"

Orta Sehpa

" araması için 2102 sonuç listeleniyor

Orta Sehpa

Bir evin olmazsa olmazı orta sehpalar, işlevsel ve dekoratif salon ve oturma odası mobilya çeşitlerinden biridir. Üzerine çeşitli dekoratif parçalar koyarak salona renk katmanızı sağlayan orta sehpalar, günlük yaşamda işlevsel kullanımı ile hayatı kolaylaştırır. Orta sehpa modelleri değişen tasarımlarda ve renklerde alıcıya sunulur.

Orta Sehpa Modelleri

Orta sehpa modelleri arasında dekoratif tasarıma sahip ve kullanışlı özellikleriile öne çıkan sehpalar yer alır. Dekoratif sehpalar, şık tasarımları ile göze çarpar ve modern detayları ile farklı dekorasyonlar ile uyumlu kullanılabilir. Yüksek ayaklı tasarıma ve doğal ahşap üst yüzeye sahip ürünler aynı zamanda çekmece ve raf detayları ile ortamın düzenli kalmasına da yardımcı olur.

Sehpa çeşitleri arasında sade masa biçimli metal ayaklı ürünler de yer alır. Minimal tasarıma sahip olan ürünler, ahşap veya mermer desenli tasarımı ile en yeni orta sehpa çeşitlerindendir. Mermer desenli sehpalar; gri, siyah ve krem tonlarında ya da farklı renklerde bulunabilir. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen gibi farklı biçimlere sahip olan mermer sehpalar arasından kullanım alışkanlıklarınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Fonksiyonel Smart Orta Sehpalar

Salon ve oturma odası için tasarlanan sehpa modellerinden biri smart orta sehpalardır. İşlevsel yönü ile öne çıkan ürünler, çok fonksiyonlu yapısı ile birden çok şekilde kullanılabilir. Açılabilir yaylı mekanizması ile yer sofrası veya çalışma masası olabilen ürünler arasında açılıp yükselen masa bölümü ile laptop masası olarak kullanılabilen ürünler de bulunur. Parça parça açılıp farklı yüksekliklerde kullanılabilen sehpaları koltuğa ve kullanım biçimine göre kolayca ayarlamak mümkündür. Tasarım açısından ise parlak lake kaplama beyaz sehpalar dışında, doğal ahşap tonlarında fonksiyonel sehpaları da tercih edebilirsiniz. Özellikle ahşap ile beyaz kaplamanın birlikte kullanıldığı modeller, modern bir görünüm sunduğu için farklı mobilyalar ile kolayca dekore edilebilir. Genellikle ayaklı tasarıma sahip olan orta sehpalar arasında tekerlekli ürünleri de bulabilirsiniz.

Dekoratif Orta Sehpalar

Dekoratif orta sehpalar arasında doğal ahşap orta sehpalar öne çıkar. Masif ağaçtan üretilen ve kalın üst bölümü ile tarz sahibi olan ürünler, doğal ağaç dokusu ile hoş bir atmosfer yaratmaya yeter. Doğal ahşap sehpalarda ayak kısımları ise genellikle metalden üretilir. Siyah metal rengi ile dekoratif biçimlere sahip ayak tasarımlarına sahip olan ürünleri, farklı modellerde bulabilirsiniz. Ahşap sehpaların yanında çekmeceli sehpalara da dekoratif ürünler arasında erişebilirsiniz. Çift veya tek çekmeceli modeller, raf detayları ve sürgülü kapakları ile modern bir görünüm sergiler. Ayrıca renkli kulpları ve ayak tasarımları ile ortama renk katar ve televizyon sehpası olarak da kullanılabilir. Dekoratif sehpalar arasında mermer sehpa çeşitleri de yer alır. Gold ayak tasarımı ile ortama ışıltı katan modelleri özellikle Vivense orta sehpa modelleri arasından inceleyebilirsiniz.

Tekerlekli Orta Sehpa Modelleri

Hareket ettirilmesi kolay olan tekerlekli sehpa modelleri arasında dekoratif ürünler yer alır. Çift katlı tekerlekli sehpalar, alt rafı ile sık kullanılan eşyaları muhafaza etmek için ideal bir kullanım sunar. Tekerlekli tasarımı ile yardım gerektirmeden kolayca yeri değiştirilebilen ürünler, üst kısımdan görünmeyen küçük tekerleri ile hoş bir görünüm sergiler. Dekoratif tekerlekli orta sehpalar arasında ise ayak kısmı yerine büyük tekerlerin kullanıldığı sehpalar öne çıkar. Doğal ahşap yüzeyi ve büyük tekerleri ile kendine özgü tarzı olan orta sehpa modelleri nostaljik ve doğal bir dekorasyonda kilit parçalardan biri olur. Daha birçok modelin yer aldığı orta sehpa çeşitlerini Trendyol’un ürün koleksiyonunda bulabilir cazip orta sehpa fiyatları ile beğendiğiniz ürünleri alabilirsiniz.

Yukarı Çık