"

Persil

" araması için 112 sonuç listeleniyor
KARGO BEDAVA
Persil2 li set 20 kg
(85)
139,90 TL
114 TL
Sepete Git
PersilJel Expert Color 60 Yıkama 4.2 L
(4)
49,90 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Persil

Üstün temizleme gücü ile dünya çapında tanınan Persil, hem çeşitliliği hem de fiyatları ile tüketicilerin güvendiği markalar arasında yer alıyor. Toz deterjan, sıvı deterjan ve kapsül deterjan çeşitleri ile öne çıkan Persil aynı zamanda renkliler ve hassas ciltler için de etkili çözümler sunuyor. Hoş ve kalıcı kokusu sayesinde haftalar boyunca aynı ferahlığı hissettiren Persil, leke çıkarma performansı ile de göz dolduruyor. Kullanımı gittikçe yaygınlaşan Persil konsantre çamaşır deterjanı çeşitleri, etkin temizleme gücü ve tasarruflu yapısı ile dikkat çekiyor. Persil deterjan çeşitleri, cazip satın alma koşulları ile Trendyol'da satışa sunuluyor. 

Henkel Güvencesi 

100 yıldan daha uzun bir süredir pazarda olan ve deterjan içerikleri ile daima ilklere imza atan Persil, öncü ve yenilikçi ürünleri ile fark yaratıyor. Henkel'in 1907 yılında piyasa çıkardığı Persil, çitileme ve suda bekletme gibi süreçleri ortadan kaldıran üstün formülü sayesinde çamaşır deterjanı alanında yeni bir dönem başlatıyor. Kendinden etkili ilk çamaşır deterjanı tasarlanan ve satışa sunulan Persil, hem zamandan hem de emekten kazandırması sebebiyle ses getiriyor. İlerleyen yıllarda tüm dünyaya kendini tanıtan marka, etkin ve kalıcı sonuçları sayesinde en güvenilir çamaşır deterjanları arasında ilk sıralarda yer alıyor. 

Persil Jel 

Persil sıvı deterjan ürün gamında yer alan Persil Jel Serisi, her ihtiyaca uygun etkili çözümler sunuyor. Renkli çamaşırlar için tasarlanmış Persil Color Jel, çamaşırların hem rengini hem dokusunu koruyor. Lavanta ve bahar çiçeklerinin tazeliğini dolaplarınıza taşıyan Persil sıvı deterjan çeşitleri arasında, Persil Gülün Büyüsü kokusu ve kalıcılığı ile fark yaratıyor. Son derece egzotik bir kokuya sahip Persil Gülün Büyüsü, çamaşırlarda haftalarca kendini hissettiriyor. Persil Power Gel teknolojisi ile üretilen Persil sıvı deterjan çeşitleri, leke çıkarmadaki üstün performansı ve sağladığı hijyen ile dikkat çekiyor. Persil Premium Jel, en zorlu lekeleri kolayca çıkararak haftalar süren ferahlığı ile daima temiz hissettiriyor.

Persil Toz Deterjan 

Persil toz deterjan çeşitleri arasında hem beyazlar hem de renkliler için tasarlanmış özel formüle sahip ürünler yer alıyor. Persil Gülün Büyüsü, toz deterjanlar arasında etkili sonuçları ile öne çıkıyor. Persil Matik serisinde yer alan çiçek kokulu Persil çamaşır deterjanı çeşitleri uzun süre kalıcı kokuya sahip olmasının yanı sıra ekonomik ambalajları sebebiyle de tercih ediliyor. Toz deterjan ürün gamında yer alan Persil 8 kg kalabalık aileler için en ideal seçenekler arasında yer alıyor. Persil 10 kg, konsantre formülü sayesinde hem kısa sürede tükenmiyor hem de en düşük sıcaklıklarda bile lekeleri zorlanmadan çıkarıyor. 

Bebekleriniz İçin Persil 

Hassas ciltler ve bebekler için tasarlanmış Persil Sensitive Jel, doğal sabun ve badem sütü kokusu içeriyor. Cilt hassasiyeti olanların sıklıkla tercih ettiği çamaşır deterjanları arasında yer alan Persil Sensitive Jel hem düşük hem de yüksek ısılarda etkili sonuçlar veriyor. Özellikle yeni alınan bebek kıyafetlerini olası kimyasal maddelerden arındırmak isteyenlerin güvenle kullanabileceği ürün, aynı zamanda leke çıkarmada üstün performans sergiliyor. Cildi koruyan ve alerji dostu özel formülü, dermatolojik olarak onaylanan Persil Sensitive Jel güvenli ve hijyenik bir kullanım sunuyor. Persil deterjan fiyatları, ürünün içeriğine ve ambalajına göre değişiklik gösteriyor. Persil 10 kg deterjan çeşitleri ile Persil konsantre deterjan çeşitleri, çamaşır yıkama maliyetlerini daha ekonomik hale getiriyor. Henkel'in en ünlü ve en güvenilir markalarından biri olan Persil, birbirinden etkili deterjan çeşitleri ve cazip satın alma koşulları ile Trendyol'da sizleri bekliyor.