Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Koleksiyon
Bağlama Şekli
Desen
Ek Özellik
Kullanım Alanı
Kumaş Tipi
Materyal
Topuk Boyu
Topuk Tipi
Renk
Fiyat Geçmişi
Taban Materyali
Saya Materyali
Astar Materyali
İç Taban Materyali
Ortam
Deri Kalitesi
Sürdürülebilirlik Detayı
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Outdoor Sandalet

" araması için 1422 sonuç listeleniyor

Outdoor Sandalet Modelleri ile Rahat Adımlar Trendyol'da!

Kamp, dağ yürüyüşü, plaj veya trekking aktivitelerinde sıklıkla tercih edilen modellerdir. Özellikle zorlu doğa koşullarında ayağınızı rahat ettirmek ve hava almasını sağlamak için tasarlanmışlardır. Ergonomik yapısı sayesinde ayağınızı rahat ettirirken aynı zamanda zeminden gelecek sert darbelere karşı koruma özelliği bulunmaktadır. Ayrıca terlik modeli olan alternatifler bulabilirsiniz bunlar ise kolay giyip çıkarma özelliği olan pratik modellerdir. Ayrıca sadece bu tarzda spor aktivitelerinde değil günlük kullanım içinde tercih edebilirsiniz. Farklı marka ve modellerin arasından birçok renk seçeneği ile beğendiğiniz outdoor sandalet modelini satın alabilirsiniz.

Outdoor Sandalet Modelleri

Outdoor Sandalet Modelleri

Zorlu arazi koşulları için tasarlanmış modeller olan outdoor sandaletler içerisinde farklı özellikte ve farklı görünümde pek çok seçenek bulunmaktadır. Kolay kullanım açısından cırt cırtlı model outdoor sandalet kadın veya erkek kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Cırt cırtları sayesinde ayak boyutuna göre ayarlama yapılabildiği için çok kullanışlıdır. Özellikle ayakları çok ince veya taraklı olan kullanıcılar ayaklarının kalınlığına göre model bulmakta zorluk çekerler. Fakat bu cırt cırtlı olan modellerde cırt cırtları sıkarak ayak boyutuna uygun olarak kullanım sağlayabilirler. Ayakların hasar alabileceği dağ yürüyüşlerde tamamen ön tarafı kapalı veya sadece parmak kısmı kapalı kenarlarında küçük pencereler olan modeller daha korunaklı olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle ayağınızı çalı, taş veya farklı darbelere karşı korurken aynı zamanda hava almasını sağlayarak terlemenizi engelleyen modellerden biridir. Deniz ayakkabısı gibi sahilde kullanılan sandalet modelleri bulunmaktadır. Bunlar ayağa sıkıca bağlanabilen cırt cırtlı veya tüm ayağı kaplayan file gibi bir yapıya sahip modellerdir. Deniz kıyısında veya içerisinde ayağınıza zarar verecek deniz kabukları veya kestanelerden sizleri koruyarak daha verimli bir tatil geçirmenizi sağlayan modellerdir.

Outdoor Sandalet Kullanım Alanları

Outdoor Sandalet Kullanım Alanları

Spor ile uğraşan kullanıcılar tarafından tercih edilen spor outdoor sandalet modeli genellikle doğa sporları ile ilgilenen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bisiklet sürüşü, trekking, yamaç dalışı, uzun yürüyüş gibi spor aktiviteleri sırasında hem ayağa hava aldırırken hem de rahat bir ortam yaratır. Amaçları ayağa gelecek darbeleri en aza indirmek ve konfor sağlamaktır. Yapılacak aktiviteler için farklı modelleri bulunur. Zorlu bir dağ parkuru için tüm ayağı kapatan ama aynı zamanda hava almasını sağlayan spor outdoor sandalet modelleri bulunur. Bu modellerin topuk kalınlıkları fazla olan veya daha ince olanları olduğu gibi aynı zamanda ortopedik rahatlık sağlayarak bastığınız dağlık zeminde rahat kullanım sağlamına yardımcı modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca sadece spor aktivitelerinde değil spor ve şık farklı modellerini tarzınıza göre seçim yaparak günlük kullanımda da tercih edebilirsiniz. Özellikle tatillerde uzun yürüyüşler sırasında veya deniz ayakkabısı olarak kullanabileceğiniz modelleri de bulunmaktadır.

Outdoor Sandalet Fiyatları

Outdoor Sandalet Fiyatları

Farklı markaların farklı modellerinde fiyatlar değişmektedir. Ürünün sağladığı teknoloji ve konfora göre fiyatlar değişkenlik gösterir. Fakat geniş bir fiyat aralığı olsa da her bütçeye uygun spor outdoor sandalet modelleri mevcut. Profesyonel sporcular için üretilen bir markanın özel özellikleri olan bir modeli daha değişken fiyatlıyken genel kullanıma uygun ortalama özellikleri olan sandalet fiyatları daha farklı olacaktır. Outdoor erkek sandalet modelleri veya kadın modelleri içerisinde çok farklı marka ve modeller bulunuyor. İstediğiniz markalar arasında seçim yapabilir size hitap edebilecek fiyatlı modeli görüntüleyebilirsiniz. Outdoor sandalet markaları çok çeşitli ürünlerini en iyi şekilde sizlere sunar. Trendyol’dan inceleyebileceğiniz bu ürünlere uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.