Örnek Akademi Yayınları 8. Sınıf Benim Türkçe Çalışma Defterim 8DEFT

Satıcı : Örnek Akademi
130 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Örnek Akademi Yayınları 8. Sınıf Benim Türkçe Çalışma Defterim

Geri Bildirim Ver
  • Kıymetli öğretmenlerimiz, değerli öğrenciler, Eğitim-Öğretim hayatına yıllarca yaptığımız katkıların bir yenisini daha sizlere sunma sevinci içindeyiz. Bu yayın serimizde öncelikli amacımız öğrencilerimizin öğrenme eylemine dahil olmalarını sağlamaktır. Çünkü hepimiz biliyoruz ki öğrenme eyleminin tüm hazırlıkları, öğrenmenin gerçeklesmesi içindir. Bunu gerçeklestirecek asıl unsur ise öğrencilerin bizzat kendileridir. Siz değerli öğrencilerimiz bu yayın serimizdeki kısa ve net konu anlatımları ile konuyu kolayca tekrar etme olanağı yakalayacaksınız. Konu anlatımlarının ardından uygulama etkinlikleri ile tekrar ettiğiniz bu konuları pekiştirecek böylece kalıcı öğrenmeye bir adım daha yaklaşmış olacaksınız. Uygulama etkinliklerinden sonra çözeceğiniz sorularla da konuyla ilgili herhangi bir eksiğinizin kalıp kalmadığını tespit etme olanağını elde edeceksiniz. 1. Kitap: "benim türkçe çalışma defterim" kitabı Meb müfredatı ile uyum içinde olan benim türkçe çalışma defterim kitabımız hem sınıf içi etkinlikler için hem de ödevlendirme için ideal bir yapıya sahiptir. Konu anlatımlarının hemen ardına yerleştirilen uygulama etkinlikleri konunun hem öğrenilmesinde hem de pekiştirilmesinde öğrencilere yardımcı olacaktır. 2. Kitap: "benim kim korkar soru bankam" kitabı Benim türkçe çalışma defterim kitabından sonra öğrenilenleri pekiştirecek bir başka kitabımız da soru bankalarımızdır. Benim türkçe çalışma defterim kitabımızda olduğu gibi meb müfredatıyla uyum içinde olan soru bankamızda testlerin ünite ünite ilerlemesine dikkat edilmiştir. Meb müfredatı ve soruları referans alınarak hazırlanan soruların ihtiyacı tam olarak karşılamasına dikkat edilmiştir. 3. Kitap: "benim paragraf soru bankam" kitabı Benim türkçe çalışma defterim ve benim kim korkar soru bankam kitaplarının ardından hangi branşta ne kadar başarılı olduğunuzu görmenizi sağlayacak, içerisinde sözel muhakeme, görsel okuma ve yorumlama soruları bulunan benim paragraf soru bankam kitabımız gelmektedir. Büyük bir titizlikle hazırladığımız bu yayın serimizin, ülkemizin teminatı olan değerli öğretmenlerimize yardımcı olmasını, ülkemizin geleceği olan sevgili öğrencilerimizin öğrenmelerine katkı sağlamasını diliyoruz.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Boyut Büyük Boy
  • Sınıf 8. Sınıf
  • Basım Dili Türkçe
Geri Bildirim Ver