"

Pike Kumaşı

" araması için 3976 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Pike Kumaşı Çeşitleri Trendyol’da!

Pek çok farklı alanda beğenilerek kullanılan pike kumaşı, birçok farklı marka bünyesinde dikkat çekici ve kullanışlı tasarımlarda üretilir. Genellikle kullanılacak ürünün yapısına göre renk seçimleri vardır. Kaliteli yapısı sayesinde uzun vadeli kullanımda kolayca yıpranmaz, tiftiklenmez ve aşınmaz. Bebek pike kumaşı gibi ürünler makinede 60° suda yıkanabilir. Yıkanması sonucu ürünlerin renkleri solmaz, ilk günkü renk yapısını korur. Aynı zamanda yumuşak dokusundan dolayı beğeni toplar. Kullanılan üründe önemli bir parça olarak değerlendirilir. Kıyafetlerde sıklıkla tercih edilen pamuklu pike kumaşı, kıyafetlerin fit kesime ve rahat yapıya sahip olmasını sağlar. Böylece üzerinizde şık, zarif ve estetik durur. Doğru kumaş yapısının tercih edilmesi, şık bir görünüm elde etmenizi sağlar. Bu modern görünümü pike kumaş elbise modelleri ile yakalamak mümkündür. Aynı zamanda yüksek kalitedeki özel dokulu tasarımları sayesinde beğenilerek tercih edilir. İdeal kumaşı seçerken alternatiflerin çeşitli olması, üzerinize uyum sağlayacak modele ulaşmanızı kolaylaştırır. Bu sayede farklı markalar arasından bütçenize hitap eden tasarımları bulabilirsiniz. Kıyafetlerin yanı sıra araba koltukları, bebek yatakları, çift ve tek kişilik yatak örtüleri, başörtüsü gibi farklı pek çok alanda kullanılabilir. Bu kullanım alanları farklı işlevlerde ve görünümlerde olmasıyla deneyen müşteriye kullanım açısından rahatlık sunar. Siz de geniş kullanım alanı olan pike kumaş seçeneklerinin tümüne Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Kaliteli ve Dayanıklı Pike Kumaşı Modelleri

Kaliteli ve Dayanıklı Pike Kumaşı Modelleri

Dayanıklı ve kaliteli olan pike kumaşı modelleri farklı tasarımlara ve beğenilen dokulara sahip olmasıyla dikkat çeker. Bu modelleri uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı markalar tarafından tasarlanan modeller; geniş renk seçenekleri sunar. Gri, beyaz pike kumaşı, kullanılan ürünlerde şık ve zarif bir görünüm sunar. Geniş renk seçenekleriyle bu tasarımları pek çok farklı ürün stiline uyarlamak mümkündür. Bu renklerin dışında farklı tonlarda tasarlanan ürünlere de rastlanır. Bu sayede herkesin zevkine hitap eden pike kumaş dokusunda bir ürün bulunabilir. Petekli, desenli, jakarlı, kabartmalı pike kumaşı modelleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Kabartmalı ve jakarlı modelleri sıklıkla araba koltukları ve bebek yataklarında tercih edilirken, petek ve desenli modeller kıyafetlerde tercih edilir. Doku, boyut ve görünüm gibi nitelikler noktasında farklılık gösterir. Bundan dolayı kullanmak istediğiniz alana göre seçim yapılması önerilir. Detaylı olarak düşünülerek tasarlanan ürün dokusu, tercih edilen modelleriyle dikkat çekicidir. Farklı markalara ait olan pike kumaş renkleri ve tasarımları, genel itibariyle müşterilerden tam puan alır. Fazla ağır olmayan yapıları ile zahmetsizce kumaşın kullanıldığı modeli dilediğiniz yere taşıma rahatlığı sunar. Çeşit çeşit renk ve desen seçeneklerinde olan bu kumaştan üretilen ürünler, özellikle yaz aylarında ter görüntüsünün önüne geçmek için tercih edilebilir. Doğal pamuklardan üretilen seçenekler, bitkisel elyaf içerir. Bundan dolayı herhangi bir sağlık ve hijyen sorununa yol açmaz. Böylece bu dokuda olan modellerin, kaliteli ve dayanıklı yapı konusunda oldukça geniş bir skalası bulunur. Pek çok markanın sıklıkla tercih ettiği modellerden olan şönil pike kumaşı, yatak örtüsü, halı ve perde gibi yerlerde kullanılır. Parlak yüzeyiyle kullanılan yerde oldukça dikkat çekicidir. Üzerine işlenen iğne oyası veya dantel gibi eklemeler ürünün ön plana çıkmasını sağlar. Böylece hem modern hem de şık görünümlü mekanlara sahip olmanızı sağlayabilir. Bu dokuya sahip ürünler zararlı maddeler ve kimyasal içerikler barındırmaz. Siz de çevre dostu olan markaların tüm modellerine Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Filtreleme özelliğini kullanarak ihtiyacınıza hitap eden modelleri bulabilir ve uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Beğenilen Pike Kumaş Çeşitleri

Beğenilen Pike Kumaş Çeşitleri

Markaların pike kumaş çeşitleri, modern bir görünüm ve şık bir alan için tercih edilir. Ürünlerin yumuşak bir dokuya sahip olması pek çok müşteri için tercih sebebidir. Bu yumuşak doku sayesinde çeşitler ön plana çıkar. Aynı zamanda her mekanı göz alıcı yapan bu çeşitler, kullanmak istediğiniz alanın ihtiyaçlarını karşılayan özelliklerde olur. Geniş bir çeşitlilik gösteren kumaş, tasarımları ve modelleri ile öne çıkar. Kaliteli ürün yapısını ilk günkü gibi muhafaza eder. Ağartıcı ve kimyasal içerikli deterjanlar kullanılmadan temizlenen örgü pike kumaşı, kullanılan tüm alanlarda doğal bir görünüm sunar. Bundan dolayı doğal görünümlü ürün isteyenler için bu kumaşın kullanıldığı modeller her daim ön plandır. Yazlık pike kumaşı ve kışlık olarak iki farklı seçeneği olmasıyla markalar tarafından oldukça beğenilir. Birçok modelde olduğu gibi yazlık kumaş modelleri de mevsimine uygun olarak tasarlanır. Bundan dolayı özel bir dokusu mevcuttur. Birçok farklı marka tarafından çeşitli modellerde müşterinin beğenisine sunulan bu ürünler, hem çeyizlik hem de günlük kullanım için uygundur. Farklı detay ve tasarım seçenekleriyle ideal ve şık bir mekan görünümü sunan düz pike kumaşı kanepe örtüsü tasarımı sayesinde demode olmuş kanepelerinizin estetik görünmesini sağlar. Birçok markada bu modellere rastlamak mümkündür. Bu modellerin yanında kapitone pike kumaşı gibi modeller bebek yatakları ve halı gibi yerlerde tercih edilir. Kapitone deseniyle herkesin zevkine hitap edebilir. Estetik olarak ilgi çekici bir görünüme sahip olan kapitone desenli modeller, ortamı sıcak ve ferah gösterir. Farklı seçenekler ile sunulduğundan tam olarak aradığınız detaylara sahip ürünleri bulmanızda size yardımcı olur. Siz de Trendyol’un sunduğu filtreleme özelliği ile markaların tüm seçeneklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bütçe Dostu Duvar Halısı Fiyatları

Bütçe Dostu Duvar Halısı Fiyatları

Pike kumaşları ve fiyatları, modellerin rengine, kullanım yerine ve diğer pek çok özelliğe göre değişiklik gösterebilir. Beğenilen kesimlere ve modern görünümlere sahip olan kaliteli seçenekler tasarımlarıyla müşterilerden tam puan alır. Alternatifler ile sunulan yıldızlı, fitilli, çizgili pike kumaşı arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Zevkinize, bütçenize ve ürünü kullanmak istediğiniz yere göre bir tercihte bulunabilirsiniz. Battaniye gibi ürünlerde kullanmak için çizgili ve nakışlı modelleri doğru bir tercihtir. Aynı zamanda etamin pike kumaşı seçenekleri, şıklıktan hoşlanan kişiler için doğru bir tercih olabilir. Böylelikle etamin modellerinin renkleri sayesinde kullanmak istediğiniz alana ve zevkinize hitap eden modele göre evleriniz için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Giyim içinde ön planda olan pike kumaş tişört modelleri puantiyeli, çizgili ve kareli tasarımlarıyla müşterilerin beğenisine sunulur. Özellikle hoş ve zarif giyinmeyi sevenlerin ilgisi çeken bu modellerin renkleri

oldukça geniş bir kullanım skalası sunar. Zararlı maddeler ve kimyasal içerikler barındırmayan pike kumaş eşofman çeşitleri özel kesim olarak tasarlanabilir. Özellikle 0-5 yaş için zararsız materyal kullanımı çok önemli olduğundan bu seçenekleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Eşofman seçenekleri sadelikten yana olan müşterilerin favorisidir. Pike kumaşı ve fiyatları modellerin tasarımına ve markasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bundan dolayı pike kumaşı satın alırken kullanım amacınızı göz önünde bulundurarak Trendyol’un filtreleme özelliğini düzenli inceleyebilirsiniz. Bu inceleme sonucunda işlemelik pike kumaşı gibi modellerin yırtılmaya, sökülmeye ve ipliklenmeye karşı dirençliliği göz önünde bulundurulduğunu görebilirsiniz. Siz de kaliteli nitelikte olan pike kumaşı fiyatları içerisinde her bütçeye uygun fiyat seçeneklerinde modellerinizi bulabilirsiniz. Bu fiyat skalası sayesinde ihtiyacınız olan ürünleri hızlı bir biçimde satın alabilirsiniz.