"

Özkan Öze Kitapları

" araması için 574 sonuç listeleniyor
Uğurböceği Dersimiz Fatiha

UğurböceğiDersimiz Fatiha

103,69 TL
Sepete Git

Merak Giderici Özkan Öze Kitapları Trendyol'da!

Küçük yaşlardan itibaren sürekli edebiyata ilgisi olan yazar, kitaplarında hem çocuklara hem de anne babalara seslenir. Özkan Öze kitapları, çocuklara bazı bilgilerin aşılanması üzerinedir. İlginç hikayelerle çocukların kalbine girmeyi başaran Özkan Öze Çaylak ile Filozof, Merak Ediyorum, Genç Adam ve Allah, Dersimiz Amentü, Hüzünlü Tebessümler eserlerinin her birinde ebeveynlerden tam not alır. Aile çocuk etkinlikleri yapacağınız dönemlerde yetişkinlere ve çocuklara aynı anda hitap etmeyi başaran bu serilerden yararlanabilirsiniz. Çocuklara yeni bilgiler aşılamayı amaçlarken yetişkinlerin de unuttukları birçok değeri hatırlatmaya yardımcı olan eserler, çok sevilir. Trendyol üzerinden içerik incelemesi yaparak siparişinizi oluşturabilir, online sipariş yönteminin sunduğu kolaylık sayesinde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Soruları Cevapsız Bırakmayan Özkan Öze Kitapları

Soruları Cevapsız Bırakmayan Özkan Öze Kitapları

Her insan bazı soruları merak etse de cevap bulamayacağını düşünerek sormaktan çekinir. Bazen çocukken hissedilen bu duygu kimi zaman da yetişkinlik döneminde ortaya çıkar. Özkan Öze Allah'ı Merak Ediyorum kitabında soyut bir terim olan Allah lafzını somut örneklerle ifade eder. Küçük yaştaki çocukların zihninde oturtamadığı soyut ifadeler, korkuya ve kimi zaman da anlamsızlığa yol açar. Akıcı ve sade dil kullanan Özkan Öze Peygamber Efendimiz eserinde de dilinin rahatlığını hissettirir. Peygamber kelimesinin altını doldurarak ne anlama geldiğini anlatır. Peygamber ne demektir, insan mıdır, değişik bir varlık mıdır gibi çocukların zihninde birçok soru oluşturan durumu detaylı bir şekilde anlatır. Özkan Öze Cenneti Merak Ediyorum ile cennet ve cehennem kavramlarını çocuk zihinlerinde somutlaştırır. Kafa karışıklığına yol açmadan küçük örnekler üzerinden nasıl bir mekan olduğuna dair pek çok fikir verir. Özkan Öze namaz kitabı çocukların namaz ibadeti ile tanışmasını sağlar. Özkan Öze kitapları fiyat olarak değerlendirildiğinde farklı seçeneklerin karşınıza çıkması normaldir. Trendyol üzerinden eserlerin detaylarını inceleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Açıklayıcı Anlatımı ile Özkan Öze Kitapları

Açıklayıcı Anlatımı ile Özkan Öze Kitapları

Özkan Öze kitapları Uğur Böceği yayınlarından sunularak okuyuculara ulaştırılır. Yazar aynı zamanda editörlük görevini de üstlenerek kitapların tüm hakimiyetini ele alır. Çocukların bazı konularda kafa karışıklığı yaşadığı durumları dikkatle işleyen Özkan Öze okul öncesi kitaplarının önemine bir kez daha değinir. Zihnindeki tüm düşünceleri çocuklara fayda sağlayacağı şekilde işleyen yazar, çalışmalarına aralıksız olarak devam eder. Özkan Öze 5 yaş kitaplarıyla da beğeni toplar. Karikatürlerle ve renklendirmelerle süslediği kitaplar ebeveynlerin hikaye okuma saatlerini zenginleştirir. Özkan Öze kitapları yorum bölümü incelendiğinde ebeveynlerin olumlu pek çok ifadesiyle karşılaşılır. Özkan Öze Son Leylek hikayesi de bunlardan biridir. Okulda bir grup öğrencinin derste yaşadıklarını eğlenceli şekilde anlatan Özkan Öze Dersimiz Güzel Ahlak kitabında öğretici bilgiler verir. Trendyol, yazarın tüm kitaplarına ulaşarak incelemeler yapabilmenize imkan tanırken bütçenize uygun fiyatlar üzerinden alışveriş yapma fırsatı da sunar.

Merak Giderici Özkan Öze Kitapları Trendyol'da!

Merak Giderici Özkan Öze Kitapları Trendyol'da!

Çocukların zihninde oluşan soruların cevabını somutlaştırarak anlatan Özkan Öze nin kitapları ebeveynlere yardımcı olur. Çocukların bazı sorularını cevapsız bırakan ebeveynler, bu tarz kitaplardan yardım alarak çocukların kendi kendini eğitilmesini ve kolay yolla öğrenmesini sağlayabilir. Sade ve akıcı anlatımlarla olayların hikayeleştirerek sunulduğu Özkan Öze peygamber hikayeleri; çocukların inançları doğrultusunda peygamber kavramı ile tanışmalarına, türlü olaylarla mücadele eden peygamberlerin nazik davranışlarını öğrenmelerine katkı sağlar. Özkan Öze Küçük Sahabiler ile miniklerin küçük yaştan itibaren peygamberin yanında yetişmiş çocuklarla tanışmalarını sağlar. Özkan Öze kitap seti, Merak Ediyorum serisi ile sunulur. Allah, peygamber, Kur’an, cennet, kader, melek terimlerine dair merak edilen sorulara cevap veren Özkan Öze tüm kitapları için Trendyol'u inceleyerek siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz.