İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Renk
Fiyat
Cinsiyet
Kapama Şekli
Materyal
Kol Tipi
Kalıp
Ortam
Desen
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
Ürün Değerlendirmesi
"

Pardesü

" araması için 2646 sonuç listeleniyor

Pardesü

Pardesü ile Üstün Şıklık

Birçok farklı mevsimde ya da sezonda giyilebilmesi nedeni ile sıklıkla tercih edilen giyim elbiseleri arasında olan pardesü ürünleri, kadın ya da erkek olmak üzere birçok kullanıcısının memnun kalarak şık biçimde üstünde taşımasını sağlıyor. Pek çok kadından her daim pardesü stili ile çarpıcılık ortaya koymak isteyen erkek kullanıcılara olmak üzere geniş yelpazede kullanıcısı bulunan pardesüler, çeşitlilikleriyle herkesin ihtiyacını karşılayıp her kullanıcının tercihlerine göre bulunabildiklerini ortaya koyuyor. Farklı uzunluklara ve kullanılan malzemeye göre kendi aralarında sıralanan pardesü çeşitleri, birbirinden çeşitli renk yapısı ile farklı görünümlerde tercih sebebi oluyor. Farklı mevsimlere özellikle uygun olması için üretilen modelleriyle mevsim şartlarından etkilenmeyip her daim pardesü ihtiyacını ve tarzını üzerinde taşımanız için sunulan pardesüler, beklentileri karşılayan eklenti ve stilleriyle farklı beden yapılarına uygun bulunan ölçüleri ile fazlaca satın alınıyor. Farklı kesim tarzları ve kalıplara sahip olan pardesü modelleri, kaliteli tekstillerden üretilerek her kullanıcısının uzun zamanlar gardırobunda çeşitlilik yaratarak kullanılmayı bekliyor. Modanın pardesü dünyasına sunduğu etkilerle üretilmiş olan pardesü modelleri, vazgeçilmeyecek klasik tarzlardan modernliği simgeleyen birçok şık modele olmak üzere birçok farklı biçimde önünüze çıkarılıyor. Pardesü tarzından vazgeçemeyen birçok kullanıcısı için önemli olan modeller, şıklıkları ile günlük yaşamınızda birçok farklı aktiviteyi yapmanıza ya da özel gecelere uygun biçimde gidebilmenize olanak yaratıyor. İçerisinde giyilen diğer kıyafetlerle de uyumluluk yakalayabilen pardesü kıyafetler, değişik kombin tarzlarını deneyimleyip daima şık biçimde stil sergilemek isteyen kadınlara uygun birçok çeşidi ile dikkatleri çekiyor. Erkek kullanıcıların sosyal hayatında da çokça giyildiğini gözlemleyeceğiniz kaliteli tekstil ürünleri arasındaki pardesü elbiseler, bedene tam oturan farklı stilleri ile birçok kullanıcıda albeni yaratarak pek çok alternatifi ile zengin örneklerle satın alma şansı yaratıyor.

Mevsimlik ve Yazlık Pardesüler Şıklığınızı Daima Koruyor

Kullanıcılarının aradığı tarzların çeşitlendirilmesi, moda stillerinin değişim göstererek ilerlemesi ve farklı mevsimlerde de pardesü giyme ihtiyacının doğması sonucunda yaz aylarının sıcak günlerinde ya da ilkbaharın yarattığı ilk güneş etkilerine yönelik olarak da giyilebilen modeller bulunuyor. Yaz ayları için özel olarak üretilen pardesü yazlık çeşitler, özel kıyafet biçimi ile kullanıcıların yükselen sıcaklık ortalamalarında bunalmamasına ve daha ferah pardesü stiliyle ortaya çıkmasını sağlıyor. Delikli kumaşları ile nefes aldıran ilkbahar ve yaz koleksiyonu pardesüler, nefes alıp hava geçişkenliği yaratan yapısı ile birçok kullanıcının sıcak günlerde de pardesü giyinebilmesini sağlıyor. Genellikle kadınların rağbet gösterdiği bilinse de her türlü kullanıcının kullanımına sunulduğu da biliniyor. İlkbahar mevsiminde fazlaca tercih edilmesi ile bilinen şık kadın trençkotları, birçok kullanıcısının istediği renklerde giyinebilmesini ve kısa olması ile altta giyeceği kıyafetlerle uyum yakalamasını sağlıyor. Uzun pardesülerden farklı olarak daha kısa şekilde üretilen pardesü trençkot çeşitleri, mevsimlik diye tabir edilen önemli kıyafetler içerisinde bulunuyor. Düğmeleri, cepleri ve ürünün tarzını simgeleyen yaka tipleri ile birçok farklı trençkot değişik görüntülerde sizlere sunulsa da; bej, camel, gri gibi en fazla istenilen renkleri ile birçok kullanıcısını etkilediği biliniyor. Bel hizasında kısa şekilde üretilip sunulan modellerinin yanı sıra, daha uzun kumaş ve kesim tipine sahip modeller de bolca ilgi görüyor. Açık tonlu renklerden üretilen pardesü ve trençkotlar, sıcak havalarda güneş ışınlarını çekmeyen renk yapısı ile üretilmiş olduklarından rahatsız olmadan dışarda gezintiler yapabilmenize olanak tanıyor. Özenle düşünülüp üretim sürecinde eklenen iç malzemeler ile satın alıp kullanan kişilerin vücut sıcaklıklarının artmamasını sağlayan yazlık ve mevsimlik modeller; işe, çeşitli gezintilere ve birbirinden farklı dış ortamlara yaz ayında daha ferah biçimde gidilebilmesini sağlıyor. Hafif şekilde üretilip ince yapıda olan yazlık pardesü kap modelleri, sizleri sıkmayan birçok farklı kalıbı ile daima rahat şekilde bir yerden başka yere gidebilmenizi sağlıyor. Üzerinize yapışma yapmayan ve nefes alan modeller, terletmemesi ile daima kuru ve serin kalmanızı sağlıyor. Terleme yapmaması ile makyaj yapıp güzel giyinen kadınların sıcak günlerde de memnun kalmasını sağlayan yaz ve ilkbahar pardesüleri, daima istenilen şekillerde hareket etmeyi sağlayıp rahatsız olunmamayı sağlıyor.

Pardesü Çeşitleri Rahatlıkları ile Öne Çıkıyor

Her türlü giyinim tarzına sahip birçok kadın kullanıcı için üretilmiş olan çeşitli pardesüler bulunuyor. Günlük yaşamın çeşitli koşuşturmacalarında aradığı tarzı birçok çeşit içerisinde bulan kadınlar, her zaman şıklığını ve giyiniş tarzını ortaya koymak için çabalıyor. Cep detaylarıyla ya da fermuarlarla farklı biçimlere kavuşturulan pardesüler, farklı biçimlerle çeşitli tarzların oluştuğunu sizlere sunarken; daha rahat seçim yapmanızı sağlıyor. Kısalık ve uzunluklarıyla da birçok kullanıcısının aradığı tarza daha geniş koleksiyonlarda bakabilmeyi sağlayan pardesüler, her giyim tarzına ve farklı yaşama stillerini benimseyen kadınlara çeşitlilik kazandırıyor. Kafa haricinde bedenin birçok yerini kapatan klasik modellerden daha kısa kesim tarzına ve yenilikçi modellere sahip olan pardesü çeşitleri, sizlerin daima istediğiniz biçimde giyinmenizi sağlayan anlayışlar ile üretiliyor. Rahat ettiren kıyafet tarzı ile kadınların fazlaca tercih ettiği modeller içerisine girebilen Pileli ferace ürünleri, yarım likralı tarzlara sahip modelleri ile gün içerisinde farklı etkinlik ve aktivitelerde daha rahat olmanızı sağlarken; aynı zamanda stil sahibi olmanızı sağlayabilen görüntüleri ile memnun ediyor. Örtünmeyi benimseyen kadınların farklı eşarplarla zengin ve seçici şıklıkta kombinler yapabilmesini sağlayan feraceler, kap modelleri gibi bedenin istenilen tarzda örtünmesini sağlayan giyim ürünü tarzıyla satın alınırken; farklı yaka tipleriyle de memnun bırakıyor. Kol ve elbise ön hattına eklenen düğmelerle klasik pardesüye yenilikçi moda yorumu katan ürünler, her mevsim giyilebilmeyi sağlayan kumaş kaliteleri ve özellikleri ile dikkatleri çekiyor. Geniş ve salaş tarzlarıyla her kullanıcının rahat ettirilmesini sağlayan pileli büyük beden modeller arasındaki kapüşonlu modeller, spor tarzı kadın kullanıcısına hissettirip mevsim koşullarının değişebildiği ara dönemlerde olası yağmur damlacıklarına karşı koruyor. Açık tonlarda renklerden üretilen ince pardesüler, ilkbaharın ve yazın temsiliyetini başarılı şekilde sağlarken; şık spor ayakkabılar ile farklı biçimlerde elbise kombinleri yapabilmenizi sağlıyor. Yaz aylarındaki pardesüler koyu kahverengi, siyah, lacivert gibi renkler ve kalın giysi tarzı ile sizlerin üşümemesini sağlarken; daha açık tonlarda renklerde ve hafif ağırlıklarda üretilen modeller de ferah kıyafet deneyimi sağlıyor. Bol, dar, kısa ya da uzun kesimlerle karşınıza çıkarılan pardesü elbise çeşitleri, her bedene uygun tarzları ile kadınlar tarafından tercih edilip satın alınıyor. Uzun kesime sahip pileli pardesü tarzı ile estetiği olabildiğine sunan modellerden bel kısmı kemerli çeşitleri ile kadın inceliği ve zarafetini sunan modellere kadar birçok farklı stilden oluşturulan pardesüyü istediğiniz şekilde tercih etmeniz mümkün oluyor.

Pardesüler Kış Mevsiminde Verimlilik Sağlıyor

Krep ya da keten tip kumaşlarla üretilen yazlık modellerden kalın içlikli yapıda üretilen pardesü modellerine olmak üzere, çeşitli tarzlarda ve renk alternatiflerinde üretilen birçok pardesü bulunuyor. Temel amacı soğuk günlerde kullanıcısının korunmasını sağlamak olan pardesü kışlık elbiseler, üşümeyi engelleyip vücut direncini yüksek tutan tekstil malzemelerinden üretiliyor. Yünlü yapıları ile sıcak tutan kumaşlardan üretilen kışlık pardesü ve kabanlar, kış aylarında sizlere sunduğu faydalarla ideal kıyafetler arasında bulunuyor. Kiremit, bej, haki yeşil, mürdüm, siyah gibi renklerden oluşturulabilen kışlık kıyafetler içindeki pardesüler, uzunlukları ve kalınlıklarıyla farklı şekillerde tercih sebebi olurken; birçok kıyafetin üstünde rahatlıkla giyilebilmeyi sağlıyor. İşlevsellikleri ile kış mevsiminde içinizi ısıtan pardesü çeşitleri, şıklık yaratan ve ilgi çeken görünümleriyle de kullanıcılarının dikkatini üstüne çekiyor. Kürklü kol ve omuz detayları ile asillik ve gösteriş sunan kadın pardesü çeşitleri, yumuşak ince tüyleri ile farkındalık oluşturup sadelikten sıkılan kullanıcılarının memnun kalmasını sağlıyor. Siyah renkli kol ve omuz tüylerine sahip olan kış mevsimi kaliteli pardesü çeşitleri; siyah renk yapısındaki çanta, ayakkabı ve eşarp tarzlarıyla sizlere şıklığın uyumunu gösteriyor. Pardesü ve ferace modelleri, hayatın her alanında var olmaya çalışan kadınların önemli giyimleri arasında bulunurken; kış mevsimlerinde onlara sıcaklığı sadece iç yapıları ile değil, aynı zamanda popüler kış kıyafeti tarzıyla da sunuyor. Çeşitli tasarımları ile kullanıcılarının sokak modasından iş yaşamına, günlük stillerden gösterişli tarzlara kadar pek çok çeşitle giyinebilmesini sağlayan pardesüler, hayatın her alanında karşınıza çıkıyor. Kış aylarının etkisini hissettirdiği günlerde giyinip termal etki yaratan kıyafetler, içerdeki sıcaklığın dışarıya çıkarılmasına izin verip sizlerin beden ısınızın düşmemesini sağlayabilmeleri ile memnun ediyor. Sizlerin soğuk zamanlarda uzun süre dış ortamlarda kalabilmesi için tasarlanan ve üretilen soğuğa karşı etkili pardesü çeşitleri, farklı tercihlerde giyinen birçok kadını ortak noktada buluşturabiliyor. Kadife kumaşıyla ya da kaşe biçimleri ile karşınıza çıkarılan pardesü kaban çeşitleri, popüler tarzlarını fazlaca tercih edilmeleri ile sağlıyor. Kapüşonlu modelleriyle de birçok farklı yağmur ve rüzgardan etkilenmemenizi sağlayan kış sezonu pardesüleri, hastalanma riskinizi düşürebilmeleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Yazlık modellerin ince yapısından farklı olarak daha kalın ve hacimli şekilde üretilen kışlık modeller, pardesü görüntüsünü verimli içlikleri sağlarken; fazla şekilde ağır olmaması ile sizlerin hareket özgürlüğünü kısıtlamıyor. Kemerli ve kuşaklı tarzlara sahip erkek kışlık pardesü çeşitleri, takım elbiselerin üzerine giyilebilen önemli kış kıyafetleri arasında bulunurken; her erkeğe uygun tarzlarda tasarım biçimleriyle ilgi çekiyor.

Pardesü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ferace, kap ve trençkot tarzına sahip birçok farklı pardesü tipi modellerle karşınıza gelen modeller, sadece yaz ve kış mevsimi değil, sonbahar ve ilkbahar gibi ara mevsimlerde de giyilebilmeleri ile ilgilerin üzerinize çekilmesini sağlıyor. Siyah, lacivert, camel, bej, kahverengi, bordo, haki gibi farklı pardesü renk alternatiflerine sahip olan modeller, farklı tasarımlarıyla da kullanıcılar tarafından tercih sebebi oluyor. Cepleri ile kullanışlılık sağlarken farklı stillerde cep ağızlarını ortaya koyarak pardesü tarzının oluşmasına yardım eden modeller, yaka tipleriyle de dikkatleri çekiyor. Yuvarlak yaka ya da gömlek yaka tipi pardesü yakalarına sahip olabilen modeller, farklı şekilde biçimlendirilmiş fermuar ve düğmelerle de zenginlik sağlıyor. Kürk detayları ile gösteriş sunan modeller, kapüşonlu modeleriyle de çeşitli yapış tiplerinden etkilenmemenizi sağlıyor. İnce ve zarif yapıdaki yaz mevsimine uygun açık kahverengi modellerden rüzgar geçirmeyen şişme pardesü çeşitlerine kadar birçok farklı model sizlere sunuluyor. 150 cm boya sahip olup Haki yeşil renkten oluşturulan kadife kumaşlı ve kürklü pardesü modeli; ön hattaki kemerli ve fermuarlı modeliyle rahatlıkla giyinip kış mevsiminde avantajlı giyim yapısı gösteriyor. Nakış işlemeli kollara sahip olan bordo renkli modellerle de dikkatleri çeken kadın pardesüler, ince yırtmaçlı etek tipiyle gösterişli yapısını sizlere sunuyor. Astarlı, düğmeli ve pileli pardesü modelleri, kullanıcısının şıklığı estetik tarzda sunmalarına yardımcı olurken; %100 polyester malzemeden üretilen kahve, mürdüm, lacivert, vizon ve haki alternatiflerdeki kapitone pardesüler de rüzgar ve soğuk hava akımlarının etkisini daha az hissetmenizi sağlıyor. Yumuşak yüzeye sahip siyah renkli deri materyallerden üretilen düğmeli ve belden bağlamalı hakiki deri modeller; kol, cep ve yakalara eklenen ince beyaz çizgili tasarım çizgisiyle memnun bırakılmanızı sağlayıp, pardesü yağmurluk modelleri olarak da isimlendiriliyor. %45 yün ve %55 polyesterden üretilen şık kemerli ve siyah renk temalı erkek pardesü modeli; omuz, kol, yaka ve pardesü önüne koyulan tasarım düğmeleriyle seçkin ve prestijli hava sunarken; erkek kullanıcılarına takım elbiseleriyle iş yerine şık biçimde gitme özgürlüğü sunuyor. Yün, polyester ve elastan malzemelerden üretilen kışlık pardesüler ile pamuk ve keten tekstillerden üretilmiş yazlık modellere kadar pek çok farklı şık pardesü tarzı ile erkek ve kadın kullanıcılarının tercih etme özgürlüklerine sunulan modeller, her türlü beklentiye uygun olmaları ile sizleri memnun ediyor. Her kullanıcı için farklı malzeme, kullanım stili ve tasarımdan oluşturulan modeller, çeşitli pardesü fiyatları ile kullanıcılarının kullanımına sunuluyor.

Sağlam, Prestijli ve Kullanışlı Pardesüler, İlgilerin Odağı Oluyor

Görünüm açısından birçok farklı modele sahip olduklarını ortaya koyan kaliteli ve şık pardesüler; çeşitli renkleri ve tasarım şıklığı oluşturan ön görüntüleri ile her beğeniye uygun olup, hiçbir kullanıcısının pas geçilmediğini sizlere gösteriyor. Yazlık mevsimlere uygun açık tonlardan soğuk günlerin en çok tercih edilen kapalı ve koyu renk alternatiflerine kadar pek çok pardesü modeli, kadın ve erkeklerin yılın tüm aylarında bedenlerini süsleyip sosyal yaşamlarına kıyafet asilliği sağlamalarına olanak tanıyor. Çeşitli karşılaştırmalar yaparak kendinize uygun kullanışlılıkta olduğunu düşündüğünüz şık pardesü modelleri arasından istediğiniz tarzı seçerek birçok soğuk ve sıcak mevsim dönemlerinde pardesü şıklığını dilediğinizce yaşamanıza olanak sağlanıyor. Sezonsuz olarak giyilebilen spor kot tarzı pardesülerden pileli ve klasik modellere ya da yazlık dökümlü modellerden kışlık kaban tarzı pardesülere olmak üzere birçok ürün, sizlerin tasarım sahibi kıyafet stilini pardesü rüzgârıyla yaşamanızı sağlıyor. Farklı elbiselerin üzerine giyebilmeniz ile zevkli kombinleri yapabilmenizi sağlayan modeller, önünü kapattığınızda giydiğiniz pantolonlarla uyum yakaladığınızı gösteren perspektiflerle moda ikonu haline gelebildiğinizi ortaya koyuyor. Pardesü modelleri kışlık ve yazlık ürünler; farklı cep büyüklükleri ile içerisine cep telefonu, anahtarlık, cüzdan gibi birçok kişisel eşyayı da koyabilmenizi sağlayan kullanışlılıklarıyla da adından söz ettiriyor. Belden bağlanan ya da sadece düğmelerle kapanan modeller, bedenin üzerinize tam oturmasını sağlarken; aranılan Fit görünümü de kadın ya da erkek herkese sağlıyor. Salaş modelleri ile fazla kilolarından şikayetçi olan kadınların memnun kalmasını sağlayan büyük beden pardesüler, içerisinde bulunan zaman diliminde farklı yerlere daha kolay ve konforlu şekilde hareket edebilmenizi sağlıyor. Birçok farklı tarzı ile geleneksel stillerden ya da modaya düşkün olan kadınların çeşitli biçimlerde öncelikli tercihleri arasına giren çeşitler, üretim sürecinde hijyenik biçimlerde üretilip önünüze sunuluyor. Zararlı kimyasallardan üretilmeyip alerjik reaksiyonların cildinize problem çıkarmamasını sağlayan pardesü kıyafetleri, her yaştan kadın için şıklığın simgeleşmiş hali olarak görülüyor. Makul fiyatlara çekilmesine karşın ekstra olarak yapılan pardesü indirimleri ile cazipleşip fazlaca satın alınmak istenen tekstil modelleri içerisine giren pardesü dünyası içerisindeki şık ve estetik modeller, ceplerinizin de kârlı çıkmasını sağlıyor. Satış sonrası beğeni ile kullanılan prestijli pardesü modelleri, dayanıklılıkları ile birçok mevsim şartının kendisini yıpratmadan kullanışlılık sağlamasına yardımcı oluyor. Dikişleri güçlendirilmiş ve tüylenme yapmayan modeller, renklerde solma ve genişleme gibi birçok problemi ortaya çıkarmaması ile fazla şekilde satın alınmak isteniyor. Pardesü çeşitleri içerisinden beğendiğiniz modelleri karşılaştırmalar yaparak satın almanız için sayfamızı inceleyebilirsiniz.