"

Peyman

" araması için 15 sonuç listeleniyor
PeymanÇiğ Karışık Kuruyemiş 165 g
19,50 TL
Sepete Git
PeymanDorleo Fındık İçi 165 Gr
28 TL
Sepete Git
PeymanÇitliyo Klasik Ayçekirdeği 130 G
5 TL
Sepete Git
PeymanNutzz Accılı Yer Fıstığı 50 G
3 TL
Sepete Git
PeymanPeyman Bahçeden Kuru Erik 200 G
15,50 TL
Sepete Git
PeymanBahçeden Kuru İncir 140 Gr
14 TL
Sepete Git
PeymanÇitliyo Daha Tuzlu Ayçekirdeği 200 G
8,50 TL
Sepete Git
PeymanDorleo Kaju Fıstığı 69 G
12 TL
Sepete Git
PeymanPeyman Tuzlu Kavrulmuş Fındık 145 G
17 TL
Sepete Git
PeymanSoslu Karışık Kuruyemiş 180 G
12,50 TL
Sepete Git
PeymanKlasik Karışık Kuruyemiş 180 g
15 TL
Sepete Git
PeymanBahçeden Çiğ Badem 175 g
26 TL
Sepete Git
PeymanÇitliyo Kara Şimşek 170 g
6 TL
Sepete Git

Peyman

Peyman, kuru yemiş sektöründeki sayılı ve köklü firmalar arasında yer alıyor. Uzun yıllardır kuru yemiş ve kuru meyve üretimi yapıyor. Mükemmel lezzeti ve farklı tat seçenekleri ile de tüketici beğenisini kazanan Peyman, ürünlerinde doğal malzemeler kullanıyor. Ayrıca kalorisi düşük ürünler ürettiği için diyet yapanlar tarafından da sıkça tercih ediliyor. Sektörde büyük bir yere sahip olan Peyman, günden güne kendini geliştirerek daha farklı lezzetler üretip tüketici beğenisine sunuyor. Peyman kuruyemiş üretimine devam etmesinin yanı sıra sahip olduğu pazar payını genişletmek için oldukça fazla çalışıyor. Ürünleri, lezzeti ve tazeliği ile pek çok kişi tarafından büyük ilgi görüyor. Türkiye’nin bilindik markalarının başında gelmesi de Peyman ürünlerinin güvenilirlik oranını artırıyor.

Peyman Markasının Köklü Geçmişi

Peyman markası 1995 yılında, 60 yıllık tecrübeye sahip üç kuru yemiş markasının bir araya gelmesi ile kuruluyor. Sadece kuru yemiş değil kuru meyve sektöründe de oldukça geniş bir payı bulunuyor. Ulusal ve uluslararası gıda standartlarına uygun üretim yaptığına dair pek çok sertifikayla üretimlerini gerçekleştiriyor. Üstelik helal gıda belgesinin de olması ülke genelinde markaya olan ilgi oranını artırıyor. Kuruluş tarihinden bir süre sonra kendi markalarını piyasaya tanıtarak daha geniş bir kitleye hitap etmeyi başarıyor. Yurt dışına da  ihracat yapan sayılı kuru yemiş markalarından biri olarak tüketici ile buluşuyor. Peyman kuru yemiş, günümüzde sağlıklı kuru yemiş üretimi yapan ve çok tercih edilen başlıca markalar arasında yer alıyor. Peyman bahçeden için Türkiye’de jingle ve radyo reklamları çalışmalarının yapılmasıyla Peyman markası daha fazla tanınırlık kazanarak başarısını sürdürüyor.

Peyman Geniş Ürün Yelpazesi

Peyman kuruyemiş oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile tüketici karşısına çıkıyor. Peyman çekirdek, atıştırmalıklar içerisinde en sık tercih edilenlerden biri oluyor. Büyük küçük herkesin beğeni ile tükettiği Peyman çekirdek, yaz kış fark etmeden yoğun olarak tüketiliyor. Beyaz, kara ya da kabak çekirdeği şeklinde üretilen Peyman çekirdek, en fazla tüketilen kuru yemiş çeşitleri arasında yer alıyor. Peyman kuru erik, kuru meyve severler için oldukça ideal. Eşsiz lezzeti ve taze yapısı ile tüketiciler tarafından büyük beğeni topluyor. Üstelik içeriğinde bulunan vitamin ve mineraller açısından da oldukça zengin ve düşük kalorisi ile de sıkça tercih ediliyor. Ayrıca tazeliğini uzun süre koruyor olması da ürünün tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor. Peyman kara şimşek, özellikle eski dönemlerin vazgeçilmez lezzetlerinden biri olarak biliniyor. Günümüzde de o eşsiz lezzeti yaşatmak için ekstra tatlar katılarak üretiliyor. Özellikle akşam keyiflerinde aranan lezzetlerden biri olarak tüketiliyor. Peyman soslu karışık kuru yemiş, çay yanına ikram edilebilecek en ideal seçenekler arasında yer alıyor. Ayrıca gün içerisinde de atıştırmalık arayanlar için alternatif oluşturuyor. İçerisinde pek çok kişinin damak tadına uyacak kuru yemiş çeşitleri bulunuyor. Peyman kara çekirdek büyük küçük herkesin beğenisini topluyor. Kolay kırılan kabuğu ve düşük tuz oranı sayesinde tüketimi ve sindirimi daha rahat oluyor. Ayrıca uzun süre tazeliğini kaybetmeden saklanma avantajının olması tüketici memnuniyetini kazandırıyor.

Peyman Kuru Yemiş Fiyatları

Peyman kuru yemiş fiyatları, paket büyüklüklerine ve ürün çeşidine göre farklılık gösterebiliyor. Gramajı fazla olan paketlerin fiyatları daha yüksek oluyor. Kuru meyvelerin fiyatı da kuru yemişlere oranla daha farklı belirleniyor. Paket ağızlarının açılır kapanır şekilde tasarlanması ürünün daha rahat tüketilmesini sağlıyor. Trendyol üzerinden Peyman ürünlerini görüntüleyebilirsiniz.

Trendyol, Peyman kuru yemiş çeşitlerini en avantajlı ve alternatifli seçenekler ile tüketici beğenisine sunuyor.