İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Kalıp
Kumaş Tipi
Fiyat
Ortam
Materyal
Cinsiyet
Sürdürülebilirlik Detayı
Bel
Boy
Desen
Fiyat Geçmişi
Yaş
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Pierre Cardin Erkek Pantolon

" araması için 301 sonuç listeleniyor

Pierre Cardin Erkek Pantolon ile Zamansız Kombinler Trendyol'da!

1922 yılında Venedik’te ortaya çıkan Pierre Cardin markası sonrasında Paris’e taşınarak burada büyümesine devam etmiştir. Dünya çapında adından söz ettirmeyi başaran Pierre Cardin, modanın belirleyicisi markalardan biri haline gelmiştir.Pierre Cardin dizay ettiği birbiririnden farklı tekstil ürünleri ile kullanıcıların oldukça büyük beğenisini kazanmıştır özellikle pantolon modelleri ile de ön plana çıkmayı başarmıştır.Kullanıcı kitlesnin tüm beklentilerini karşılamayı hedefleyen Pierre Cardin, ürünlerinde birinci sınıf malzeme kullanması ile ön plana çıkmaktadır. Tasarımı, işlevselliği ve görselliği ile kusursuz olan Pierre Cardin erkek pantolon modelleri kullanıcıları tarafından oldukça beğenilmektedir.

Pierre Cardin Erkek Pantolon

Pierre Cardin Erkek Pantolon

Pierre Cardin her yeni yılda kendisini yenileyen, zamanın ve teknolojinin etkilediği beğenileri dikkate alan ürünleri ile dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Bu çerçevede yenilikçi ve sura dışı kesime sahip ürümleri göz alıcı renk tonları ile buluşturan Pierre Cardin, sağlamış olduğu rahatlık ve kullanıcısına vaad ettiği hareket özgürlüğü ile ön plana çıkmaktadır. Pierre Cardin erkek pantolon çeşitleri, kullanıcısının her anında rahat etmesini ve şıklık elde etmesini öncelemektedir. Kalitenin ve konforun harmanlandığı marka, estetiğin görsellikle buluşmasına da öncülük etmektedir. Bu anlayış ile ortaya çıkan Pierre Cardin erkek pantolon modelleri kullanıcısı ile bir bütün oluşturmaktadır. Pierre Cardin son yıllarda geliştirdiği kumaş teknolojisi ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Çevreyi ve insan sağlığını önceleyen kumaşlardan üretilen pantolonlar ile istenilen konfora ulaşılırken kullanılan teknoloji ile elde edilen esneklik sayesinde hareket özgürlüğüde kullanıcılara sunulmaktadır.

Pierre Cardin Pantolon

Pierre Cardin Pantolon

Pierre Cardin markası, Pierre Cardin erkek pantolon modelleri ile oldukça geniş bir çerçevede çeşitlilik sunmaktadır. Birbirinden farklı renkler ile üretilen pantolonlar ile istenilen her ortama uygun bir ürün elde etmek mümkündür.Pierre Cardin kullanıcılarına her ortam için ayrı bir model sunmaktadır. Günlük giyimde kullanılabilecek pantolonlar olduğu kadar iş yaşamında da kullanılabilecek pantolon çeşitliliği sunulmaktadır. Her ortam iç in farklı modellerde üretilen pantolonlar ile şık ve elegan bir görünüm elde etmek mümkündür.Pierre Cardin erkek pantolon ürünleri sade ve minimal detaylar ile ön plana çıkarken, kesimleri ile de oldukça büyük farklar oluşmasını sağlamaktadır. Zamana meydan okuyan pek çok pantolon çeşidine sahip olan Pierre Cardin denim pantolonları ile de oldukça büyük ilgi görmektedir. Pek çok farklı formda üretilen ve kullanıcıların beğenisine sunulan Pierre Cardin erkek klot pantolon ürünleri, spor giyimden ve sokak modasından vazgeçmeyenler için oldukça önemli çözümler sunmaktadır. Kot pantolonlar ile cesur ve havalı bir tarz oluşturmak ve yakalamak mümkündür.Özgüvenin, şıklığın ve hayatın ruhunu yansıtan Pierre Cardin erkek pantolon ürünleri kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

Pierre Cardin erkek Pantolon Fiyatları

Pierre Cardin erkek Pantolon Fiyatları

Pierre Cardin erkek pantolon fiyatları, pantolon modeline ve ilgili modelin üretiminde kullanılan malzeme ve işçiliğe göre değişiklik göstermektedir. Pierre Cardin, sürekli hareket halinde olan erkek pantolonların kullanıcısına gerekli olan rahatlığı ve konforu sağlaması için gelliştirmiş olduğu kumal teknolojisini kullanmaktadır. Uzun ömürlü bir kullanım sunan Pierre Cardin pantolonlar, terletme yapmayan ve vücudun hava almasını sağlayan özellikler sahiptir. Her türlü etmene karşı yüksek direnç gösteren Pierre Cardin Pantolonlar son derece dayanıklıdır. Kullanılan kumaş teknolojisi ile de vücut üzerinde oluşan nem dışarıya atılmaktadır.Pek çok satış kanalı üzerinden tüketicilerin beğenisine sunulan Pierre Cardin pantolonlar her kesimden tüketicinib rahatlıkla ulaşabileceği fiyat aralıklarıns-da satılmaktadır. Bu yönü ile de son derece dikkat çeken Pierre Cardin tüketiciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Tüm ürünlere Trendyol'dan ulaşabilirsiniz.