"

Pırlanta Küpe

" araması için 1422 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Pırlanta Küpe

Pırlanta küpeler, kadınların aksesuar kategorisinde en sevdikleri ürünler arasında ön sıralarda yer alıyor. Hediye olarak da en çok tercih edilen takılardan biri olan pırlanta küpeler; taş özelliklerine, boyutlarına, tasarımlarına göre farklı gruplara ayrılıyor. Tektaş küpe çeşitleri, gelinliklerle ve abiye elbiselerle çok sık kullanılan ürünler olarak öne çıkıyor. Pırlanta küpelerin fantezi modelleri de hem hediye seçeneği hem kişisel kullanım için sıklıkla tercih edilen takı modeli olarak biliniyor. Trendyol'da çeşitli markalara ait farklı pırlanta küpe çeşitleri tüketicilerle aynı çatı altında buluşuyor.

Kadınların Gözdesi Tektaş Pırlanta Küpeler 

Pırlanta küpe modellerinin en talep gören çeşitlerini tektaş pırlanta küpeler oluşturuyor. Kadınların istek listelerinin üst sıralarında yer alan pırlanta küpeler; karatına, taşların temizliğine, kesimine, boyutuna göre çeşitlendiriliyor. Tektaş küpelerin yuvarlak, su damlası, kare, oval gibi çeşitleri kadınlar tarafından çok beğeniliyor. Kalp şeklindeki tektaş küpeler, Sevgililer Günü hediyesi olarak erkeklerin sevgilileri için seçim yapmalarını kolaylaştırıyor. Erkek tüketiciler, kendileri için daha çok kare, yuvarlak, küçük halka gibi sade pırlanta küpe ürünlerine yönelim gösteriyor. Özellikle siyah taşlı küpe modellerinin erkeklerin çok beğendikleri modellerden olduğu görülüyor. 

Kadınlar pırlanta küpeleri, kolye ve yüzüklere takım olarak da sıklıkla kullanılıyor. Pırlanta küpe, kolye, bileklik ve yüzük setleri en çok nikah, nişan, düğün, doğum günü, evlilik yıldönümü gibi özel günlerde hediye olarak satın alınıyor. Sirius, Amor, Diva Modern, Altınbaş, Gülaylar, Ejoya gibi markaların tektaş küpe modelleri kaliteleri ve işçilikleriyle göz kamaştırıyor. 

İlgi Çekici Pırlanta Küpe Tasarımları 

Pırlanta küpe modelleri arasında halka küpeler, kalp, yıldız ve çiçek formunda olanlar çok tercih edilenler arasında bulunuyor. Safir, zümrüt, yakut, aquamarin gibi renkli taşlı pırlanta küpeler de her yaştan kadınların sevdikleri, modası asla geçmeyen ürünlerden. Renkli taşlı küpeler set olarak da çok tercih edilen hediye seçenekleri arasında yer alıyor. İncili pırlanta küpeler de asil duruşları ve zamansız oluşları nedeniyle çok beğenilen takılar arasında ilk sıralardaki yerini daima koruyor. 

Siyah pırlanta küpeler, modern çizgileri ve dinamik tasarımları ile özellikle genç tüketici kitlesi arasında son derece popüler ürünlerden. Dünya trendlerini takip eden genç kadınlar, son zamanlarda kulaklarına çok sayıda küpe takarak farklı tarzlar ortaya koyuyor. Modaseverler, sıra dışı küpe modelleriyle hem özgün stiller yaratıyor hem de adeta duygularını dışarı aktarma şansı yakalıyor. Pırlanta küpelerin sarı altın, beyaz altın ve rose altın üzerine kullanılan çeşitleri mevcut. Kadın tüketicilerin bir kısmı, aynı renk altın üzerine çalışılmış pırlanta küpe modellerini bir arada kullanırken diğer bir kısmı sarı altınla beyazı birlikte kullanmaktan çekinmeyerek eklektik bir stil ortaya koyuyor. Kadın tüketiciler, takıları giyimlerinin uzantısı olarak gördüklerinden klasik tarza sahip kadınlar; halka, tektaş, çiçek gibi modellere yönelirken farklılıklara açık olan gruplar ise daha ilginç tasarımlara doğru ilerliyor. 

Pırlanta Küpe Fiyatları

Pırlanta küpe fiyatları; kullanılan taşlara, karat özelliklerine, taş boyutlarına, kesimlerine, tasarımlarına ve benzeri birçok detaylarına göre oldukça farklı ücretlendirmeye tabi oluyor. Pırlanta küpe çeşitlerinde de belli dönemlerde veya belirli ürünlerde çeşitli indirimler tüketicilere kolaylık sağlıyor. Pırlanta küpe modellerinin her bütçeye uygun birçok çeşidi Trendyol bünyesinde tüketicilerle buluşuyor. 

Siz de kendinize yeni bir çift küpe satın almayı düşünüyorsanız ya da sevdiklerinize hediye arayışı içindeyseniz, Trendyol küpe kategorisi içinde bulunan pırlanta küpe modellerini ürün detayları ve görselleri yardımıyla inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri satın almak isterseniz, Trendyol küpe kategorisi aracılığıyla onlara çeşitli avantajlarla sahip olabilirsiniz.