Osram Halopin Pro 66733 33w (40W) Kapsül Halojen Ampul Sarı - G9 Duy 15369115HE

55 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Osram Halopin Pro 66733 33w (40W) Kapsül Halojen Ampul Sarı - G9 Duy

Geri Bildirim Ver
 • OSRAM 66733 ECO 33W(40W) HALOPİN G9 DUY Elektriksel veri Nominal watt 33,00 W Nominal gerilim 230.0 V Anma gücü 33,00 W Geleneksel lamba gücü 40 W Nominal ışık akısı 460 lm Anma renk sıcaklığı 2700 K Anma ışık akısı 460 lm Çap 14.0 mm uzunluk 43.0 mm Işık merkez uzunluğu (LCL) 22.0 mm Toplam uzunluk 43.0 mm Dış ampul T13,3 Maksimum çap 14.0 mm Ömür Anma lamba ömrü 2000 saat 1999 yılında Osram, G9 lamba formatını piyasaya süren HaloPin kapsülü ile şebeke gerilimi halojeninde yeni bir standart belirledi. Sıradan GLS akkor lambalara son derece kompakt bir alternatif sunar ve halojen kapsüllerin özelliklerini sunar, ancak düşük voltajlı transformatör zorluğu yoktur. Kompakt tek uçlu ana halojen kapsülleri daha önce var olmasına rağmen, çok azı yaklaşık 75W değerinin altında mevcuttu. Ek olarak, potansiyel kullanım ömrü sonu patlama riski nedeniyle kapalı armatürlerde çalıştırılmaları gerekiyordu.Osram Halopin lamba, patlama tehlikesini önlemek için düşük gaz basıncına kadar doldurulmuştur ve ayrıca filaman arızasından sonra ark oluşması durumunda lambayı hızlı bir şekilde kapatmak için benzersiz bir güvenlik sigortası içerir. Arklama sırasındaki yüksek akım, mühürdeki ince folyoların ısınmasına neden olmak için yeterlidir ve kuvarsın kaynakların yakınında parçalanmasına neden olabilir .Osram, filaman için bir dizi destek telini tutmak için kullanılan geleneksel kuvars köprü düzenlemesini ortadan kaldırarak bu sorunu çözdü. Köprüden gelen teller daha önce molibden folyolarına kaynaklanmıştı, ancak geniş çapları, ağır ark akımlarına bir süre dayanabilecekleri ve yıkıcı sonuçlara sahip oldukları anlamına geliyordu.Osram, Halopin lambalarında, filamentleri ampul içinde küçük çukurlarla destekleyerek herhangi bir ek destek yapısına olan ihtiyacı tamamen ortadan kaldırır. Sonuç olarak, ince, tek sargılı filaman kuyrukları, kıskacın içinden geçirilebilir ve doğrudan folyolara kaynaklanabilir. Ark oluşması durumunda, hassas filaman kuyrukları sigorta görevi görür ve derhal buharlaşır, böylece% 100 güvenilirlikle yaklaşık 0,7 milisaniye içinde devreyi keser ve ark oluşumunu durdurur.
 • Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Ampul Teknolojisi Halogen Ampul
 • Duy Tipi G9
 • Renk sıcaklığı Sarı Işık
 • Güç (Watt) 33 Watt
 • Dim Özelliği Var
 • Renk Sarı
Geri Bildirim Ver