Parabox 20.000tl Para Biriktirme Kutusu 20binorjb

Satıcı : Parabox.tr
98 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Parabox 20.000tl Para Biriktirme Kutusu

Geri Bildirim Ver
  • ParaBox Türkiye'de ilk üreticisi olarak size sunmaktayız! ParaBox kuralları çok basittir: Kutunun üzerindeki tablonun sayesinde atmış olduğunuz para miktarını çizerek karalayarak kullanabilirsiniz! Kutunun özelliği ne kadar toplayacağınız ve ne için toplayacağınız bellidir. Kutunun yanında hedefinizi belirlemek için hazır etiket gönderilecektir. Bu yapışkanlı etikete hedefinizi yazıp kutuyu kapatabilirsiniz. Asıl amacı budur. Verdiğiniz sipariş içerisinde 1 tane kumbara, 1 tane hedefinizi yazacağınız ve kumbarayı kapatacağınız yapışkan bir etiket, motivasyon kelimesi, sayıları karalamanız için kalem olacaktır. Hayallerinizin gerçekleşmesi dileği ile.
  • Bu üründen en fazla 15 adet sipariş verilebilir. 15 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Geri Bildirim Ver

Parabox Para Biriktirme Kutusu Ürünleri Trendyol'da!

Parabox 20.000 TL para biriktirme kutusu, birikim yapmak isteyenler için geliştirilmiş bir üründür. Motive edici tasarımı ve tasarrufu kolaylaştıran özellikleriyle Parabox para biriktirme kutusu her yaşa uygundur. Küçük hedeflerle birikim yapmanızı kolaylaştıran bu ürünü sıkılmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Küçük miktarlı hedefler, kullanıcıları yormadan onlara para biriktirme alışkanlığı kazandırır. Parabox para biriktirme kutusu, motivasyon için yapışkanlı not kağıtları, kumbara, hedef kağıdı ve bir kalem olmak üzere set hâlinde sunulur. Kumbara üzerinde günlük birikim hedeflerini gösteren bir tablo bulunur. Bu tablodaki kutular, para hedeflerini biriktirdikçe karalanır. Bütün kutulardaki birikim, kumbaraya eklendikten sonra para biriktirmek için önceden belirlenen hedef tamamlanır.

  • Küçük hedefler belirlemeye yardımcı olur.
  • Para biriktirmek için kullanıcıları motive eder.
  • Türkiye'de ilk kez üretilmiştir.

Parabox Para Biriktirme Kutusu Sağlam mıdır?

Parabox Para Biriktirme Kutusu Sağlam mıdır?

Parabox 20.000 TL para biriktirme kutusu, sert yapılı bir kartondan yapılmıştır. Kullanım özelliğinden dolayı daha sert metal gibi materyallerden yapılmayan bu ürün yeterince sağlamdır. Eğer evinizde kasa sistemi varsa Parabox para biriktirme kutusunu saklamak için bunu kullanabilirsiniz. Çok eski dönemlerde de kullanılan para biriktirme kutusu uzun süreli birikim için uygundur. Ürün 28 cm genişliğinde bir kutu boyutundadır. Kullanışlı boyutu sayesinde hem hedeflediğiniz miktarda parayı içinde bulundurabilir hem de kumbarayı dilediğiniz güvenli bir yere kaldırabilirsiniz. Karton yapıda olduğu için kullanım sırasında dikkatli olmanız ürünün sağlamlığını korumanız açısından gereklidir. Özellikle ıslanmasını engellemek ve darbelerden kaçınmak oldukça önemlidir. Kullanım detaylarına dikkat ettiğiniz sürece ürünü uzun süre kullanabilirsiniz. Bu şekilde birikimlerinizi düzenli biçimde artırmanız da mümkün olur.

Parabox Para Biriktirme Kutusunun Özellikleri Nelerdir?

Parabox 20.000 TL para biriktirme kutusu, birikim yapma hayali olan ancak buna bir türlü başlayamayanlar için oldukça ideal bir tasarruf aracıdır. Kutunun üzerinde, küçük kutucuklarla çevrelenmiş ve toplamı 20.000 olan rastgele sayılar bulunur. Biriktirmek istenilen para miktarı ve motivasyon verici cümleler Parabox 20.000 TL para biriktirme kutusunda bulunur ve kullanıcıyı her seferinde daha fazla biriktirmeye teşvik eder. Hedefinizi belireyebileceğiniz yapışkan bir etiket de kutunun yanında size sunulur. Parabox 20.000 TL para biriktirme kutusu yorumlarında küçük tasarruflarla birikim yapmanın bu ürün sayesinde ilgi çekici hale geldiği vurgulanır. Japonya'da yoğun biçimde kullanılan bu kumbara, Türkiye'de ilk kez Parabox tarafından üretilerek birikim yapmak isteyenlerin beğenisine sunulmuştur.

Parabox Para Biriktirme Kutusu Kullanışlı mıdır?

Parabox 20.000 TL para biriktirme kutusu, hedeflerinize giden yolda minik adımlarla ilerlemenize yardımcı olur. Parabox kumbarayı satın alırken üretici, paket içerisinde gerekli olan her malzemeyi size sağlar. Her kullanımında kutucuklardan birinin içinde yazan miktar kadar para atılıp daha sonrasında o kutucuk kalemle karalanır. Böylece 20.000 TL birikim hedefine ulaşabilmek için önünüzde ne kadar yol olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Ayrıca kutunun üzerinde bir etiket yer alır. Bu etikete birikiminizle ne yapmak istediğinizi yazabilirsiniz. Kutucukları her işaretlediğinizde bu hedefinize bir adım daha yaklaştığınızı görerek motive olmanız mümkün hâle gelir. Üstün para biriktirme stratejileriyle bilinen Japon halkının bu tekniği yıllardır kullanması, Parabox 20.000 TL para biriktirme kutusunun kullanışlılığı hakkında sizlere ipucu verebilir. Parabox hedefinizi tutturduktan sonra birikim yapmayı alışkanlık haline getirmeniz de oldukça yüksek bir ihtimal hâline gelir. Birikim hayalinize ulaşmak için birkaç tıklamayla Trendyol üzerinden Parabox 20.000 TL para biriktirme kutusu satın alabilirsiniz.