"

Piknik Seti

" araması için 147 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Piknik Seti

Yaz ve bahar aylarını açık havada, eğlenceli ve huzurlu biçimde geçirmek isteyenler için pek çok piknik ürünü bulunuyor. Piknik ürünleri listesi; açık hava oyuncakları, hamaklar, mangal malzemeleri, yer örtüleri şeklinde uzuyor. Kahvaltıdan ara öğüne ve akşam yemeğine kadar tüm yeme içme süreçlerini karşılayacak portatif mutfak eşyalarına, konforu artıran taşınabilir piknik mobilyalarına, mangal ve barbekü gibi pişirme elemanlarına ve daha nicesine Trendyol'u ziyaret ederek hemen sahip olabilirsiniz. Piknik malzemeleri, ürünlerin niteliklerine ve markaya göre değişkenlik gösteriyor. Farklı renk, desen, model, kalite seçenekleri ile satışa sunulan piknik ürünleri arasından ihtiyacınız olan ve tarzınızı yansıtanları alarak pikniğin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Konforu Artıran Piknik Setleri

Piknik seti, piknik sırasında gerekli olabilecek malzemeleri içermesi bakımından satın alımda ve kullanımda tüketiciye kolaylık sağlıyor. İçerisinde nelerin yer aldığı ve kaç parçadan oluştuğu ise farklılık gösteriyor. Örneğin, mangal ve piknik seti dahilinde katlanabilir mangal, mangal ızgarası, kebap şişi, bıçak, mangal maşası ve gazlı çakmak gibi ürünler yer alıyor. Yemeklik piknik setlerinde; tabak, çatal, bıçak, kaşık, bardak ve servis tabağı bulunuyor.

Piknik takımları 4, 6 ve 8 kişilik gibi konseptlerle satılabiliyor. Bu piknik takımları özel taşıma kapları içerisinde satışa sunulabildiği gibi, haricen de tüketiciye sunulabiliyor. Piknik sepeti setlerinin, yani taşınabilir mutfak eşyalarının içerisinde yerleştirilmiş biçimde sunulduğu setlerin; boyutları, renkleri ve tasarımları farklılık gösterebiliyor. Plastik piknik seti kolay taşıma, yıkama ve rahat kullanım avantajı sunarken hasır piknik sepeti seti göz alıcı bir görüntü, konfor ve şık bir konsept vadediyor. Çantalı piknik seti, içerisindeki parçaları tam alabildiğinden kullanım sonrasında ve muhafaza etme anlamında kolaylık sağlıyor. Piknik çantalarının plastik, bambu ve bez modelleri bulunuyor. Bez piknik çantalarının soğuk tutma işlevli olanları sayesinde soğuk tüketilmesi gereken ürünler ideal ısısını koruyor. İçeriğindeki alüminyum izolasyon sayesinde uzun saatler koruma sağlayan soğutmalı kamp / piknik çantalarının kaliteli materyalden üretilenleri uzun süre kullanım ve sağlamlık avantajını da tüketiciye sunuyor. Isı izolasyonlu çantaların plastik olanları da bulunuyor.

Düzen ve İşlevsellik Sağlıyor

Balıkçı masa ve sandalye seti ya da piknik masa sandalye seti gibi farklı ürün kombinasyonları olan setler kullanıcının rahatı düşünülerek üretiliyor. Outdoor kampseverlerin piknik setlerinde masa ve sandalye gibi konfor artırıcı eşyalar yer alıyor. Set içerikleri değişkenlik göstermekle birlikte temel olarak sandalye, masa ve taşıma çantasından oluşan piknik masası setlerinin birbirinden farklı pek çok dizaynı bulunuyor. Katlanabilir piknik masası seti portatif ve ergonomik yapısı ile kolay taşıma, hızlı kurulum ve kaldırma olanağı sunuyor. Katlanabilir masa ve sandalyelerin ebatları, yükseklikleri ve kapasiteleri de çeşitlilik arz ediyor. Gelişen teknoloji ile farklı modelleri üretilen, güvenilirliği ve sağlamlığı son derece yüksek olan entegre katlanır masa sandalye setleri de piknikseverleri cezbediyor. Masa ile sandalyenin bütünleşik olduğu piknik setleri, kalabalık ailelerin en fazla tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Masa boyutu ile sandalye yüksekliği ideal biçimde ayarlanan piknik masası setleri konforu ve rahatı doğrudan artırıyor. Bu ürünlerin haricen tekli biçimde de satışa sunulduğunu belirtmek gerekiyor.

Metal, ahşap, sert plastik ve bez materyalli gibi tasarımları olan katlanabilir masa ve sandalyeler arasından işinize en fazla yarayacak ve aynı zamanda tarzınızı da yansıtacak olanı Trendyol üzerinden rahatlıkla seçebilirsiniz. Konforu artıran piknik tabak, çatal ve bıçak setleri, mangal setleri ya da masa ve sandalye setleri ile açık alanda vakit geçirmenin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.