İlgili Kategoriler
Renk
"

Padişah Halı

" araması için 2250 sonuç listeleniyor
Padişah Halı
Filtreleri Temizle
Sonraki Sayfa

Padişah Halı

Padişah Halı, Erdemoğlu Holding tarafından kazandırılmış bir markadır. Kurulduğu 2004 yılından bu yana, gerek ürünlerine yaptığı yatırımlar, gerek geniş pazarlama ağı, gerek ise üst düzey kalitede ürünleri ile Padiaş Halı, sektör devleri arasındaki yerini almıştır. Müşteri memnuniyetine öncelik vererek büyümeyi tercih eden Padişah Halı'nın, yüksek kalitede ve dayanıklı halılardan oluşan geniş bir ürün gamı bulunur. Salon halıları, yolluk halılar, oturma odası kullanımına dönük günlük halılar tüm ebatlarda Trendyol Padişah Halı'da bulunur. Padişah halı modelleri ve fiyatları her yeri güzelleştirmeye olanak sağlar.  

Padişah Halı Modelleri

Anadolu kültüründen ilham alınarak oluşturulan Padişah Halı koleksiyonunda, model isimleri bu felsefenin uzantısı olarak belirlenir.  Padişah halı modelleri, model adları ile kolaylıkla ayrıştırılabilir.  Bunlardan biri olan  Padişah Halı Zeugma serisi, dünyaca ünlü kültür mirası zenginliğimiz,  Zeugma Antik Kenti mozaiklerinden esinlenilerek tasarlanmıştır. Zeugma serisi, sadelik ve şıklığı en iyi biçimde harmanlar. Oldukça modern bu tasarım ile evler sadeleşirken güzelleşir. Ağırlıklı olarak tek renk ve kendinden desenli bu koleksiyon, ferah mekanlar oluşturur.

Duru serisi, geometrik desenleri ile evlere hareket katar. Açık renk ve koyu renk mobilyalarla kolaylıkla tamamlanır. Padişah Halı Duru serisi ile zeminler göz alıcı bir görünüm kazanır. Tibet serisi, kendinden kabartmalı yüzeyi ve geleneksel desenleriyle, nostaljik öğeleri çağdaş bir tasarımla en iyi biçimde buluşturur. Tibet serisi ile evinizde geçmişin izlerini yeni bir ruhla mükemmel bir biçimde sürebilirsiniz. Mostar halı serisi, patch work tasarım öğelerini barındırır. Bu dinamik dizayn ile özgür ruhunuzu en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. 

Padişah Halı İle Güçlü Tarzlar

Padişah Halı Anadolu ürün grubu, tüm tarzları aynı potada buluşturur. Anadolu Lüks grubu ise, ev dekorasyonunda klasik çizgilerden ödün vermeyenler için yüksek ilmek sayısı ve baskın desenlerle oluşur. Taç serisi, kolay temizlenme ve diğer kullanım kolaylıkları ile modern hayatın hızını en iyi şekilde yakalar. Sarayların ihtişamını evlere taşıyan Gülbahçe serisi, hem klasik mobilyalarla hem diğer klasik aksesuarlarla en iyi biçimde tamamlanarak etkileyici yaşam alanları oluşturur.

Padişah Halı, daha sade evler için Platin Serisini tüketicilerin beğenisine sunar. Platin serisi, açık tek renk tasarımı, köşelerde ince ve zarif desenleri ile iç açıcı mekanlar için en iyi seçenektir. Çocuklar, gençler ve her zaman genç hissedenler de Padişah Halı tarafından düşünülmüştür. Padişah Halı Çizgi halı modeli, neşeli ve çizgisel tasarımları ile yediden yetmişe herkesi mutlu eder. Çocuklarınızın odasını Padişah Halı Çizgi ürünleri ile daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Padişah Halı Kalitesi Ve Ürün Çeşitliliği

Tüm Padişah Halı modelleri, aynı zamanda farklı ebatları ile de ile her ihtiyaca cevap veren çeşitllilikte beğenilere sunulur. Padişah Halı aynı serinin tüm ebatlarını üreterek müşteri memnuniyeti prensibini hayata geçirir. Evinizin salon, oturma odası, konuk odası, çocuk odası gibi yaşam alanlarını Padişah Halı modelleri ile donatırken, mutfak, antre, teras gibi alanlara beğendiğiniz tüm seriler arasından Padişah Halı yolluk seçeneklerinden seçerek tüm evinizi aynı kaliteyle buluşturabilirsiniz. Bu detaycı kullanım kolaylığı ile, evinizi dekore ederken tarzınızdan ödün vermeden şık alanlar oluşturabilirsiniz. 

Padişah Halı, yumuşak yapısı ve yüksek ilmek sayısı ise ayaklar için de konfor düzeyini yukarıya çeker. Ayaklar halıyla temas ettiğinde üst düzey bir huzur ve rahatlık hissedebilirsiniz. Padişah Halı ürünleriyle evinizi şık bir biçimde dekore edebilirsiniz.

Padişah Halı klasik ve modern tüm modellerine Trendyol Padişah Halı'dan kolaylıkla erişerek evinizdeki her yeri güzelleştirebilirsiniz.