"

Perlina

" araması için 102 sonuç listeleniyor

Perlina

Perlina Ayakkabı, 1996 yılından bu yana ortopedik çocuk ayakkabısı alanında dünya çapında ödüller alan bir marka olarak tanınıyor. Yurt içi ve yurt dışında seçkin mağazalar aracılığıyla birinci sınıf deri, ortopedik ve anatomik ayakkabı modellerini sunan marka 18-37 numara ayakkabı kullanan çocuklara hitap ediyor. Birçok uluslararası sertifikası bulunan Perlina, topuğu dengeleyerek çarpık basma olasılığını ortadan kaldıran iç topuk dizaynı sayesinde çocukların ayaklarını hassas bir yeri olan parmakları destekliyor. Perlina ortopedik ayakkabı modellerinin birçok rengi ve açık, kapalı, sandalet, bot ve benzeri modeli bulunuyor. Perlina online alışveriş aracılığıyla çok geniş bir tüketici kitlesine ulaşıyor.

Güvenli Adımlar Atan Mutlu Çocuklar

Çocukların yürümeye başladıkları ilk zamanlarda yürüme şekilleri, ayaklarını basma alışkanlıkları tüm hayatları boyunca ayak sağlıklarını ve yürüme biçimlerini etkiliyor. Bu nedenle çocukların ilk ayakkabı modelleri seçilirken görsel özelliklerin yanı sıra ayakkabıların ayak anatomisine uygunlukları büyük önem arz ediyor. Perlina bot ve ayakkabı modelleri yürüyüş esnasında ayağın yeri rahatça kavramasını ve çocukların böylelikle güvenli adımlar atmasını sağlıyor. Son derece rahat olan tasarımlar çocukların ayak konforuna ve sağlığına maksimum ölçüde fayda sunuyor. Ayakların kuru kalmasını da sağlayan ayakkabı ve botlar sayesinde nem giderici antibakteriyel iç dizayn mikroorganizmaların üremesini engelliyor.

Şık Ayakkabı ve Sandalet Modelleri ile Rahat Ayaklar

Markanın ayakkabı ve sandalet tasarımları çocuklara çok sayıda alternatifle sunuluyor. Erkek ve kız çocuklar için ayrı ayrı dizayn edilmiş renk ve modeller olduğu gibi unisex ürünler de markanın koleksiyonunun önemli bir bölümünü oluşturuyor. Ürünlerin büyük çoğunluğu üstten cırt cırtlı olduğundan rahatlıkla giyip çıkarılabiliyor. Ayakkabı modelleri, sandalet türleri, yarı açık ayakkabılar ve benzerleri çocukların ayaklarında oldukça sevimli bir duruş sergiliyor. Genellikle %100 deriden oluşan modellerin yeşil, sarı, camel, beyaz, gümüş, dore gibi tek renk ya da çift renk bloklu olanları mevcut. Her tarz kıyafetle kombinlenebilen modeller çocukların ilk yürüme deneyimlerini çok keyifli hale getiriyor. Evde, sokakta, bahçede, seyahatte ve her yerde kullanılabilen tasarımlarla minikler hayatlarının ilk adımlarını konforla atıyor. 

Bot Çeşitleri de Ebeveynler tarafından Tercih Ediliyor

Perlina ortopedik bot modelleri ayağı bileğe kadar kavrayan tasarımlarıyla sadece sonbahar kış aylarında tercih ediliyor. Çocuklar özellikle ilk adımlarını atmaya başlarken bu bot çeşitleri onları destekliyor. Termo taban materyali ve termal astar özellikleri bulunan botlar genellikle yüzde 100 deriden üretiliyor. Bazı modellerde dış materyalde tekstil karışımının da kullanıldığı botlar cırt cırtlı ve bağcıklı modellerden oluşuyor. Püskül, toka, yapay kürk, desen ve benzeri detayların yer aldığı botlar çocukların ayaklarını hem soğuktan koruyor hem de onlara mükemmel rahatlık sunuyor. Siyah, kahverengi, gri, haki, camel, pembe, dore, lame ve benzeri renklerin yer aldığı botlar çocukların ayaklarını ebeveynlerin ise gönüllerini rahat ettiriyor. Perlina online satış ürünleri hem kız hem erkek çocuklar için birçok farklı seçenek sunuyor. 

Ortopedik Ayakkabı ve Bot Fiyatları

Perlina ürünleri çok sayıda tasarımdan oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahip oluşuyla dikkat çekiyor. Markanın ayakkabı ve bot seçenekleri sezonlarına ve çeşitli özelliklerine göre fiyatlandırılıyor. Perlina outlet ürünleri aracılığıyla önceki sezon ürünlerini uygun fiyatlarla anne babalara sunarak onları mutlu etmeyi hedefliyor. 

Perlina kampanyaları, outlet ve yeni sezon ürünleri Trendyol'da yer alıyor. Ayakkabı ve botları kendi çocuklarınız için güvenle satın alabileceğiniz gibi sevdiğiniz çocuklara hediye olarak vermeyi ve onların ayak sağlıklarına da yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Perlina online ürünlerine Trendyol aracılığıyla göz atabilir, dilerseniz sipariş oluşturabilirsiniz.