Kullanışlı Pierre Cardin Park Yatak Modelleri Trendyol’da!

Pierre Cardin, 1950 yılında Mösyö Pierre Cardin tarafından kurulur. Parfüm, eşarp, iç çamaşırı, mont, ayakkabı, kıyafet ve çanta gibi alanlarda hizmet verir. Ürün skalasında kadın, erkek ve çocuk olmak üzere herkese yönelik çeşitler mevcuttur. Moda sektörünün yanı sıra, ev ihtiyaçları alanında da birçok orijinal ürünü bulunur. Pierre Cardin park yatak, çeşitliliği ve kullanışlılığı ile bu ürünlerden biridir. Oyun parkı olarak da bilinen bu ürünlerin birçok özelliği, çeşidi ve rengi vardır. Hem kolaylık hem de kullanışlılık düşünülerek dizayn edilen bu seçenekler; ana ile ara kat şiltesi, modele göre sallanma aparatları, cırtlar, gerekli kilitler ve tekerlekli ayaklar gibi parçaları içerir. Pierre Cardin denildiği zaman akla kaliteli, güvenilir ve dayanıklı ürünler gelir. Park yatak Pierre Cardin’in güvenilirliğiyle öne çıkan ürünlerinden biridir. Sizler de bu ürünlerle çocuklarınıza güvenle uyuyup oynayabilecekleri alanlar verebilirsiniz. Genel olarak oyun parkları; portatif oluşları ve kolay bir şekilde kaldırılabilir yapılarından dolayı tercih edilir. Pierre Cardin 70x120 park yatakları bu özelliklerin yanı sıra, çok amaçlı olmasıyla da dikkat çeker. Modele göre belirli kilolarda kullanılabilecek ara kat kullanımları da mevcuttur. Sallanan çeşitlerine ek olarak, ışıklı seçenekleri de vardır. Model bakımından son derece zengin bir skala sunması, özellikle ebeveynlere seçim kolaylığı sağlar. Her detayı düşünülmüş olan bu ergonomik ürünleri sizler de Trendyol’dan sipariş edebilirsiniz.

Güvenli ve Şık Tasarımıyla Öne Çıkan Park Yataklar

Güvenli ve Şık Tasarımıyla Öne Çıkan Park Yataklar

Pierre Cardin bebek park yatak modelleri, bebekler için rahat bir uyku ve eğlenceli bir oyun alanı anlamına gelir. Portatifliği, güvenilirliği ve çok amaçlı olması ile ebeveynlerin beğenisini kazanır. Çeşitlerin bazı özellikleri modelden göre değişiklik gösterebilir. Fakat bütün modellerin sahip olduğu bir takım ortak özellikler de mevcuttur. Modellerin hepsi EN:716 kalite standardına uygun olacak şekilde üretilir. Kumaş malzemeleri, azo boya veya fitalat içermez. Pierre Cardin park yatak yatağı, ekstra pamuk dolgulu kumaş şiltesi, fermuarlı taşıma çantası, eşya saklama cebi gibi aksesuarlarla gelir. Kalite özellikleri gereğince ürünler sağlam metal gövdeyle üretilir. Bu materyal, çizilmelere karşı dirençlidir. Bütün çeşitleri farklı yaş gruplarında kullanıma uygundur. Kiloya göre değişiklik göstermekle birlikte genel olarak doğumdan 36 aya kadar kullanabilirsiniz. Aynı şekilde bütün çeşitler alt değiştirme ünitesi de içerir. Pierre Cardin park yatak kurulumu oldukça pratiktir. Evde kurulum kılavuzunun talimatlarını izleyerek kurabilirsiniz. Yatağın iki uzun ve kısa kenarlarında bulunan kilidin kılavuzda belirtildiği gibi açılması önemlidir. Seçeneklerin birçoğu, ana gövde hariç diğer parçaların modüler biçimde ihtiyaca göre sökülüp takılabilir bir şekilde olması için dizayn edilir. Kullanılmadığı zaman rahatlıkla katlanarak kaldırılabilir. Ayaklarında bulunan frenlenebilir tekerlekleri sayesinde evin içinde kolayca taşımanıza olanak sağlar. Marka güvenliğe oldukça önem verir. Bu yüzden bütün çeşitler, kazara kapanmaya karşı çift emniyet düğmesiyle üretilir. Dört tarafında açma ve kapama düğmesi bulunur. Pierre Cardin park yatak modelleri, yuvarlatılmış köşeleri ve kavisli kenarları ile herhangi bir çarpma anında emniyeti sağlar. Ürünlerdeki file pencereler, bebeğin rahat bir şekilde görünmesine imkan tanır. Bu pencereler havalandırma görevi de görür. Ayrıca kenarları fermuarla açıldığı için bebeğin tek başına girip çıkması mümkün olur. Pierre Cardin dönenceli park yatak modelleri, sallanabilir ürün çeşitlerindendir. Otomatik veya manuel olarak kullanılabilen ışıklı, sesli modeller; ürünün oyun parkı olarak kullanımına yardımcı olur. Pierre Cardin Montepellier sallanır park yatak gibi modeller de sallanma aparatlarıyla gelir. Birçok fonksiyonu tek bir üründe toplayan kullanışlı ve şık ürünleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Fonksiyonel ve Şık Ürünleri Keşfetme İmkanı

Fonksiyonel ve Şık Ürünleri Keşfetme İmkanı

Ürünlerin ana gövdesi geliştirilmiş sağlam çelikten üretilir. Antibakteriyel ve antialerjik özelliklere sahip olan, sarkma yapmayan kumaşlarla dizayn edilir. Yapımında doğal iplikler kullanılır. Renk seçenekleriyle evinize uygun modeli seçebilirsiniz. Ürünlerin ebatları değişmekle birlikte, 70 x 120 x 80 cm (açık halde) genel bir ölçüdür. Ara katı 9 kg, alt değiştirme bölümü ise 10 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Pierre Cardin Next park yatak katlanabilir özelliklidir. Ürünün kendisi 15 kg ağırlığındadır. Kahverengi, gri seçenekleri mevcuttur. Kaliteli malzemesiyle uzun yıllar kullanılabilir. Eşya saklama cebi, taşıma çantası gibi detayları bulunur. Pierre Cardin Bubba Soft park yatak modeli de ekstra dolgulu şiltesiyle ebeveynlerin beğenisini kazanır. Bu modelle bebeklerinizin rahat ve konforlu bir uyku çektiğinden emin olabilirsiniz. Pierre Cardin Montepellier park yatak üç bölmeli yan temizlik rafı, alt değiştirme ünitesi, sallanma aparatları ve dönenceleri ile çok işlevli bir üründür. Pierre Cardin Avangard park yatak şemsiye gibi kapanan konforlu bir üründür. Kapanma durumlarına karşı çift taraflı emniyet düğmesi vardır. Taşıma çantası dahildir. Ürünün kendisi 11.6 kilogramdır. Alan sıkıntısı yaşayan müşteriler için kullanılmadığında katlanıp kaldırılabilir olması önemli bir özelliktir. Pierre Cardin Enfants, Greyjoy, Siesta, Karoline park yatak markanın sevilen ürün çeşitleri arasında yer alır. Yenidoğan bebeklerin 6 aya kadar yan yatmasında fayda vardır.

Pierre Cardin’in reflü yatağı, baş kısmının 12 derece yüksek olmasıyla dikkat çeker. Baş kısmında sıvı geçiren kumaşı ve delikli süngerli yastığıyla gelir. Yan yatış yastıklarıyla bebekler yan yatırılabilir. Doğumdan itibaren kullanılabilen park beşikler, kademeli şekilde ayarlanabilen iç dizaynlara sahiptir. Akıllı özellikleriyle beğeni toplayan bu ürünlerden sizler de ihtiyacınıza uygun modeli Trendyol’dan seçebilirsiniz.

Kalitesiyle Dikkat Çeken Park Yataklar

Kalitesiyle Dikkat Çeken Park Yataklar

Park beşik almadan önce ihtiyacınız olan fonksiyonlara ve kullanım alanına karar vermek seçim aşamasında size yardımcı olur. Pierre Cardin park yatak yorumları sayesinde ürünün kalitesi, kurulumu, aksesuarları ve konforu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürünler bej, ekru, gri, haki, kahverengi, mavi ya da yeşil gibi farklı renk tonlarındadır. Alanınız dar ise katlanabilir modelleri seçmeniz yararınıza olur. Filtreleme fonksiyonuyla ürünlerin hem rengini hem de özelliklerini kolayca görüntüleyebilirsiniz. Müşteri değerlendirmeleri kurulum hakkında da bilgi verir. Modüler biçimde tasarlanmış olan ürünlerin kurulumu oldukça kolaydır. Bebeğinizin uyumasına yardımcı olacak sallanan çeşitler arasından size uygun olanı ürün özelliklerini inceleyerek seçebilirsiniz. Taşıma çantası, alt değiştirme ünitesi gibi aksesuarlar ve uzun vadede ortaya çıkabilecek sorunlar hakkında da modeli deneyimleyen müşteriler sayesinde kapsamlı bilgi edinebilirsiniz. Pierre Cardin park yatak kullananlar, ürünün güvenliği hususunda da detaylı bilgiler verebilir. Sağlam materyallerden yapılmış gövdeyle, frenlenebilir tekerleklerle bebeğinizin emniyetini sağlayabilirsiniz. Değerlendirmeler ürünün nasıl temizlenmesi gerektiği konusunda da fikir edinmenizi sağlar. Çamaşır suyu, amonyak gibi kimyasal maddeler kullanılmamalıdır. Temizliği sabun ve ılık suyla gerçekleştirilir. Demir kısımları suya temas ettirilmeden nemli bir bezle temizlenmelidir. Güneş ışığı solmasına sebep olabileceği için kullanılmadığı zaman çanta kılıfı içinde muhafaza edilmelidir. Ölçülere ve modele göre tasarımsal detaylar sunan bu seçenekler arasından size uygun olanı satın alabilirsiniz. Pierre Cardin park yatak fiyatları ürünün ölçülerine, tasarımına, işlevselliğine ve diğer fonksiyonlarına göre farklılık gösterebilir. Kaliteli malzemeleri sayesinde uzun yıllar kullanabilirsiniz. Farklı yaş ve kilolarda kullanım için ara kat ilavesi yapabileceğiniz modeller, bebeğinizin gelişimine eşlik eder. İhtiyacınız olan fonksiyonlara göre fiyat ve performans değerlendirmesi yapabilirsiniz. Ergonomik özellikleri ve sınırsız tasarım seçenekleriyle beklentilerinizi karşılayan modelleri Trendyol’dan avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.