İlgili Kategoriler
Renk
"

OtterBox

" araması için 45 sonuç listeleniyor
OTTERBOX HTC One M8 Full koruma
KARGO BEDAVA
OTTERBOXHTC One M8 Full koruma
50,90 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Otterbox

Otterbox, akıllı telefonlar için üretilmiş kılıflar, şarj cihazları ve taşınabilir bataryalar sunuyor. Otterbox kılıf modelleri arasında, hem renkli ve hafif modeller hem de darbeye dayanıklı profesyonel modeller yer alıyor. Otterbox ürün gamı içinde ‌‌Samsung, ‌iPhone ve ‌Huawei markalarına ait pek çok akıllı telefon modeli ile uyumlu, işlevsel ürünler yer alıyor. ‌Otterbox telefon kapakları ve telefon kılıfları hem şıklığı hem de dayanıklılığı ile mobil dünyaya yeni bir soluk getiriyor.

‌Otterbox Türkiye

Basit telefon kılıfları tasarlayarak Amerika Birleşik Devletleri'nde ticari hayatına başlayan ‌‌Otterbox, kısa sürede adını pek çok dünya ülkesinde duyurmuş olması ile tanınıyor. Tüketici taleplerini ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ‌‌Otterbox, genç ve dinamik yapısı ile mobil dünyanın en bilindik ekipman sağlayıcıları arasında yer alıyor. Hem gündelik yaşamda hem de iş yaşamında akıllı telefonları darbelere karşı koruyan çözümler üreten ‌Otterbox; aynı zamanda, kesintisiz iletişim için tasarlanmış şarj cihazları ve taşınabilir bataryaları da tüketicinin beğenisine sunuyor. Otterbox Türkiye, akıllı telefonlar için en kaliteli ve en güvenli çözümleri akıllı telefon tutkunları ile buluşturuyor. Rengarenk ‌Otterbox kılıflar, ‌şarj cihazları ve ‌powerbank çeşitleri ‌Trendyol'un avantajlarla dolu dünyasında satışa sunuluyor.

‌Otterbox Kılıf ile Akıllı Telefonunuz Güvende

Otterbox kılıf modelleri arasında ‌Samsung ‌Galaxy serisinde kullanılabilecek pek çok seçenek yer alıyor. ‌Samsung ‌Galaxy serisi ile uyumlu ‌Otterbox kılıf çeşitlerinde hem teknik özellik hem de renk açısından pek çok seçenek sunuluyor. Siyah ve beyaz renkteki kılıflar aynı zamanda darbeye dayanıklı yapısı ile her koşulda akıllı telefonları koruyor. Sarı, mavi, kırmızı gibi farklı renk seçeneklerinin de yer aldığı ‌Otterbox kılıf ürün gamındaki kılıflar aynı zamansa şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Otterbox'ın sunduğu iPhone ile uyumlu kılıf modelleri korumada yüksek performans sergiliyor. ‌Otterbox kılıf modelleri arasında ‌iPhone üreticisinin pek çok akıllı telefon modeli ile ‌kullanılabilcek işlevsel tasarımlar yer alıyor. Yaygın olarak kullanılan akıllı telefon markalarından olan Huawei'nin pek çok ürününe uygun kılıflar ‌Otterbox kalitesi ile konforunuzu ve güvenliğinizi artırıyor. ‌‌Otterbox, ‌UV koruyuculu ve sararma yapmayan şeffaf kılıfları ile büyük ilgi topluyor.

‌Otterbox Darbelere Karşı Koruyucu Kılıf

Kalitesi ve teknolojisi ile fark yaratan ünlü marka, ‌Otterbox ‌Defender Serisi ile hayranlık uyandırıyor. ‌Otterbox ‌Defender Serisi içinde pek çok akıllı telefon ile uyumlu kılıf seçenekleri yer alıyor. ‌Otterbox ‌Defender ‌iPhone ‌Case ürün kategorisindeki kılıflar, gelişmiş teknolojisi ile dikkat çekiyor. 3 katmanlı koruma teknolojisine sahip kılıf, ekranı çizilmelerden korurken telefonu da darbelerden koruyor. Özel dokusu sayesinde akıllı telefonu kir ve toza karşı da muhafaza ediyor. ‌Otterbox ‌Defender Serisi'ndeki kılıflar konforu ile de fark yaratıyor. Tüm multimedya özelliklerini rahatça kullanmanıza izin veren tasarımlar ayrıca stant olabilme özelliği de taşıyor. Dahili ekran koruyucuya sahip ‌Otterbox ‌Defender Serisi işlevselliği ile yaşamı kolaylaştırıyor.

Cam Ekran Koruyucular

‌Otterbox ekran koruyucular arasında ‌Samsung ‌Galaxy serisi ‌ile uyumlu işlevsel ve uzun ömürlü ürün çeşitleri yer alıyor. ‌iPhone ve Huawei için tasarlanmış cam ekran koruyucular dayanıklılığı ve kalitesi ile öne çıkıyor. En zorlu koşullarda bile akıllı telefonların ekranını güvende tutan Otterbox ekran koruyucular; sıvıya, düşmelere ve çarpmalara karşı en güvenilir çözümlerin başında geliyor. Gelişmiş teknolojisi ve kullandığı malzeme kalitesi ile fark yaratan Otterbox, kılıf ve ekran koruyucu kategorisinde tüketcilerden tam not alıyor. Darbelerden koruma performansı ile iddialı olan ‌Otterbox kılıf, ‌Otterbox ekran koruyucu, ‌Otterbox şarj cihazı ve ‌Otterbox ‌powerbank çeşitleri ‌Trendyol'da sizleri bekliyor.