"

Perwoll

" araması için 62 sonuç listeleniyor
Perwoll Bakım & Ferahlık 50Wl 3L
PerwollBakım & Ferahlık 50Wl 3L
(443)
25,90 TL
Sepete Git
Perwoll Perwoll Bakım & Ferahlık 33Wl 2L
PerwollPerwoll Bakım & Ferahlık 33Wl 2L
17,25 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Perwoll

Temizleme amacının yanı sıra diğer deterjanlardan farklı olarak kumaş liflerini koruma ve gerekli bakımı yapma özelliğine de sahip olan Perwoll, 1954 yılında ilk olarak toz deterjan olarak üretiliyor. 1984 yılında sıvı hale getirilen deterjan, Almanya pazarında en çok satılan ürünler arasındaki yerini alıyor. Suda çok daha kolay çözünen ve geride kalıntı bırakmayan Perwoll deterjan; özellikle yün, kuş tüyü, ipek ve pamuk gibi hassas kumaşların gönül rahatlığıyla yıkanabilmesini sağlıyor. Yıllar içerisinde ürün çeşitliliğini genişleten marka, günümüzde özel bakım gereken tüm kumaşlar için geliştirdiği deterjan çeşitleriyle öne çıkıyor. Perwoll renkli ve beyazlara özel deterjan çeşitlerinin yanı sıra siyah renkli çamaşırların korunmasını sağlayan özel deterjanıyla da beğeni topluyor.

Perwoll Sıvı Deterjanlar

Perwoll, çamaşırların rengini ve kumaş dokusunu koruyan, temizlerken bakım da yapan bir sıvı deterjan olarak öne çıkıyor. Perwoll renkliler için ürettiği sıvı deterjanla çamaşırların renklerinin canlı kalmasını sağlıyor. Her yıkamada renkli çamaşırların parlaklığını korumasını da mümkün kılan deterjan, derinlemesine temizlik özelliğiyle dikkat çekiyor. Renk yoğunluğunu ve renklerin kalıcılığını destekleyen bu özel deterjan, çamaşırların her daim yeni gibi görünmesini sağlıyor. Perwoll 3 lt kapasitesinin yanı sıra yıkama sayısıyla da öne çıkıyor. Perwoll 50 yıkama özelliğiyle sık çamaşır yıkayanlar için hesaplı bir çözüm oluyor. Perwoll çamaşır deterjanı, siyah çamaşırlara özel formülüyle de dikkat çekiyor. Sık yıkanan siyah çamaşırlar bir süre sonra canlılığını yitirerek solabiliyor. Oysa Perwoll siyah ile koyu renk kıyafetler ilk günkü gibi yeni ve canlı kalıyor. Her tür hassas kumaşa özel olarak üretilen çamaşır deterjanı, yıpranma ve solma riskini minimize ederek çamaşırların uzun süre keyifle kullanılabilmesini mümkün kılıyor.

Perwoll Beyazlara Özel Çamaşır Deterjanı

Beyaz çamaşırların beyazlığını korumak, parlak ve yeni bir görünüm elde etmelerini sağlamak oldukça zor olabiliyor. Diğer çamaşırlarla kolaylıkla karışabilen, renk değiştirebilen ve yıpranan hassas beyaz çamaşırlar için özel bir deterjan kullanmak gerekiyor. Perwoll sıvı çamaşır deterjanı, özel formülüyle beyaz çamaşırların tertemiz ve yeni gibi bembeyaz olmalarını sağlıyor. Perwoll beyaz, açık renklerin bakımını üç aşamada gerçekleştiriyor. Öncelikle çamaşır suyu kullanmadan kumaş temizliği sağlanıyor. Yıkamadan dolayı oluşabilen grileşme ortadan kalkıyor ve kalıcı beyazlık sağlanıyor. Son olarak ise gri görünen pürüzlü ipliklerin giderilmesiyle parlaklık elde ediliyor. Perwoll sıvı deterjan ile en iyi sonucu alabilmek için çok kirli ve az kirli çamaşırlara göre deterjan kullanımını artırmak ya da azaltmak gerekiyor. Bu şekilde beyazların, siyahların ve renklilerin en verimli şekilde yıkanarak tertemiz olması ve yepyeni görünmesi mümkün oluyor.

Perwoll Sıvı Çamaşır Deterjanı Fiyatları

Perwoll çamaşır deterjanları farklı türde hassas kumaşların en etkin şekilde yıkanmasını sağlarken yıpranmayı ve solmayı da en aza indirgiyor. Güçlü formülüyle öne çıkan sıvı deterjanlar ihtiyaca göre farklı gramajlarda olabiliyor. Perwoll 4 lt, 66 yıkama kapasitesiyle uzun süre rahatlıkla dayanıyor. Perwoll 1 lt ise pratik şişesiyle 16 yıkama kapasitesi sunuyor. Perwoll 16 yıkama, giysilerdeki kötü koku oluşumunun önüne geçiyor. Gün boyu ferahlık sunan güçlü formülü ve mis kokan parfüm içeriğiyle 24 saat koruma sağlıyor. Perwoll birbirinden etkili sıvı çamaşır deterjanlarıyla çamaşır yıkama işlemini çok daha efektif ve pratik kılıyor. Derinlemesine temizlik özelliğiyle öne çıkan, kumaş liflerini koruyan ve ferah bir koku sağlayan deterjanlar büyük kolaylık sağlıyor. Perwoll fiyat avantajlarıyla yarattığı memnuniyeti artırıyor. Trendyol aracılığıyla son derece ekonomik fiyatlarla sunulan Perwoll deterjanlar, kullanıcıların favorisi oluyor.

Trendyol, Perwoll farkını avantajlı fiyatlarla sunmaya devam ediyor.