"

Outdoor

" araması için 36638 sonuç listeleniyor

Outdoor

Doğada vakit geçirmeyi seven macera tutkunları için pek çok farklı ürün bulunuyor. Outdoor ürün çeşitleri, ayakkabıdan montlara kadar geniş bir yelpazeyi kapsıyor. Ürün çeşitlerinin fazla olması, farklı ihtiyaçlara cevap verilebilmesini sağlıyor. Outdoor şartları; sıcaklık, yağmur ya da rüzgar gibi zorlu koşulları kapsıyor. Bu sebeple doğru tercih yapmak önem taşıyor. Trendyol butiklerinde yer alan outdoor kıyafetlerini seçerken ürünün malzemesine ve sahip olduğu donanımlara dikkat etmek gerekiyor. Kıyafetlerin yanı sıra kategoride macera tutkunları için çeşitli outdoor ekipmanları da yer alıyor.

Birbirinden Şık Outdoor Ayakkabı Modelleri

Outdoor ayakkabı modelleri, spor ayakkabılardan botlara kadar geniş bir yelpazede bulunuyor. Doğanın zorlu koşullarında en önemli taşıtınız kendi ayaklarınız olarak ön plana çıkıyor. Bu sebeple outdoor ayakkabılarda öncelik rahatlık ve güvenliğe veriliyor. Güvenlik konusunda outdoor ayakkabılarda ilk aranan özellik kaymaz taban oluyor. Gerek çamur gerek de karlı yollarda düşüp sakatlanmamanız için ayakkabılarınızın tabanı büyük önem taşıyor. Bazı outdoor ayakkabı modellerinde ise çivili tabana yer veriliyor. Çivili taban kayaya tırmanma ya da buz üzerinde yürüme gibi işlemler esnasında kullanılıyor.

Öte yandan daha uzun mesafeler gidebilmeniz için outdoor ayakkabınızın rahat olması gerekiyor. Rahatlık için outdoor ayakkabılar hafif olarak üretiliyor. Bunun dışında sünger gibi malzemeler ile destekleniyor. Ayrıca ayaklarınızın, ayakkabıların içerisinde kolay bir şekilde hareket edebilmesi için özel tasarımlar uygulanıyor. Pek çok outdoor ayakkabı modeli su geçirmeyecek şekilde tasarlanıyor. Bazılarında ise terlemeyi önleyen sistemler bulunuyor. Outdoor ayakkabıların ergonomik olması da önem taşıyor. Çoğu modelde bunun için quicklace bağcık sistemine yer veriliyor. Quicklace bağcık sistemi ile ayakkabılarınızı ayağınıza göre kolayca sıkabilirsiniz. Aynı zamanda quicklace sisteminin bağcıklarında çözülme problemi de olmaz.

Hem Rahatlık Hem Şıklık İçin Outdoor Giyim

Outdoor giyim ürünleri ister doğada ister şehirde giyilebiliyor. Bu kıyafetler hem rahat hem de şık olacak şekilde tasarlanıyor. Üstelik her mevsim için outdoor giyim ürünlerini bulmak çok kolay oluyor. Genel olarak bol olacak şekilde üretilen outdoor pantolonlarda daha çok gri ve siyah renkleri kullanılıyor. Ayrıca kamuflaj rengine sahip olan outdoor pantolonlar da mevcut. Pamuktan üretilen bu pantolonlar aynı zamanda paraşüt kumaşından da imal edilebiliyor. Bu pantolonların en çok bilinen özelliklerinden biri çok sayıda cebe sahip olması. Böylece doğa şartları ile mücadele ederken daha fazla malzemeyi üzerinizde taşıyabilme ya da doğada bulduğunuz yiyecekleri üzerinizde daha fazla depolama imkanı sunuyor. Üstelik outdoor pantolonlar, t-shirt ve gömlekler ile uyum gösteriyor ve bu sayede şehirde de şık bir kombin oluşturmak mümkün hale geliyor.

Outdoor giyim ürünleri arasında gömlek ve montlar da bulunuyor. Gömlek modelleri, yazın ya da kışın giyilebilen ürünler iken montlar kış mevsiminde sıcak kalmanızı sağlıyor. Outdoor mont modelleri de tıpkı pantolon ve ayakkabılar gibi şık bir görüntü ortaya koymaya yardımcı oluyor. İster tek renk ister kamuflaj desenleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan outdoor montlar, hafif olmalarına rağmen içerisinde bulunan malzeme ile kullanıcısını sıcak tutabiliyor. Bununla birlikte daha zor koşullar için üretilen ağır montlar da bulunuyor.

Doğa Şartları ile Mücadele İçin Outdoor Ürünleri

Outdoor ürünleri arasında en çok bilineni çadırlar olarak öne çıkıyor. Çadırlar daha çok kamp amacı ile kullanılıyor. Bir çadırın iyi bir şekilde havalandırılmasını sağlayan ekipmanlara sahip olması ve hafif yapıda bulunması önem taşıyor. Havalandırma konusunda çift katlı çadırlar daha iyi performans sergiliyor. Outdoor aksesuar kategorisinde termoslar da bulunuyor. Termoslar sıcak ve soğuk içeceklerinizin ısısını korumak için en kolay yöntemlerden biri oluyor. Aksesuar konusunda en çok tercih edilen ürünler arasında elektrikli pompalar, el fenerleri, şişme yataklar, matlar ve uyku tulumları da yer alıyor. Outdoor giyim ürünlerinden aksesuarlara kadar pek çok ürünü Trendyol'da bulabilirsiniz.

Yukarı Çık