"

Pike Takımı

" araması için 1432 sonuç listeleniyor

Pike Takımı

Rahatlık ve konfor düzeyini artıran pike takımları her mevsimde ihtiyaç duyulan tekstil ürünleri arasında yer alıyor. Yatak odası tekstili denilince ilk akla gelenlerden olan pikelerin onlarca farklı modeli bulunuyor. Tek kişilik, çift kişilik ve özel tek ebat seçenekleri ile üretilen bu ürünler arasından yatak ölçülerinize uygun olanı satın alarak yatak odası alanlarınıza estetik bir görüntü verebilirsiniz.

Pike takımı içerisinde nelerin yer aldığı değişkenlik göstermekle birlikte bir takım genellikle çarşaf, pike ve yastık kılıfından oluşuyor. Markalar kampanya dönemlerinde ek ürünleri bünyesine dahil edebiliyor. Set kapsamında yer alan tekstil ürünlerinin nitelikleri de modelden modele farklılaşıyor. Çarşaf, yastık kılıfı ve pikeler kumaş, iplik türü, dokuma, renk, desen, baskı, işleme tipi ve doku gibi niteliklerle çeşitleniyor. Pamuklu ve jakarlı Taç pike takımı modelleri en fazla tercih edilenler arasında yer alıyor.

Kullanım Alanı Avantajı

Pike takımı seçiminde yatak odası mobilyaları, yatak ölçüleri ve diğer yatak odası tekstil ürünleri belirleyici oluyor. Örneğin ahşap mobilyalarınızla, halı ve kilimlerinizle uyum sağlayan pikeler yatak odanızın uyumlu bir görünüm kazanmasında etkili oluyor. Farklı zevk ve tarzları göz önünde bulunduran markalar bu bakımdan farklı özellikte pike takımları üretiyor. Pikeleri serin günlerde üzerinize alabileceğiniz gibi yatak üzerine koruyucu olarak da kullanabilirsiniz. Yorgan ya da çarşaf koruyucu olarak kullanılırken, doğru ölçülerde alınan ve yatağa tam oturan pikeler bombe ve şişkinlik yapmıyor, yatak kenarlarından orantısız biçimde sarkmıyor. Her ne kadar yatak odası tekstil ürünü olarak geçse de pikeler yaşam alanlarının pek çok bölümünde kullanılabiliyor. İnce ve hafif şal pike modelleri, oturma odasında ve salonda kullanılabildiğinden TV izlerken size ihtiyacınız olan sıcaklığı ve konforu sunuyor.

Yenilikçi ve İşlevsel Dokunuşlar

Gelişen üretim teknikleri ve teknolojiler sayesinde pikeler eskiye oranla daha işlevsel bir kullanım alanı sunuyor. Örneğin serin sonbahar günleri ve soğuk kış ayları için üretilen kalın, dolgulu pikelerde sıcak tutan malzemeler kullanılıyor. Sıcak geçen yaz mevsimi içinse ince ve hafif pikeler tercih ediliyor. Bununla birlikte her mevsime uygun olan çok amaçlı pike modelleri de bulunuyor. Bu tür yatak odası tekstil ürünleri kullanıcının gece uykusunun bölünmemesini temel alıyor. Trendyol’da her ihtiyaca yönelik pike takımı koleksiyonları bulunuyor. Online mağaza üzerinden cazip pike takımı fiyatları ile dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Zevkinizi Yansıtın

Pike takımları işlevselliğin yanı sıra estetik ve zarif bir görüntü de sunuyor. Farklı renk, desen ve baskı teknikleri ile birbirinden çeşitli kombinler ortaya çıkıyor. Tamamı tek renkten, uyumlu renk geçişlerinden ya da kontrast renklerden oluşan ürünler yatak odalarına sadelik ve canlılık getiriyor. Pike takımı dantel işlemeli, püsküllü ya da büzgülü kenarlı olabildiği gibi farklı desen dokumalı ve baskılı da olabiliyor. Kare, oval, çizgili ve benzeri geometrik şekilli pikeler, hayvanlar alemi ve çiçekli doğa temalı pikeler, fotoğraf baskılı ve özel figürlü pikeler oldukça fazla tercih ediliyor. Tekstil ürünlerinin konforuna ve dokuma türüne önem verenler için %100 pamuklu, bambu-pamuk ve pamuk-viskoz bileşimli, jakarlı ve ranforce gibi pike modelleri üretiliyor. Dokununca yumuşaklık hissi veren kaliteli pike takımları hem konforu doğrudan artırıyor hem de uzun süre kullanım avantajı sunuyor. Siz de ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayan pike takımları ile yaşam alanlarınızı süslemek istiyorsanız, Trendyol'u hemen ziyaret edebilirsiniz. Online mağaza üzerinden marka ve modelleri inceleyebilir, yatak odanıza uygun olan ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Yukarı Çık