Orkide Ayçiçek Yağı 2 lt 45549

Satıcı : AZİZDEN
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (1)
MEŞRUBATCIM
9.5
merchant-badge-imagemerchant-badge-image
13 saat 22 dakika içinde sipariş verirsen en geç yarın kargoda!
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
108,80 TL

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Orkide Ayçiçek Yağı 2 lt

Geri Bildirim Ver
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu üründen en fazla 15 adet sipariş verilebilir. 15 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Hızlı Market Sıralama Tipi Sıvı Yağ - 1-4 lt
  • Çeşit Ayçiçek Yağı
Geri Bildirim Ver

Orkide Ayçiçek Yağı 2 lt ile Doğal Lezzet

Ayçiçek yağı, ayçiçeği bitkisinin çekirdeklerinden elde edilen bir yağ çeşididir. Sarı renkli ve hafif bir tadı olan bir yağdır. İçerisinde ve yapısında bol miktarda doymamış yağ asidi bulunur. Ayçiçek yağı bitki bazlı yağ çeşitlerinden birini oluşturur. Genellikle besin amaçlı kullanılmaktadır. Sadece yemek sektöründe değil bunun dışında biyodizel yapımında ve ilaç sanayisinde de sıkça kullanılan bir üründür. Dünya üzerinde pek çok alanda kullanımı yaygındır. Orkide ayçiçek yağı birçok farklı litre oranıyla bulunan bir üründür. Saf ayçiçeği bitkisinin çekirdeklerinden elde edilmekte olan ayçiçek yağı, besin değeri yüksek bir yağdır. Orkide ayçiçek yağı kampanya ürünleri içerisinde yer alır. Ayçiçek yağının birçok faydasının bulunması sebebi ile yemeklerde de sıkça tercih edilir. Genellikle kızartma yağı olarak tercih edilir. Hemen hemen her yemek içerisinde kullanıma müsait bir yağdır.

  • Kızartma Yağı
  • Yüksek Besin Değeri
  • Bitkisel Yağ

Orkide Ayçiçek Yağı 2 lt 45549 Kullananlar

Orkide Ayçiçek Yağı 2 lt 45549 Kullananlar

Ayçiçek yağı, çoğunlukla soğuk presleme yöntemi ile üretilir. Bu sebeple açık sarı bir rengi bulunur. Soğuk presleme dışında sıcak presleme ile üretilmekte olan ayçiçek yağları kırmızı bir renk tonuna sahiptir. Presleme işlemi sonrasında ise farklı teknikler uygulanır. Bu teknikler içerisinde ekstraksiyon ve arıtma teknikleri vardır. Tüm işlemler sonucunda ayçiçek yağı tekrar sarımsı bir renk tonuna ulaşır. Orkide ayçiçek yağı kullananlar ürünü genellikle yemeklerde ve kızartma işlemlerini gerçekleştirme amacıyla kullanmaktadırlar. Ev tipi kullanımlarının dışında restoranlarda, kafelerde ve yemek tüketiminin yapıldığı birçok alanda kullanılır. Orkide ayçiçek yağı indirim ürünlerine rahatlıkla ulaşabilmek mümkündür. Ayçiçek yağlarının pek çok farklı çeşitte litre oranları bulunmaktadır. İhtiyaçlar doğrultusunda hazırlanan bu yağ miktarları genellikle pet şişelerde satışa sunulur. Pet şişeler dışında teneke kutular içerisinde satışa sunulan ürünler vardır.

Orkide Ayçiçek Yağı 2 lt 45549 Yorumları

Orkide Ayçiçek Yağı 2 lt 45549 Yorumları

Ayçiçek yağı, günlük olarak sıkça kullanılan bir yağ türüdür. Özellikle her alanda kullanıma uygun olmasından dolayı sıkça tercih edilir. Ayçiçek yağı içerisinde bulunan E vitamini ve omega 6 yağları bakımından oldukça faydalı ve yüksek besin değeri bulunan yağdır. Ayçiçek yağı yapımında tohumlar bitkiden doğal bir şekilde çıkarılır ve son derece hafif bir tada ulaşıncaya kadar birçok işlemden geçerek kullanıma sunulur. Tohumlar preslenme işlemlerinden geçer. Orkide ayçiçek yağı 2 lt ürünü ile özellikle ev tipi kullanımlara son derece uygun bir üründür. Bunun dışında büyük restoran ve kafelere yetersiz gelebilme ihtimali vardır. Orkide ayçiçek yağı yorumları incelendiğinde ise kullanıcıların bu yağı kullanırken yaşadığı tecrübeler veya doğru kullanım özellikleri gibi pek çok detay hakkında bilgi verdikleri görülmektedir. Her bir yorum ürün hakkında pek çok bilgi içerebilir.

Orkide Ayçiçek Yağı 2 lt 45549 Fiyatları

Orkide Ayçiçek Yağı 2 lt 45549 Fiyatları

Her yağın yapımında kullanılan ana maddeler farklı özellikler gösterebilmektedir. Ayçiçek yağı ise ayçiçeği bitkisinin tohumlarından elde edilmesi açısından oldukça hafif bir ürün olmaktadır. Ayçiçek yağı genellikle yemeklerde, kızartmalarda ve yapılan hamur işlerinde kullanılır. Oldukça yüksek ısıya dayanıklıdır. Bu yağın en önemli özelliklerinden biri ise ağızda oluşan bakterileri öldürmeye yardımcı olmaktadır. Orkide ayçiçek yağı 2 lt 45549 çoğu zaman pet şişelere doldurularak satışa sunulur. Kullanılan pet şişelere içerisinde bulunan yağa zarar gelmemesi adına sağlam bir şekilde üretilmiştir. Orkide ayçiçek yağı fiyatları incelendiğinde ise genellikle ürünün satışa sunulduğu litre oranları açısından farklılıklar olduğu görülmektedir. Doldurulan litrelik şişelerin oranı arttıkça fiyatlarda değişiklikler meydana gelir. Orkide ayçiçek yağı satın al seçeneği ile Trendyol üzerinden hızlı, kolay ve basit bir şekilde ürüne sahip olabilirsiniz.