm giysileriniz ‌Omo markalı sıvı ve toz çamaşır deterjanları ile kan, mürekkep ve vişne suyu gibi inatçı lekelerden kolaylıkla temizleniyor. Mis gibi kokusu ile haftalarca süren ferahlığa sahip çamaşırlar, ‌Omo kalitesini bir kez daha ortaya koyuyor. ‌‌Trendyol'un avantajlı fiyatları ve güvencesiyle ‌Omo çamaşır deterjanlarına kolayca sahip olabilirsiniz.