"

Philips Avent

" araması için 587 sonuç listeleniyor
Philips Avent
Filtreleri Temizle
Sonraki Sayfa

Philips Avent

2006 yılından beri Anne ve bebek kategorisinde faaliyetlerine devam eden Philips Avent, sahip olduğu standartlar sayesinde dünya çapında ilgiyle karşılanıyor. Bebekler için daha sağlıklı ürünler sunmayı başaran Philips Avent, anne ve babaların da hayatlarını kolaylaştırıyor. Biberon, emzik, ısıtıcı, sterilizatör, telsiz, termometre gibi çeşitli bebek ürünleri geliştiren marka, bebek bakımına büyük ölçüde yardımcı oluyor. Ergonomik tasarımlara sahip olan bebek ürünleriyle marka, bebeğinizin gelişim çağında herhangi bir zarar görmesine engel oluyor. Sağlıklı bir şekilde gelişime katkı sunan Avent, annelerin ilk tercihlerinden biri olmayı başarıyor.

Philips Avent Türkiye, tüm bu gelişmiş ürünlerin Türkiye'deki kullanıcılara ulaşmasına imkân veriyor. Sizlere ise yalnızca bebeğinizle kolay ve keyifli dakikaların tadını çıkarmak kalıyor.

Philips Avent Ürünleri ile Tanışın

Philips Avent bebek ürünleri, anne-babaların bebek bakımı sırasında karşılaştıkları zorlukları en aza indirgemeyi başarıyor. Yumuşak yapılı emzik çeşitleri, bebeğinizi nazik bir şekilde sakinleştiriyor. Ortodontik açıdan özel olarak tasarlanan bu ürünler, bebeğinizin cildinin tahriş olmasına da engel oluyor. Özel şekillere sahip olan emzikler, bebeklerin gelişmekte olan ağız yapılarına uyum sağlamayı başarıyor.

Annenin süt sağmasını kolaylaştıran süt pompası çeşitleri, kolay kullanımlarıyla da beğeni kazanıyor. Her an ve her yerde annenin süt sağabilmesini sağlayan bu ürünler, manuel ve elektrikli olmak üzere iki farklı kullanım şekliyle karşınıza çıkıyor. Sütün sağlıklı bir biçimde sağılabilmesini sağlayan süt pompaları, kolay temizlenebilme özellikleriyle de dikkatleri üzerlerinde topluyor. Bebeğin emme hareketini taklit edecek biçimde tasarlanan süt pompası modelleri, süt sağma eylemi sırasında vücudu öne eğme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Bu sayede sütün daha kolay bir şekilde akabilmesine olanak tanınıyor.

Bebek telsizi modelleri, çocuğunuzun güvenliğini tam anlamıyla sağlayabilmenize yardımcı oluyor. Philips Avent görüntülü ve sesli telsiz ürünleri sayesinde bebeğinizle aranızda güvenli bağlantılar oluşuyor. Ürünler, enerji tasarruflu olmaları sayesinde ise sürekli pil değiştirme problemiyle karşı karşıya kalmanıza engel oluyor.

Philips Avent cam biberon seti, bebeklerin ağız yapılarına uyumlu olarak tasarlanıyor ve geliştiriliyor. Yumuşak yapılarıyla beğeni kazanan ürünler, bebeğin emmesi sırasında havanın mideye gitmesine engel oluyor. Böylece gazın ve çeşitli sancıların önüne geçmek hedefleniyor. Anne göğsüne benzer yapısıyla dikkatleri üzerine toplayan cam biberon modelleri, kolay temizlenebilir olmalarıyla da öne çıkıyor. Aynı zamanda ürünler, özel malzemeleri sayesinde uzun süre dayanıklı bir şekilde kullanılabiliyor.

Anne-Bebek Ürünleri

Bebek bakımını kolaylaştıran başlıca ürünlerin yanı sıra çeşitli zorlukları ortadan kaldıran diğer ürünler ile bebeğinizin bakımı, oldukça eğlenceli bir hâle dönüşüyor. Biberon ısıtıcı sterilizatör modelleri, istediğiniz sıcaklıktaki içeceğe saniyeler içinde sahip olmanıza imkân veriyor. Bebeklerinizi mikroplardan koruyan bu ürünler, hızlı bir biçimde tüm ürünleri steril hâle getirmeye yardımcı oluyor.

Termometreler ile bebeğinizin vücut ısısını kolayca ölçebilmenize olanak tanınıyor. Sütten katı gıdaya geçiş döneminde kullanabileceğiniz yemek makineleri ise zahmetsiz ve eğlenceli bir şekilde mamalar hazırlayabilmenize yardımcı oluyor. Alıştırma bardakları, çocukların büyüme dönemlerinde bardaktan su içmeye alışabilmeleri için özel olarak tasarlanıyor. Ters çevrildiğinde içerisindeki suyun dökülmesine engel olan bu ürünler ile çocukların alıştırma yapmaları daha kolay hâle geliyor.

Philips Avent yeni doğan seti, ihtiyacınız olan birçok ürünü bünyesinde barındırdığından size gerekenlere kolayca erişebilmenize imkân veriyor.

Tüm bu ürünlerin yanı sıra Avent markasında göğüs pedleri, göğüs ucu kremleri, banyo ve tuvalet aksesuarları gibi ürünleri de bulunuyor. Bebeğinizin büyümesinin her aşamasında sizlerle birlikte olan Philips Avent ürünleri ile maksimum konfor daima sizlerle birlikte oluyor. Philips Avent'in hayatı kolaylaştıran ürünleri, Trendyol'da sizleri bekliyor.