"

Paşabahçe

" araması için 2731 sonuç listeleniyor

Paşabahçe

Paşabahçe, 1935 yılında kurulan ve o yıllardan bugüne büyük gelişmeler kateden, cam mutfak eşyası üretiminde kalitesini ispatlamış, köklü Türk markaları arasında yer alıyor. Yüzlerce formda cam mutfak eşyası tasarlayan Paşabahçe, yıllara meydan okuyan ürünleriyle hemen her evde baş köşede yer alıyor. Dekoratif objeler, ev aksesuarları, çeşitli sunum koleksiyonları, tüm meşrubatlara özel bardak tasarımlarıyla vazgeçilmez markalar arasında yerini alan Paşabahçe, Türk sanatının özgün motiflerine gönderme yapan özel koleksiyon ürünleriyle zarafeti yeniden tanımlıyor. 

Paşabahçe Çay ve Kahve Servisi Ürünleri 

Paşabahçe çay bardağı türleri; kristal işlemeli, yazılı, geometrik desenli süslemelerle zengin bir görüntü sergiliyor. Çay bardağı konusunda klasik formu korumaktan geri kalmayan marka, aynı zamanda modern çay bardağı tasarımlarına da imza atıyor. Türk kültürünün vazgeçilmez içeceklerinden olan çay servisini keyifli bir hale getiren marka, Paşabahçe çay tabağı modelleriyle uyum sağlayan çay bardakları sunuyor. Paşabahçe kahve fincanı takımları ise 6 adet cam fincan ve 6 adet fincan tabağından oluşuyor. Paşabahçe fincan seçenekleri arasında 12'li olarak satışa sunulan özel setler de bulunuyor. Çay ve kahve servisleriyle uyumlu tasarlanan Paşabahçe şekerlik modelleri, misafirlerinizin özel hissetmesine yardımcı oluyor. 

Paşabahçe bardak seti çeşitleri ise çay bardağı takımı, fincan takımı, Paşabahçe su takımı gibi ürünlerin birleşiminden oluşuyor. Paşabahçe tepsi modelleri ise büyük, küçük ve orta boy olmak üzere farklı boyutlarda sunuluyor. Tepsilerin formları, kullanıcıların dilediği tepsi tipini seçebilmesini sağlıyor. Ayrıca Paşabahçe sürahi çeşitleri, Paşabahçe yağdanlık modelleri, konserve yapmak ve besin saklamak amacıyla kullanılan Paşabahçe kavanoz türleri, yaz aylarının vazgeçilmezi olan Paşabahçe dondurmalık çeşitleri, çorbalar için ideal olan Paşabahçe kase türleri, indirimli seçeneklerle listelenebiliyor. Dolayısıyla Paşabahçe outlet ürünlerini de Trendyol aracılığıyla ekonomik fiyatlara almak mümkün oluyor. 

Paşabahçe Diamond Serisi 

Tasarımında kristal ve elmastan ilham alan Paşabahçe Diamond serisi, Paşabahçe bardak takımlarının tamamını tamamlama şansı sunuyor. Çay bardağı takımı, Paşabahçe su bardağı takımı gibi seçenekler sunan seri, hem ayrı ayrı satın alınıyor hem de set halinde Trendyol'da görülebiliyor. Paşabahçe ürünlerine online olarak ulaşmak isteyen kullanıcılar, Trendyol'da yer alan Paşabahçe ürünlerini satın alarak istediği ürüne anında ve uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabiliyor. Paşabahçe baharatlık çeşitleri hem zarif görüntüleriyle mutfak tezgahlarını güzelleştiriyor hem de Paşabahçe saklama kapları gibi içerisinde bulunan besinleri sıkı kapakları sayesinde koruyarak taze tutabiliyor. 

Uzun yıllar kullanılan cam eşyalarda kırılmalar, çatlamalar gibi sorunlar oluşabiliyor. Bu tür durumlarda 6'lı olarak satılan takımlar bozulmuş olacağından önlem almak amacıyla ikinci bir 6'lı takım satın alınıyor. Bu sayede fincanlardan biri kırılsa dahi, takım bütünlüğü korunmuş oluyor. Bu durum Paşabahçe bardak türlerinin tamamı için çözüm yolu sunabiliyor. Paşabahçe ayaklı kase çeşitleri ve birbirinden güzel işlemeli Paşabahçe kek fanusu türleri, Paşabahçe çay seti takımlarıyla uyum sağlayarak servis yapmayı kolaylaştırıyor. Türk kahvesi takımlarının yanında kullanılan kahve yanı bardakları ise misafirlerinize unutulmaz bir görsel şölen yaşatmanızı sağlayabiliyor. Köşeli formlarda, silindirik, işlemeli, kısa ya da uzun ölçülere sahip olan Paşabahçe kahve yanı su bardağı çeşitleri, şerbet ikramında da kullanılabiliyor. Paşabahçe kadeh çeşitleri ise kırmızı şarap, şampanya gibi içecekler için özel formlarda sunuluyor. 

Hayat Kolaylaştıran Paşabahçe Porselen Serileri 

Yalnızca cam ürünlerde değil, porselen işçiliğinde de önde gelen markalardan biri olan Paşabahçe, ince porselen üretiminde çağı aşan bir başarı gösteriyor. Porselenin en kıymetli ve en kullanışlı hali olan ince hamur tipine sahip olan Paşabahçe ürünleri, üzerinde yer alan desenlerle daha da zarif görüntüler yaratıyor. Porselen Paşabahçe vazo modelleri, ev dekorasyonunda etkili dokunuşlar yapabilmenize yardımcı olurken, porselen Paşabahçe kupa çeşitleri evlerde ve ofislerde kişisel kullanım deneyimine izin veriyor. Paşabahçe mumluk ve Paşabahçe ayna çeşitleri ise çerçeve süslemeleriyle dekor unsuru olmayı başarıyor.