İlgili Kategoriler
DAHA FAZLA GÖSTER
Cinsiyet
Marka
"

oyuncak ev

" araması için 48397 sonuç listeleniyor
Barbie 'nin Portatif Evi
KARGO BEDAVA
Barbie'nin Portatif Evi
328 TL
Sepete Git
ZeyCan Lazer Barbie Bebek Evi
KARGO BEDAVA
ZeyCan LazerBarbie Bebek Evi
109 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Oyuncak Ev

Oyuncak ev modelleri, çocukların en sevdiği ve en çok ilgi gösterdiği ürünler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Sıcak görünümleri, renkli tasarımları ve detaylı yapılarıyla çocukların hayal gücünü geliştiren ürünler, çeşitli oyuncak markaları tarafından özenle üretiliyor. Ahşap, plastik, kumaş gibi farklı malzemelerden üretilen oyuncak ev çeşitleri, çocuklarınıza kusursuz bir oyun alanı sağlarken kaliteli dokuları ve ince detaylarıyla da övgü topluyor. Çocukların oyuncaklarını muhafaza edebilecekleri, hayal güçlerini geliştirecek oyun senaryolarını hayata geçirebilecekleri ve hatta içinde saklanabilecekleri çok etkili geniş alanlara sahip olan modeller, bu sayede çocuğunuzun ruh halini olumlu yönde etkiliyor. Çocuğunuzun kendisini huzurlu, mutlu, heyecanlı ve neşeli hissetmesine yardımcı olan ürünler, hayal gücüne ve kişisel gelişimine de önemli katkılarda bulunuyor. Dileyen kullanıcılar için ünlü animasyon film karakterlerinin ve ikonik figürlerin desenleriyle süslü şekilde de üretilebilen modeller, bu sayede çocuğunuza favori karakteriyle oyun oynayabilme fırsatı da sunuyor. Hem erkek hem kız çocukları için ideal ürünler olarak öne çıkan oyuncak ev seti çeşitleri, her yaşta çocuk tarafından güvenle kullanılabiliyor.

Oyuncak Ev Çeşitlerini Keşfedin

Dünyanın en saygın oyuncak markaları tarafından tasarlanan oyuncak ev seçenekleri, her çocuğa uygun modelleri sayesinde hem çocukların hem de anne ve babaların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Kız ve erkek çocuklar için ayrı olarak üretilen modeller, farklı boyut seçenekleriyle de öne çıkıyor. Küçük oyun alanları ve dar çocuk odaları için küçük oyuncak ev seçenekleri tasarlanırken daha geniş alana sahip evler için son derece büyük modeller üretiliyor. Oyuncak bebekler için tasarlanan modeller; yatak odası, oturma odası, salon, banyo gibi farklı yaşam alanları sunuyor ve çocuğunuza oyuncak bebeğinin tüm evini dekore etme ve gerçek bir hayat deneyimi yaşama fırsatı sunuyor. Daha büyük boyutlu modeller ise ev şeklindeki çadırlardan ve plastik kulübelerden oluşuyor ve çocuğunuza içine girip oyun oynayabileceği kadar büyük bir alan sunuyor. Bu sayede çocuğunuzun kişisel bir alana sahip olmasına olanak tanıyan ürünler, çocuğunuzun psikolojik gelişimine ve ruh sağlığına da katkıda bulunuyor. Ev şeklindeki oyuncak toplama alanları ise çocuğunuza oyunla işi bir arada gerçekleştirebilme fırsatı tanıyor. Oyuncaklarını toplama konusunda isteksizlik yaşayan çocuklar için özel olarak üretilen bu modeller, çocuğunuza düzenli olmayı oyun eşliğinde öğreterek hayatınızı kolaylaştırıyor.

Oyuncak Bebek Evi Modelleriyle Tanışın

Oyuncak bebek evi seçenekleri, bebeklerin yaşadığı ev görünümü sergiliyor ve bu sayede çocukların hayranlığını kazanıyor. Çok sayıda çocuğun favori oyuncağı olan modeller, Barbie ve Niloya gibi son derece ünlü karakterlerin desenleriyle de süslenebiliyor ve bu sayede çocuğunuza favori karakterinin yaşamını canlandırma fırsatı tanıyor. Eşyalı oyuncak ev şeklinde tasarlanan ürünler, yaşam alanlarında koltuk, televizyon, masa, sandalye, sehpa, gardırop, yatak, komodin gibi pek çok detaya yer veriyor. Bu sayede çocuğunuzun ev yaşamını öğrenmesi kolaylaşırken ürünlerin detaylı yapısı sayesinde gerçekçilik duygusu da artıyor. Dileyen kullanıcılar için minyatür ev eşyaları oyuncak seçenekleri de ayrı olarak üretiliyor ve bu sayede çocuğunuz, oyuncak evi için kullanabileceği daha çok eşya seçeneğine sahip olabiliyor. 3 boyutlu oyuncak ev olarak tasarlanan modeller, geniş iç hacimleri sayesinde çocuğunuza oyuncak bebeklerini gerçekten eve sokabilme ve ev içinde hareket ettirebilme fırsatı tanıyor. Bu sayede çocuğunuz dilediği oyun senaryosunu rahatça hayata geçirebilirken sınırsız eğlencenin de tadını çıkarıyor.

Barbie Oyuncak Evi ile Çocuğunuzu Sevindirin

Dünya genelinde en sevilen ve en çok tercih edilen bebek evleri arasında Barbie temalı olan ürünler ilk sıralarda yer alıyor. Dünyaca ünlü ikon için özel olarak tasarlanan modeller, ağırlıklı olarak kız çocukları tarafından tercih ediliyor. Barbie hayranı olan kızlara çok sevdikleri ikonun özel yaşamının bir parçası olma fırsatı tanıyan ürünler, zengin çeşitleriyle de dikkat çekiyor. Ağırlıklı olarak pembe, kırmızı, mor gibi renklerde tasarlanan modeller, iki ya da üç katlı ev formunda üretiliyor. Gerçek bir malikanenin iç tasarımına dışarıdan göz atma izlenimi uyandıran Barbie evleri, lüks dekorasyon stilleri ve zengin detaylarıyla da çocuklarınıza eşsiz bir hayal gücü sunuyor. Birbiriyle uyumlu eşyaları ve son derece güçlü tarzlarıyla çocuğunuzun küçük yaştan itibaren moda ve sanat bilgisi edinmesine yardımcı olan modeller, açılıp kapanabilen pencereleri, yerinden oynatılabilen eşyaları ve Barbie bebeklerin rahatça sığabileceği geniş alanları sayesinde çocuğunuzun düş gücünün sınırlarını zorluyor. Farklı modellerinde kuaför, havuz, su kaydırağı gibi göz alıcı detaylar da bulunan modeller, dünyanın en popüler büyük oyuncak ev seçenekleri arasında yer alıyor. Plastik oyuncak ev akımının en başarılı ürünleri arasında yer alan ürünler, sağlığa zararlı madde içermemeleri sayesinde çocuğunuzu güvende tutmayı da başarıyor.

Niloya ile Yaşamın Tadını Çıkarın

En çok tercih edilen oyuncak ev modelleri arasında, Türkiye'nin ünlü animasyon karakteri Niloya'nın canlandırıldığı ürünler de bulunuyor. Oyuncak Niloya evi modelleri, klasik oyuncak ev tasarımına yeni bir soluk getiriyor ve çocuklarınıza ünlü animasyon kahramanının masalsı yaşamına ortak olma şansı tanıyor. Sevimli karakteri, neşeli ruh hali ve iyimser tavırlarıyla yediden yetmişe herkesin sevgilisi olan Niloya, sevimli kaplumbağası Tospik ve aile bireylerinin maketlerinin de yer aldığı setler, animasyon serisinin senaryosuna uygun şekilde tek ya da iki katlı çiftlik evi şeklinde üretiliyor. Pembe renklerin hakim olduğu Niloya setlerinde oturma odası, yatak odası, mutfak gibi yaşam alanları ve Niloya'nın oynamayı çok sevdiği geniş bahçe bulunuyor. Animasyonda göze çarpan eşyaların da başarılı bir şekilde canlandırıldığı oyuncak setleri, çocuklarınızın kendilerini adeta çizgi filmin içine girmiş gibi hissetmesini sağlıyor. 2 ila 6 yaş arasındaki çocuklar için ideal nitelikte olan Niloya çiftlik evi oyuncak setleri, geniş yapıları sayesinde çok sayıda çocuğun aynı anda oyun oynayabilmesine de olanak tanıyor ve bu sayede en çok tercih edilen iki katlı mobilyalı oyuncak ev seçenekleri arasında ilk sıralarda kendine yer buluyor.

Pijamaskeliler ile Maceranın Doruğuna Ulaşın

Oyuncak ev seçenekleriyle çocukların kalbini fetheden animasyon karakterleri arasında, son yılların en popüler kahramanlarından olan Pijamaskeliler de bulunuyor. Birbirinden heyecanlı maceralarıyla tüm çocukların kalbini fetheden ünlü animasyon karakterleri, oyuncak ev seçenekleriyle de heyecan yaratıyor. Pijamaskeliler 2 katlı oyuncak evi seçenekleri, alışılmış oyuncak ev tasarımına ünlü kahramanların kişisel eşyalarını ve alışılmış dekorlarını dahil ederek çocuklarınıza benzersiz bir deneyim sunuyor. Pijamaskeliler temalı 3 katlı oyuncak portatif ev seçenekleri ise geniş oyun alanları sayesinde çocuklarınızın hayal güçlerini geliştiriyor. Erkek çocukların da oynayabileceği modeller arasında yer alan ürünler, yüksek kaliteleri sayesinde en yoğun oyun saatlerinde dahi herhangi bir deformasyona uğramıyor ve bu sayede çocuğunuzun oyun keyfini yarıda bırakmıyor. Detaylı tasarımlarıyla çocuğunuza birbirinden keyifli oyunlar yaratabilme şansı tanıyan ürünler, farklı markalar tarafından üretilen oyuncak ev aletleri için de kusursuz bir alan olarak öne çıkıyor. Çocuğunuzun farklı aletleri deneyimleyebilmesini mümkün kılan Pijamaskeliler setleri, bu sayede çocuğunuza önemli el becerilerini ve analitik düşünebilme yeteneği gibi değerleri kolayca kazandırabiliyor.

Ahşap Modellerle Benzersiz Bir Deneyim Yaşayın

Oyuncak evi seçeneklerinin önemli bir bölümü plastikten üretilirken, çocuklarına farklı bir deneyim yaşatmak isteyen aileler için birbirinden kaliteli ahşap oyuncak ev modelleri tasarlanıyor. Organik dokularıyla çocuklarınızın doğayla iç içe bir oyun deneyimi yaşamasına olanak tanıyan tahta oyuncak ev seçenekleri, sağlıklı yapılarıyla da öne çıkıyor. Her beğeniye ve her tercihe uygun şekilde tasarlanan ahşap modeller, dileyen kullanıcılar için büyük, dileyenler için ise küçük ölçülerde üretiliyor. Ahşaptan üretilen minik oyuncak evler, portatif özellikleri sayesinde istediğiniz yere kolayca taşınabiliyor ve bu sayede tatillerinizde, seyahatlerinizde ve misafirlik deneyimlerinizde çocuklarınızın kolaylıkla yanında götürebileceği oyuncak seçenekleri arasında bulunuyor. Ahşap oyuncak ev büyük boy modelleri ise geniş iç alanları sayesinde çocuğunuzun çok sayıda oyunu kolaylıkla oynayabilmesine imkan tanıyor. Dayanıklı yapılarıyla uzun süre boyunca güvenle kullanılabilen ham ahşap oyuncak ev seçenekleri aynı zamanda çok sayıda çocuğun aynı anda oyun oynayabilmesini de mümkün kılıyor. Bu sayede çocuklarınız kardeşleri ve arkadaşlarıyla son derece keyifli bir şekilde vakit geçirebiliyor ve ev modellerinin zeka ve el becerisi geliştirici özelliklerinden doyasıya yararlanabiliyor.

Çadır Evlerle Çocuğunuzun Gelişimine Katkıda Bulunun

Çocukların en çok ilgi gösterdiği modeller arasında, ev görünümlü çadır formunda tasarlanan oyuncaklar da yer alıyor. Oyuncak çadır ev seçenekleri, ağırlıklı olarak kulübe, şato, müstakil ev ya da malikane görünümünde üretiliyor ve iç kısımlarında çok sayıda çocuğun bir arada oyun oynayabileceği kadar büyük alanlar sunuyor. Plastik, polyester, çadır kumaşı gibi malzemelerden üretilen modeller, isteyen kullanıcılar için şişme formda da tasarlanabiliyor. Şişme oyuncak ev ve eşyaları ise dilediğiniz zaman şişirip dilediğiniz zaman söndürebileceğiniz ürünler olmaları sayesinde kapalı haldeyken kolayca muhafaza edilebiliyor. Hem evde hem de dış alanlarda kullanılabilen modeller, çocuklarınızın balkonda, bahçede, plajda ve piknikte son derece eğlenceli vakitler geçirebilmesini mümkün hale getiriyor. Oyuncak ev çadır seçenekleri, dış yüzeylerinde yer alan farklı desenler ve temalarla da çocuklarınızın beğenisini kazanıyor. Arabalar, Harika Kanatlar, Örümcek Adam, Batman, Ninja Kaplumbağalar, Prenses Elsa, Barbie ve Cindrella gibi farklı yapımların ve kahramanların desenleriyle süslenen ürünler, çocuklarınızın hayal gücüne katkıda bulunurken renkli tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Çocuklarda en sevdikleri hayal kahramanlarıyla birlikte vakit geçirme hissi uyandıran çocuk oyuncak ev seçenekleri, özel ve dışarıya kapalı bir oyun alanı sağlamaları sayesinde çocuğunuzun benlik duygusunun sağlıklı bir şekilde gelişmesine de yardımcı oluyor.

Maket Seçenekleriyle Çocuğunuzun Yeteneklerini Geliştirin

En çok tercih edilen oyuncak ev modelleri arasında, çocuğunuzun çok boyutlu düşünme, farklı parçaları birleştirme ve el becerisi gibi yeteneklerini ilerleten maket seçenekleri de dikkat çekiyor. Oyuncak maket ev modelleri, çok parçalı üç boyutlu yapbozlar şeklinde tasarlanıyor ve çocuğunuz tarafından bizzat inşa ediliyor. Şato, fabrika, itfaiye merkezi, roller coaster, çiftlik evi gibi farklı mekan tasarımlarından oluşan maketler, erkekler için oyuncak portatif ev seçenekleri arasında da öne çıkıyor. Çocuğunuzun farklı konseptlerdeki mekanların tasarımları, içerikleri ve işleyişleri hakkında bilgi edinmesine de yardımcı olan ürünler, bu sayede çocuklarınızı hayata hazırlamanıza da olanak tanıyor. Her yaştaki çocuk için ideal olan maket modelleri, yutulamayacak kadar büyük parçalardan oluşuyor ve bu sayede küçük yaştaki çocuklar için dahi güvenli bir yapı sergiliyor. Maket formundaki oyuncak ev seçenekleri, kız çocuklarının da en beğendiği ürünler arasında yer alıyor. Kişiselleştirilebilen tasarımları sayesinde çocuklarınızın hayallerindeki mekan tasarımlarını hayata geçirmelerine yardımcı olan ürünler, geniş yapıları sayesinde farklı oyuncak ev eşyaları için de eşsiz bir kullanım alanı sunuyor. Maket modelleri, plastik oyuncak ev eşyaları ile oynamayı seven çocuklar için son derece uygun bir nitelik sergiliyor.

Barınaklar ile Çocuklarınıza Hayvan Sevgisi Kazandırın

Oyuncak ev seçenekleri arasında yer alan birbirinden renkli ve sevimli hayvan barınak modelleri, çocuklarınızın hayvan sevgisi kazanmasına yardımcı oluyor. En çok tercih edilen modeller arasında ise oyuncak köpek evi seçenekleri dikkat çekiyor. Çocuklarınızın oyuncak köpekleri için kusursuz bir barınak olarak tasarlanan modeller, her yaştaki çocuğun köpeklere sempatiyle yaklaşmasına ve hayvan duyarlılığıyla tanışmasına olanak tanıyor. Tavşan evi oyuncak modelleri de çocuklar tarafından en çok tercih edilen barınak seçenekleri arasında bulunuyor. Çocukların en çok sempati duyduğu hayvanlar arasında yer alan tavşanların sevimli görünümünden yararlanan ürünler, bu sayede çocuğunuza masalsı ve eğlenceli bir deneyim sunuyor. Çocuklarınıza dostluk, sevgi, paylaşım, merhamet ve sorumluluk gibi son derece önemli duygular kazandırmanıza yardımcı olan hayvan barınağı temalı modeller, kaliteli yapılarıyla gerçekçi bir görünüm sergiliyor. Bu sayede çocuğunuzun oyun kalitesini artıran hayvan barınağı oyuncakları, uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor. Barınak şeklindeki oyuncak ev fiyatları, son derece ideal seçenekler sunmaları sayesinde bu keyifli ürünleri her ailenin kolayca satın alabilmesini mümkün hale getiriyor. 

Benzersiz Detaylarla Çocuğunuzu Mutlu Edin

Oyun evleri, farklı renk seçenekleri ve göz kamaştırıcı detaylarıyla çocukların benzersiz bir mutluluk yaşamasına yardımcı oluyor. En çok tercih edilen modeller arasında ise pembe ağırlıklı tonlardan oluşan ürünler başı çekiyor. Çocukların kendilerini huzurlu, güvende ve mutlu hissetmesine yardımcı olan pembe renk, çocuk psikolojisi üzerindeki olumlu etkileri sayesinde çok sayıda oyuncak ev seçeneğinde kullanılıyor. Son derece ideal olan pembe oyuncak oyun evi fiyatları ise bu büyük avantajlardan her ailenin rahatlıkla yararlanabilmesini mümkün hale getiriyor. Oyuncak evlerde kullanılan detaylar da çocuklarınızın mutluluğu için özenle tasarlanıyor. Çok oda sayısına sahip olan ürünler, çocuklarda daha fazla oyun alanına sahip olma algısı yaratarak çocuğunuzun daha neşeli olmasını sağlıyor. Oyuncak ev aletleri seti gibi farklı set çeşitleri ise çocuğunuzun hayallerinde kurduğu oyun senaryolarını zenginleştiriyor ve böylece çocuğunuzun daha yaratıcı, daha heyecanlı ve daha keyifli olmasına olanak tanıyor. Oyun evleri için tasarlanan etiket ve kaplama çeşitleri de çocuğunuzun oyun keyfini zirveye çıkarıyor. Oyuncak evini dilediği gibi kişiselleştirme özgürlüğüne kavuşan çocuklar, bu sayede oyuncağına daha fazla sahip çıkıyor ve sorumluluk duygusuyla daha erken yaşta tanışabiliyor.

En Kaliteli Oyuncak Ev Modelleri Trendyol'da

Her biri alanında uzman olan ve çocuklarınızın hassasiyetlerini en az sizin kadar düşünen pek çok oyuncak markası tarafından üretilen çok sayıdaki oyuncak ev modeli, şimdi Trendyol'da sizi bekliyor. Eğer siz de çocuğunuz için birbirinden kaliteli oyuncak ev, maket ve çadır modellerinden satın almak istiyorsanız, hemen Trendyol'un size sunduğu zengin seçeneklere göz atabilirsiniz. Renkli ve dikkat çekici tasarımlarıyla her çocuğun hayallerini süsleyen çok sayıdaki ev modeli arasından dilediğiniz ürünü rahatça bulabilir ve yalnızca tek bir tıklamayla sepetinize ekleyebilirsiniz. Ürünlerin ideal fiyat seçenekleri sayesinde dilerseniz çok sayıda modeli aynı anda satın alabilir ve çocuklarınıza benzersiz bir mutluluk armağan edebilirsiniz. Oyuncak ev, maket ve çadır seçenekleri ile çocuğunuzun hayal gücünü ve farklı yeteneklerini geliştirebilir, üstelik Trendyol'un size özel kampanyalarından yararlanarak en yüksek kaliteye en cazip fiyatlarla ulaşma şansını da yakalayabilirsiniz. Size en uygun ev modelini hemen sipariş edin, çocuğunuza benzersiz bir oyun deneyimi sunma ve avantajlı kampanyalardan yararlanma fırsatını kaçırmayın!