Önel Yayıncılık Dizge 7-8 Yaş Görsel Dikkat Ve Işitsel Zeka Avantajlı Kutu (11 Kitap + 1 Kontrol Aracı) 0
Önel Yayıncılık Dizge 7-8 Yaş Görsel Dikkat Ve Işitsel Zeka Avantajlı Kutu (11 Kitap + 1 Kontrol Aracı) 1
Önel Yayıncılık Dizge 7-8 Yaş Görsel Dikkat Ve Işitsel Zeka Avantajlı Kutu (11 Kitap + 1 Kontrol Aracı) 2
Önel Yayıncılık Dizge 7-8 Yaş Görsel Dikkat Ve Işitsel Zeka Avantajlı Kutu (11 Kitap + 1 Kontrol Aracı) 3
Önel Yayıncılık Dizge 7-8 Yaş Görsel Dikkat Ve Işitsel Zeka Avantajlı Kutu (11 Kitap + 1 Kontrol Aracı)

Önel Yayıncılık Dizge 7-8 Yaş Görsel Dikkat Ve Işitsel Zeka Avantajlı Kutu (11 Kitap + 1 Kontrol Aracı) 0349786055062798

4.8Ortalama Puan
5
4
4
1
3
0
2
0
1
0
199,90 TL159,90 TL
KARGO BEDAVA
%20
indirim
Satıcı:
i
Satıcı Puanı
8.7 /10
Satıcı puanı, müşteri geri bildirimleri ve satıcının sipariş sürecindeki performansı dikkate alınarak hesaplanmaktadır.
Son 1 ürün
Tahmini Teslimat Tarihi: 10 - 14 Haziran
91 kişinin favorisi
Ürün Bilgileri
Tüm Özellikleri Gör
  • 15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın
  • Satıcı: Çocuk Gelişimi Atölyesi Satıcı Ünvanı: BAYRAM ALİ TOPBAŞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya
    Bu ürün Çocuk Gelişimi Atölyesi tarafından gönderilecektir.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.

Ürünün Satıcısı

8.7
Satıcıya soru sormak için lütfen

Ürün Değerlendirmeleri

4.8
4.8Ortalama Puan
5
4
4
1
3
0
2
0
1
0
5 Değerlendirme
3 Yorum
Gerçekten çok faydası olan bir kutu. Çocuğunuzun işitsel ve görsel zekasını destekleyecek aynı zamanda eylenceli vakit geçirecektir.
GÜLNUR Sönmez|18 Nisan 2021|Önel Yayıncılık Ltd.Şti. satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen
Ürünün 1.kitabı eksik çıktı
İrem Buyukmeydan|25 Mayıs 2021|Önel Yayıncılık Ltd.Şti. satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen
Çok eğlenceli
**** ****|8 Mayıs 2021|Önel Yayıncılık Ltd.Şti. satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

Ürün Açıklaması

Bu ürün, Avantajlı Kutu olup, satışta olan ve içeriği aynı olan çantalı üründen tek farkı sadece dış ambalajdır.
11 adet olan kitapçık sıralaması şu şekildedir:İŞİTSEL ODAKLANMA-1

Bu kitap, dikkati işitsel bir uyaran üzerine odaklayabilme ve dinleme becerilerini geliştirmektedir. Aynı zamanda kitapta yer alan egzersizler sayesinde, çocukların gelişim dönemine en uygun olarak sayı, nesne, yer-yön, geometrik şekil, renk kavramları pekiştiren kelime haznesi de artmaktadır.


İŞİTSEL BELLEK

Bu kitap, dikkatle dinleme, hatırlama, hafızayı güçlendirme, dinlediğini kaydetme ve depolama becerilerini geliştirmektedir. Kitapta yer alan egzersizler, çocukların odaklanma becerilerini arttırdığı gibi, bilişsel süreçlerini de aktive etmektedir.  


İŞİTSEL ÇAĞRIŞIM

Bu kitap, sözcükler arasında anlamlı ilişkiler kurarak bağlantısal düşünme becerisini geliştirmektedir. Kitapta yer alan egzersizlerle hem genelden özele hem de özelden genele çıkarımlarda bulunan çocukların soyutlama ve muhakeme becerileri de desteklenmektedir.


İŞİTSEL ODAKLANMA-2

Bu kitap, işitsel uyarana odaklanıp dilin anlaşılması, doğru algılanıp değerlendirilmesi ile ilgili becerileri geliştirmektedir. Kitapta yer alan egzersizlerle, çocukların işitsel uyarana odaklanıp dikkatini sürdürebilme becerileri artmaktadır.


İŞİTSEL TAMAMLAMA

Bu kitap, işitsel bilgideki eksikliği, ipuçlarını kullanarak tamamlayabilme becerisini geliştirmektedir. Kitapta yer alan egzersizlerle üst düzey bilişsel fonksiyonlar daha işlevsel hale gelmektedir.


İŞİTSEL ORGANİZASYON

Bu kitap, dikkatin önemli bir fonksiyonunu harekete geçirerek, parça-bütün ilişkisi kurma becerisini geliştirmektedir. Kitapta yer alan egzersizlerle, çocuğun dinlediği metinle ilgili ayrıntıları hafızasında tutarak, istenilen bilgiyi hatırlayabilme becerileri artmaktadır.


İŞİTSEL SIRALAMA

Bu kitap, ilişki kurma, akıl yürütme, aktif dinleme ve dikkati sürdürme becerilerini geliştirmektedir. Kitapta yer alan egzersizlerle, çocukların art arda gelen olay dizisini, kendi özel sırasında hatırlama becerileri artmaktadır.


İŞİTMATİK

Bu kitap, işitsel olarak verilen matematik problemlerini dinleyip, dikkatini belli bir probleme yönlendirebilme ve problemi algılayıp, hafızada tutarak zihinden işlem yapabilme becerisini geliştirmektedir.


FONOLOJİK FARKINDALIK

Bu kitap, okuma-yazma sürecinde önemli bir role sahip olan ve sözcüğü oluşturan ses birimlerini fark edebilme, ayırabilme ve ortak seslerden oluşan sözcükleri çözümleyebilme becerilerini geliştirmektedir.

 


İŞİT-OKU-BUL

Bu kitap çocukların; işitsel olarak sunulan bilgiyi çözümleyerek, muhakeme ederek, soyutlama yaparak ve organize ederek anlamlandırma becerilerini geliştirmektedir. Bu kitapta yer alan egzersizlerle çocukların hem dinlediği, hem de okuduğunu anlama becerileri artmaktadır.


UYGULAYICI EL KİTABI

Uygulayıcı tarafından kullanılacak olan bu kitapta, görselleri içeren kitapların yönergeleri ve onlara ait maddeler yer almaktadır. Sadece uygulayıcının (ebeveyn veya eğitimci) gördüğü ve çocuklar için ses kaynağı niteliği taşıyan bir el kitabıdır.


Gelişen Beceriler

Dikkat ve işitsel zekâyı geliştirmek amacıyla hazırlanmış olan bu set ile çocukların;

    - Dinlediğine odaklanma

    - İşittiğini anlama ve kavrama

    - Muhakeme kurma

    - Bağlantısal düşünme

    - Mevcut bilgiyle doğru tahminde bulunarak sonuca ulaşma

    - Fonolojik farkındalık

    - Bellek

    - Dil-bilişsel becerileri geliştirmektedir.

Sette yer alan egzersizler aynı zamanda çocukların sorun çözme becerilerini geliştirerek sosyal gelişimlerine; değerlere vurgu yaparak da değer kazanımlarına katkı sağlamaktadır.Şikayet Et