İlgili Kategoriler
DAHA FAZLA GÖSTER
Marka
"

Parex Temizlik Seti

" araması için 96 sonuç listeleniyor
Parex Süper Mutfak Seti-ty-1
ParexSüper Mutfak Seti-ty-1
(670)
59,90 TL
19 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Parex Temizlik Seti

Parex Temizlik Seti Modelleri

Temizlik insan sağlığı için olmazsa olmazların başında gelir. Kullanıcılar, hızlı, kolay ve titiz bir şekilde temizlik yapabilecekleri ürünleri tercih eder. Bu ürünleri bulmak sanıldığının aksine oldukça zordur. Parex, son yıllarda geliştirdiği yenilikçi alternatifleri ile burada devreye girer. 2011 yılında kurulan firma, kısa sürede sektörün öncüleri arasına yer alır. Yerli sermaye ile kurulan firmanın, bugün üç yüze yakın ürün çeşidi bulunur. Firmaya ait alternatifler tüm kullanıcılar tarafından beğeni kazanır. Kullanıcıların beklenti ve taleplerini bilen firma, bu doğrultuda ürün tasarımı yapar. Temizliğe yenilikçi bir yaklaşım getiren firma, ilk kez tasarlanan birçok seçeneğe sahiptir. Parex Twister temizlik seti bu yenilikçi yaklaşımın bir sonucudur. Türkiye’de ilk kez tasarlanan twister seçeneği döner hazneli ve otomatik olarak üretilir. Bu seçenek, temizlik konusunda büyük bir kolaylık getirir. Firma tüm alternatiflerini temizliğin en kolay çözüleceği şekilde tasarlar. Firmanın seçenekleri ile temizliğe ayrılan zaman çok daha kısa hale gelir. Yenilikçi yapısının yanı sıra aynı zamanda firma ekolojik ürünler tasarlar. Firmaya ait kimi seçenekler bio bozunur özelliktedir. Bunun yanı sıra kullanılan bütün hammaddelerin oldukça dayanıklı olması dikkat çeker. Firmaya ait ürünler, yıllar boyu kullanılır. Firmanın ürünlerinin bir başka özelliği de renk seçeneklerinin bulunmasıdır. Parex siyah temizlik seti gibi farklı renklerdeki alternatifleri de tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra firmanın başka bir önemli özelliği ise fiyatlarıdır. Firmaya ait ürünler uygun fiyatlarıyla dikkat çeker. Firmanın sektörün öncüleri arasında yer almasındaki önemli etmenlerden biri fiyatlarıdır. Çok dayanıklı alternatifler oldukça ekonomik fiyatlarla karşımıza çıkar. Firmanın en önemli özelliklerinden bir diğeri ise ürün skalasındaki genişliktir. Yerli şirket, onlarca farklı modeldeki setleri ile dikkatleri üzerine toplar. Bu setler arasında yenilikçi tasarımlar dikkat çeker. Bunun yanı sıra neye ihtiyacınız varsa, firma onu üretir. Marka bünyesinde evinizde temizliğe kullanacağınız ve demirbaş olacak birçok set bulunur. İki farklı paspas alternatifi sunan ve yerden tasarruf etmenizi sağlayan Parex Maestro temizlik seti bunlardan bir tanesidir. Siz de markanın bu geniş dünyasında, hayatınızı kolaylaştıracak bir set istiyorsanız, Trendyol’da yapacağınız aramalar ile kendinize uygun ürünleri bulabilirsiniz.

Parex Temizlik Seti Modelleri

Firmanın en önemli özelliklerinden biri ürün skalasının çok geniş olmasıdır. Ürün skalasının bu denli geniş olması kullanıcıların aradığını kolaylıkla bulabilmesini sağlar. Kullanıcıların beklentilerinin farkında olan marka, bu doğrultuda üretim yapar. Firmaya ait ürünler arasında, aradığınız bir alternatif mutlaka bulunur. Yenilikçi tasarımlarıyla ön plana çıkan şirket, çok farklı alternatifler üretir. Bu modeller arasında ülkede ilk defa üretilen tasarımlar bulunur. Bunun yanı sıra tüm modellerin amacı temizliği kolay bir hale getirirken, işini en iyi yapan ekipmanları sağlamaktır. Şık tasarımıyla dikkat çeken Parex Tornado temizlik seti bu modellerden yalnızca bir tanesidir. Tornado özel bir başlığa sahiptir. Bu özel başlık sayesinde, her yöne dönebilir şekildedir. Bu özel bir tasarımdır. Dolap kenarı, koltuk altı gibi dar köşeleri ve ulaşılması zorlu yerleri rahatlıkla temizler. Bunun yanı sıra içerisinde bulunan döner temizleme aparatı sayesinde paspas zahmetsizce temizlenir. Yüzde yüz mikrofiber paspası sayesinde tornado, tüm yüzeylerde rahatlıkla kullanılır. Tornado hiçbir yüzeyi çizmez. Tornado tıpkı diğer modellerde olduğu gibi ergonomik yapısıyla da dikkat çeker. Tornado, cam, otomobil temizliği gibi farklı alanlarda da rahatlıkla kullanılır. Firmaya ait seçeneklerin hemen hepsi bu özelliklere sahiptir. Aynı zamanda her modelin kendine has özellikleri bulunur. Parex Quick temizlik seti kendine has özellikleri olan tasarımlardan biridir. Quick’de diğer modellerden farklı olarak akıllı kilit sistemi bulunur. Bu sistem sayesinde çok daha az enerji sarf ederek, kolay ve etkin temizliğin yapılması sağlanır. Firmaya ait ürünlerde tüm modellerin ortak noktası temizliğin en kolay hale getirilmesidir. Her alternatifin başlıca tasarlanma amacı, enerji tasarrufu sağlamak ve etkin bir temizliği garanti etmektir. Temizlik birçok zaman saatlerce vakti alıp götürür. Firmanın tasarımları kısa vakitte etkin ve kolay temizliği amaçlar. Tüm ürünlerde bu ve benzeri özellikleri bulmak mümkündür. Firmayı yalnızca birkaç yıl içinde öncü konuma getiren başlıca özelliklerden bir diğeri de ergonomik tasarımlarıdır. Parex Smart temizlik seti tasarımı da bu ilkeler baz alınarak üretilir. Tüm bu modeller aynı zamanda olabildiğince küçük tasarlanır. Bunun amacı ise kullanıcıların yerden tasarruf etmesidir. Yine tüm bu modeller oldukça sağlam ve kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilir. Markaya ait seçenekler ergonomik yapısının yanı sıra aynı zamanda oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Bir kez satın aldığınız alternatifi yıllar boyunca rahatça kullanabilirsiniz. Ergonomik yapısıyla dikkat çeken bu modelleri bir çocuk dahi rahatlıkla kullanır. Bu sayede enerji tasarrufu yaptığınız gibi zaman tasarrufu da yapabilirsiniz. Siz de onlarca farklı model içerisinde firmaya ait bir alternatif satın alarak, temizliği kolay hale getirebilirsiniz. Trendyol’da bulunan filtreleme özelliği sayesinde kendiniz için uygun seçeneği rahatlıkla bularak, satın alabilirsiniz.

Ergonomik Yapısıyla Dikkat Çeken Tasarımlar

Ergonomik Yapısıyla Dikkat Çeken Tasarımlar

Firmaya ait tasarımlarda geniş ürün skalasının yanı sıra en dikkat çeken özellik getirdiği ergonomik alternatiflerdir. Marka, temizliği kolay hale getirerek, zaman kaybının önüne geçmeye çalışır. Yenilikçi tasarımların kilit noktasında ergonomik seçenekler vardır. Parex otomatik temizlik seti ürünleri bu seçeneklerin arasında öne çıkar. Otomatik setler, tek hareketle yıkama ve sıkma yapabilir. Kendi kendini temizleyen bir sisteme sahip olan tasarımlarda, çift hazneli sistem vardır. Bu sistem sayesinde tablet mopu yıkanır ve her kullanımda hijyenik temizliği sağlar. Bunun yanı sıra bir başka özellik ise tek elle dahi zahmetsizce kullanılır olmasıdır. Bu setlerde sıkma derecesi ayarlanabilir özelliktedir. Bu nemli, kuruya yakın ya da çok nemli olarak ayarlama yapabileceğiniz anlamına gelir. Bunun yanı sıra beş santimetre yüksekliğinde boşluklara dahi girebilen ve 180 derece dönen başlığa sahiptir. Bu başlıkla ulaşılması zor yerlerde bile etkin bir temizlik sağlanır. Yine küçük yapısı sayesinde dar alanlarda bile rahatça muhafaza edilebilir. Otomatik setler, duvarlarda, pencerelerde, ahşap, laminant gibi yüzeylerde de etkin temizlik sağlar. Parex asansörlü temizlik seti yine ergonomik yapısıyla öne çıkan alternatifler arasında yer alır. Bu setlerde oldukça avantajlı olan asansör sistemi bulunur. Bu sistemde mikrofiber moplar, birinci katta yıkanırken, ikinci katta sıkılır. Düz ve yuvarlak iki ayrı mop seçeneği tek setin içinde yer alır. Saniyede yedi devir hıza sahip bu setler, temizliği hızlandırır. Bu sayede temizliği oldukça kolay hale gelir. Yine bu setlerde 360 derece dönebilen moplar bulunur. Bu moplar, ulaşılması zor yerlere kolayca ulaşır. Kompakt boyuta sahip bu setler, her yere kolayca sığar. Bu setler ergonomik yapılarıyla dikkat çekerken, temizliği oldukça kolay hale getirir. Parex mop temizlik seti içerisine dahildir. Bu mopların her biri sete göre farklı özellikler gösterir. Moplar, çamaşır makinesinde altmış derecede rahatlıkla yıkanır. Bunun yanı sıra tozu, kiri içine hapseder. Ardında iz, leke bırakmayan moplar sayesinde temizlik oldukça kolay hale gelir. Rengini ve şeklini uzun süre koruyacak biçimde tasarlanan moplar oldukça dayanıklıdır. Siz de ergonomik yapıya sahip seçeneklerden herhangi birine sahip olmak istiyorsanız, Trendyol’da bulunan ürünlerin yorumlar kısmını okuyarak ve kullanıcıların tecrübelerinden fikir edinebilirsiniz.

Etkin Temizliğin Adresi

Etkin Temizliğin Adresi

Geniş ürün skalası ve sağladığı kolaylıkla kullanıcıların taleplerini karşılar ve beklentilerini tatmin eder. Bunun yanı sıra firmanın alternatiflerindeki önemli bir diğer özellik temizlik konusunda aşırı titiz olmasıdır. Yerli şirkete ait tüm ürünler, etkin temizlik konusunda özel olarak tasarlanır. Kiri ve tozu tamamen ortadan kaldıracak yenilikçi teknolojiler kullanılır. AR GE çalışmalarına büyük önem gösteren şirket, etkin temizlik konusunda hassas bir yaklaşıma sahiptir. Parex döner başlıklı temizlik seti bu yaklaşımın bir sonucu olarak ortaya çıkar. Döner başlıklı moplar, yüzde yüz mikrofiber dokuya sahiptir. Döner mekanizmanın en büyük avantajlarından biri, mekanizması sayesinde istenilen kuruluk derecesi ayarlanabilir. Döner başlıklı moplar çok emicidir ve yüzeyi çok hızlı bir şekilde kurular. Bunun yanı sıra tozu ve kiri içinde hapseder. Kaliteli malzemelerden yapılan döner başlıklı moplar, uzun süreler boyunca sağlam kalır. Çamaşır makinesinde yıkanabilen bu moplar, çamaşır suyuna özel olarak dayanıklı olarak tasarlanır. Bu moplar sayesinde, daha önce ulaşılamayan kenarlara ve dar yerlere rahatlıkla ulaşılır. Bu hassas yaklaşımın yanı sıra Parex Black Edition temizlik seti gibi renkli setler de bulunur. Bu seçenekler temizliği kolaylaştırmasıyla ön plana çıktıkları gibi, farklı renkleriyle de dikkat çeker. Marka, sunduğu kullanım kolaylığı ve etkin temizliğiyle kullanıcıları şaşırtır. Firmaya ait seçenekler sayesinde, temizlik daha önce hiç olmadığı kadar kolay hale gelir. İz bırakmayan ve kiri içine hapseden bu setler sayesinde, temizliği yeni baştan tanımlanır hale gelir. Siz de, evinizi, arabanızı, ofisinizi etkin bir temizlikle tanıştırmak için Trendyol’da bulunan ürünleri arasından dilediğinizi sipariş edebilirsiniz.

Temizlik İçin İhtiyacınız Olan Her Şey

Temizlik İçin İhtiyacınız Olan Her Şey

Temizlik için birçok farklı malzeme kullanılır. Her kullanımın farklı bir görevi ve amacı vardır. Bütün bu malzemeler temizliğin en iyi şekilde yapılmasını sağlar. Marka, tüm bu malzemeleri setler halinde kullanıcıları için hazırlar. Parex Tinny temizlik seti gibi ürünlerin yanı sıra, bu setlerde bulunan ürünler ayrı ayrı da bulunur. Kimi setler içerisinde yedek moplar bulunur. Bu mopları ya da bezleri ayrı ayrı da bulabilirsiniz. Firmaya ait ürünler içerisinde mutfak fırsat paketi gibi farklı alternatifler de vardır. Bütün bu alternatiflerin tamamı, temizliği en etkin şekilde yapabilmek içindir. Temizlenecek her alan farklı bir ürüne ihtiyaç duyabilir. Marka ürünleri arasında ihtiyacınız olan tüm bu farklı alternatifleri bulmak mümkündür. Bu yönüyle firma, tüm kullanıcıların takdirini kazanır. Sektörün öncüsü olan firma, farklı tipteki setleriyle de öne çıkar. Parex pedallı temizlik seti bunlardan yalnızca biridir. Yüzde yüz mikrofiber başlığa sahip bu tasarım, yorulmadan etkili temizlik yapmanızı sağlar. Pedal mekanizması bir dakikada yüzlerce kez dönebilir. Ayrıca bu mekanizma oldukça dayanıklı şekilde tasarlanır. Bu sayede kullanım ömrü çok fazla uzar. Su sıçramasına karşı korumalı bu üründe, dönme hızını kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Tıpkı diğer setlerde olduğu gibi mikrofiber paspası sayesinde yüzeylerde deterjan kullanılmasa dahi etkili bir temizlik sağlar. Hızlı ve pratik bu tasarım sayesinde temizlik yapmak oldukça kolay olduğu gibi aynı zamanda eğlence hale gelir. Evinizde ya da iş yerinizde ihtiyacınız olan bütün ürünler Parex’de bulunur. Bunun yanı sıra bu ürünlerin tamamı kullanıcıların dikkatini çeker. Trendyol’da eviniz, ofisiniz ya da arabanız için ihtiyacınız olan Parex ürünlerini bulabilir ve dikkat çekici bu alternatiflerden dilediğinize sahip olabilirsiniz.

Parex Temizlik Seti Yorumları

Parex Temizlik Seti Yorumları

Markanın kurulduğu 2011 yılından itibaren birkaç yıl içerisinde sektörde öncü hale gelmesinin birçok nedeni bulunur. Bu nedenlerden en önemlisi elbette kullanıcıların beğenisini kazanmasıdır. Parex setleri, kullanıcıların vazgeçilmezi durumundadır. Ürün skalasındaki muazzam genişlik bu beğenin başlıca sebepleri arasında yer alır. Bunun yanı sıra ergonomik yapısı, temizliği çok kolay hale getirir. Bu yapı nedeniyle bir çocuk dahi kolaylıkla temizlik yapabilir. Tüm bunlarla birlikte etkin temizlik için özel olarak üretilen seçenekler, kullanıcılardan tam puan alır. Temizlik denilince ilk akla gelen firma olan Parex, ARGE çalışmalarıyla yenilikçi birçok ürüne sahiptir. Parex Runner temizlik seti gibi ürünler bu yenilikçi çalışmaların sonucudur. Bunların yanı sıra kullanıcılar pek çok platformda firma hakkında yorumlar yapar. Bu yorumların ortak noktası çok fazla pozitif mesaj içermesidir. Kullanıcılar tarafından gönderilen ‘geri dönüşlere’ önem veren firma, tasarımlarını bu doğrultuda daha iyi hale getirmeyi amaçlar. Kullanıcılar tarafından iletilen her geri dönüş, setlerin kusursuz olmasını sağlar. Kullanıcı yorumları AR GE çalışmaları için önem taşır. Kullanıcı yorumlarının yanı sıra firmanın bir başka önemli özelliği ise uygun fiyatlarıdır. Birçok yenilikçi teknolojisine ve kusursuz ürünlerine karşın firmanın ürünleri oldukça ekonomiktir. Aldığınız her ürün mutlaka tasarruf etmenizi sağlar. Siz de Trendyol’da bulunan Parex ürünlerini inceleyebilir, bu ürünler için yazılan kullanıcı yorumları kısmını gözden geçirebilirsiniz. Bu yorumlar kendinize uygun olan alternatifi bulmanız konusunda yol gösterici olacaktır. Kullanıcı yorumları sayesinde kendiniz için en iyi ürünü bularak, kolayca sipariş edebilirsiniz.

Parex Temizlik Seti Fiyatları

Parex Temizlik Seti Fiyatları

Ürünlerin bir başka avantajı ise fiyatlarının oldukça uygun olmasıdır. Firmaya ait hangi ürünü tercih ederseniz edin, bütçeniz tasarruf edecektir. Firmaya ait ürünler arasında, farklı fiyatlar bulunur. Ürün skalasında genişlik, fiyat konusunda da çok sayıda değişikliğe sebep olur. Fakat tüm bu değişikliklere karşın alacağınız ürün uzun yıllar boyunca sağlam kalacaktır. Malzeme kalitesi nedeniyle uzun yıllar kullanacağınız bu seçenekler sizi yeni bir set alma derdinden kurtarır. Bu da bütçenizde tasarrufa sebep olur. Parex Compact temizlik seti gibi tasarımlar birçok avantaja sahiptir. Küçük boyutuyla dikkat çeken compact, temizlik konusunda ödün vermemektedir. Compact’ta bulunan asansör sistemi, diğer seçeneklere göre daha küçük boyutta olmasını sağlar. Bu hacim avantajı sayesinde ürün, her yere kolayca sığar. Tıpkı diğer seçeneklerde olduğu gibi Compact’ta da mikrofiber mop bulunur. Bu mop, birinci katta yıkanırken, ikinci katta ise sıkılır. 360 derece dönebilen başlığı sayesinde mop, koltuk altı gibi zorlu yerleri dahi hızlıca ve kolayca temizler. Bu mop tasarımı sayesinde temizlik çok daha konforlu hale gelir. Parex Spinner temizlik seti de kendi bünyesinde birçok artıyı barındırır. Spinner’in en önemli avantajı tekerlekli yapısıdır. Bu yapı sayesinde kova her yere rahatça taşınabilir. Spinner’in ergonomik yapısı eğilip, doğrulmak gibi zor hareketlere gerek duymaksızın temizlik yapmanızı sağlar. Eşsiz ve etkin gücü olan spinner ile, yüzeyleri çizmeden temizliğinizi yapabilirsiniz. Siz de uygun fiyatları ve birçok avantajı ile dilediğiniz tercihe kolayca sahip olabilirsiniz. Trendyol’da zaman zaman yapılan kampanyaları ve indirimleri yakalayarak, çok uygun fiyatlara bir Parex sahibi olabilirsiniz. Bunun için Trendyol’u takip etmeniz ve dilediğiniz alternatifi kolayca sipariş etmeniz yeterlidir. Parex dünyasının geniş dünyasında, temizlik artık çok daha kolay hale gelir.