"

Özdemir Asaf Kitapları

" araması için 127 sonuç listeleniyor
Yapı Kredi Yayınları Çiçek Senfonisi

Yapı Kredi YayınlarıÇiçek Senfonisi

131 TL
Sepete Git

Etkileyici Özdemir Asaf Kitapları Trendyol'da!

Özdemir Asaf, Türk edebiyatının tanınmış şairlerindendir. Lavinia, Yalnızlığa Övgü, Çiçek Senfonisi gibi şiirleriyle bilinir. Daha çok şair kimliğiyle anılmasıyla beraber kariyerinde yayıncılık, yazarlık ve çevirmenlik de vardır. Genelde insana ve topluma dair konularda yazar. Şiirlerinde aşk, sevgi, ayrılık ve ölüm gibi temaları işler. Yer yer de hiciv ve ironi unsurlarını kullanır. Şiirlerini hece ölçüsüyle yazar. Dizelerinin bazıları şarkılarda söz olarak kullanıldığından belli bir melodiyle de hafızalara kazınır. Özdemir Asaf Lavinia şiirini ünlü şarkıcılardan dinleyebilirsiniz. Kendi sesiyle seslendirdiği şiirleri vardır. Onu dinlerken bir yandan da sözlerini takip edebilirsiniz. Duygu yüklü mısralarıyla Özdemir Asaf kitapları Trendyol'da mevcuttur. Satın alarak eserin tadını çıkarabilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Seçenekleriyle Özdemir Asaf Kitapları

Avantajlı Fiyat Seçenekleriyle Özdemir Asaf Kitapları

Asaf, kaleme aldığı şiirlerinde kelime oyunları kullanmayı tercih eder. Özdemir Asaf Yalnızlık Paylaşılmaz isimli eserinde, ‘Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılırsa yalnızlık olmaz’ gibi yalnızlığın çarpıcı tanımlamalarını yapar. Bu sözler adeta onunla bütünleşir. Okurken yalnızlığı hissettirir. Sizi şiirin içine çeker. Genç yaşlı, kadın erkek birçoğunun dilinde pelesenk olmuş dizeleri vardır. Bunun nedeni herkesin satırlarda kendisinden bir parçasını bulabilmesidir. Kısa mısralarıyla akıcı bir okuma sağlar. Çağdaş şiir çizgisinde alışılagelmiş kalıplardan sıyrılarak yazar. İçinde seçme şiirlerinin yer aldığı Özdemir Asaf Dokuza Kadar On onlarca baskı yaparak çok tercih edilen eserleri arasına girer. Kısa dizeleri anlam yüklüdür. Sevgi, hayranlık gibi duygular uyandırır. Şiir kitabı koleksiyonu yapabilir veya sevginizi göstermek için hediye olarak alabilirsiniz. Elinizin altında bulunmasını istediğiniz eserleri Özdemir Asaf kitapları online arama seçenekleriyle bulabilirsiniz. Şiir sevenlerdenseniz ya da şiire yeni başlayacaksınız zevk alarak okuyacağınız Özdemir Asaf kitapları satın alarak okumaya başlayabilirsiniz. İstediğiniz eseri hemen alıp okumaya başlamak için Trendyol’a girebilir, hızlı ve güvenli şekilde eserlere sahip olabilirsiniz.

Etkileyici Özdemir Asaf Eserleri

Etkileyici Özdemir Asaf Eserleri

Şair, yaşarken yazdığı bütün şiirlerini kitaplarına almaz. Ölümünden sonra defterlerinden, notlarından toplanan şiirleri Özdemir Asaf Benden Sonra Mutluluk ismiyle kitaplaştırılır. Çoğu, dergilerde bile yayımlanmamış olan bu eserlerin kaybolmamış olması bir şans olarak görülür. Yaklaşık 280 sayfa olan bu kitapta, içinde "En kısa ceza ömür boyu olandır." dizeleri yer alan Arayış şiiri de vardır. Yalnızlık şairi olarak tanınır. Bununla beraber duygu yüklü dizeler yazarken aşkı da çok güzel anlatır. Şairin yaşarken yayımladığı bütün şiirleri bir kitapta bulmak isterseniz de Özdemir Asaf Çiçek Senfonisi eserini alabilirsiniz. Yedi şiir kitabını barındıran bu eserde; Dünya Kaçtı Gözüme, Sen Sen Sen, Bir Kapı Önünde, Yumuşaklıklar Değil, Nasılsın, Çiçekleri Yemeyin, Yalnızlık Paylaşılmaz kitapları bir aradadır. Özdemir Asaf kitapları kullananlar için raflarında bulunması gereken kitaplardandır. Bu şekilde kitaplığınızdaki eksikleri tamamlayabilirsiniz.

Sevilen Özdemir Asaf Eserleri

Sevilen Özdemir Asaf Eserleri

Asaf, çok sevilen bir yazardır. İnsanlar onu okurken ifade ettiği duygunun içine çekilir. Sadece kelimelere yüklediği derin anlamlarla değil, aynı zamanda üslubuyla da dikkat çeker. Özdemir Asaf şiir kitapları anlaşılır ve sade bir dile sahiptir. Az sözle çok şey anlatır. Basılmış yayınları alırken bazı kriterlere dikkat etmek önemlidir. Baskı kalitesi bunlardan biridir. Çünkü göz yormayan sayfaları okumak rahatlık sağlar. Kapak tasarımı ise ilk bakışta etkileyen görsellerden oluştuğundan dikkatleri çeker. Üzerine titizlikle çalışılan kapaklar içerik hakkında bir fikir uyandırır. Edebiyatseverler, şairin kendi sesiyle seslendirdiği şiirlerini bulup dinleyebilmenin yanı sıra Özdemir Asaf imzalı kitap seçeneklerini de araştırabilirler. Maddi olarak bir zorluk yaşatmaz. Klasikler arasına girmiş Özdemir Asaf kitapları fiyatları herkesin alabileceği makul seviyelerdedir. Güvenli şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Trendyol'dan takibini yapabilir, Özdemir Asaf kitapları indirim zamanlarını yakalayabilirsiniz.