İlgili Kategoriler
Renk
"

Payidar Halı

" araması için 369 sonuç listeleniyor
Payidar Halı
Filtreleri Temizle
Sonraki Sayfa

Payidar Halı

Payidar Halı; özenle üretilen seçkin halı koleksiyonlarını birbirinden güzel renk ve çizgilerle tüketicilere sunan marka olarak ön plana çıkıyor. Payidar halı modelleri halı ve yolluk olarak başlıca iki kategoriye ayrılıyor. Çeşit olarak tüketicilere farklı renk ve desenlerde çok sayıda alternatif sunan Payidar Halı en son teknolojik tezgâhlarda dokunan halılarıyla dikkat çekiyor. Yüzde yüz polipropilen, frize iplik, soft frize ve benzeri kullanımı kolay ve kaliteli dokuların, cazip tasarımlarla harmanlanmasıyla  ortaya çıkan Payidar Halı modelleri ile evinizde daha çok zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Trendyol Payidar Halı modellerinin en çok tercih edilen çeşitlerini size sunuyor.

Modern Çizgilerle Payidar Halı

Payidar halı çeşitleri arasından evine en uygun olanı halıyı; kullanacağınız alanın dekorasyonu, kullanım biçimi ve ölçülerini inceleyerek tespit edebilirsiniz. Payidar Halı çeşitleri değişik ebatlarda üretildiğinden ölçü olarak seçiminizi kolaylaştırır. Halıyı kullanacağınız alanın işlevi hangi halı türünü seçmeniz konusunda size en doğru fikri verebiliyor. Yoğun kullanım alanı olan bölgelere lekelere karşı dirençli, silinmesi kolay halı modellerini yerleştirmeniz siz ve evin diğer üyeleri için önemli bir konuyu oluşturuyor. Payidar halı; farklı iplik cinsleri, ilmik sıklıkları ve hav yükseklikleriyle dokunmuş çok sayıda çeşide sahip oluşlarıyla size birçok alternatif  sunuyor. Hangi modeli seçerseniz seçin Payidar halı kalitesi ve güvenilirliğiyle hem işlevsel olarak hem de dekoratif anlamda sizi mutlu ediyor. Payidar halı çeşitleriyle evinizde kış aylarından soğuktan korunabilir, kayma ve düşme risklerini en aza indirebilirsiniz. 

Payidar Halı Çeşitleri

Payidar Halı yolluk modelleri ebatlarına, şekillerine desenlerine, iplik cinslerine, iplik sıklıklarına ve hav yüksekliklerine göre çeşitlere ayrılıyor. Payidar halının farklı özelliklere ve tasarımlara sahip koleksiyonlarından zevkinize, evinize en uygun modellerden kullanım alanınıza uygun ölçüde olanı seçerek hayatınıza yenilik katabilirsiniz. Payidar halı çeşitleri arasında dinamik ve modern çizgileri, trendlere uygun desenleri ve yumuşak dokusuyla dekorasyona meraklı tüketicilerin sıklıkla tercih ettikleri modeller yer alıyor. İster klasik sevenlerden olun ister modern çizgilerden hoşlanın Payidar halı modelleri içinde siz en uygun çeşidi bulabilirsiniz. Dümdüz halı modellerinden de hoşlanıyor olsanız, canlı renkleri tercih ediyor da olsanız Payidar Halı koleksiyonları arasında hepsine yer veriliyor.  Halı kullanımıyla evinizdeki ses yalıtımı da dengede olacak ve komşularınıza yansıyacak ses büyük oranda engelleniyor. Böylece ailenizle vakit geçirirken komşuları rahatsız etme endişeniz ortadan kalkıyor. 

Payidar Halı Yolluk Modelleri

Payidar halı yolluk çeşitleri de halılarda olduğu gibi çok çeşitli ebat alternatifleriyle tüketicilere sunuluyor. Yolluklar genellikle antre, koridor, mutfak gibi dar uzun alanlarda kullanılan halı çeşitleri arasında yer alıyor. Payidar halı yolluk modellerinde de düz renklerden ikili renklere; geometrik desenlerden çizgililere giden geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Yolluklar kolay temizlenebilen, %100 polipropilen iplikten üretilmiş kullanışlı ve şık ürünler olduğundan evinizin  çok kullanılan alanlarını kaplayabilir.  Yazlık evlerinizde de size kolaylık sağlayacak olan Payidar halı yolluk modelleriyle ailenizi ve siz çok rahat edebilirsiniz.  

Payidar Halı Fiyatları

Trendyol'da Payidar Halı ve halı yolluk modellerinin farklı renk, desen ve tasarımları tüketicilere sunuluyor. 

Payidar halı fiyatları ürünlerin iplik cinsine, ebatlarına, modellerine, dokuma özelliklerine göre farklı fiyatlandırma seçenekleriyle size sunuluyor.  Trendyol'da yer alan Payidar Halı ve yolluk modelleri içinde birçok farklı fiyat alternatifine sahip ürün yer alıyor. 

Siz de halı ve yolluk ihtiyaçlarınız için Payidar Halı markasına ait  tüm ürünlerin özelliklerini ve fiyatlarını inceleyerek en beğendiğiniz ürünlere sahip olabilir, evinizde keyifle zaman geçirebilirsiniz.