"

Pırlanta Yüzük

" araması için 3486 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Pırlanta Yüzük

Pırlanta yüzük modelleri; kadınların hem aksesuar hem de nişan, evlilik gibi önemli medeni durumlarının simgesi olarak kullandıkları önemli takı çeşitleri olarak öne çıkıyor. Pırlanta yüzükler öncelikle taş özelliklerine göre gruplandırılıyor. Modellerine göre de pırlanta yüzüklerin tektaş, beştaş, tamtur, üç taş gibi çeşitleri en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Yüzüklerin çok sayıda fantezi modelleri de tüketicilerin yoğun ilgisini çeken ürünleri oluşturuyor.  Pırlanta yüzükler çok uzun yıllardır en gözde ve önemli hediye kategorilerinden biri olarak kabul ediliyor. Pırlanta yüzüklerin taşları da büyüklüklerine, parlaklıklarına ve benzeri pek çok özelliklerine göre kategorilere ayrılıyor. Pırlanta tektaş, beştaş ve tamtur yüzükler kadınlar kadar eşlerine ve kız arkadaşlarına hediye seçen erkekler için de büyük önem arz ediyor. Trendyol'da çeşitli markalara ait birçok farklı pırlanta yüzük alternatifi tüketicilere sunuluyor .

Pırlanta Evlilik Yüzükleri 

Pırlanta yüzüklerin maddi ve manevi en önemli kategorilerini tektaş yüzükler oluşturuyor. Tektaş yüzüklerin berraklıklarına, kesimlerine, karat ölçülerine ve tasarımlarına göre sertifikalı olmaları tüketiciler için önemli kriterlerden biri olarak kabul ediliyor. Tektaş yüzükler şekillerine göre de yuvarlak, baget, prenses, damla, oval tektaş yüzükler gibi seçeneklere ayrılıyor.

Evlilik yüzükleri arasında tamtur ve beştaş modeller de tüketiciler için önemli ve değerli diğer kategorileri oluşturuyor. Beştaş ve tamtur yüzük modellerinin de her zevke göre birçok çeşidi kuyum üreticileri tarafından tüketicilere sunuluyor. Altınbaş, Sirius Pırlanta, Ejoya, Bella Gloria, Gülaylar, Amor Pırlanta, Diva Modern gibi pırlanta yüzük markaları evlilik yüzükleriyle dikkat çeken isimlerden bazıları. Trendyol birçok markaya ait pırlanta yüzük seçeneklerini bir araya getirerek tüketicilere sunuyor. 

Fantazi Pırlanta Yüzük Çeşitleri

Pırlanta yüzükler genç, yaşlı her kadının en sevdikleri mücevher çeşitleri olarak öne çıkıyor. Yüzükler arasında pırlantası daha yoğun olanlar olduğu gibi altın materyali daha fazla olup küçük pırlantalarla detaylandırılmış olanlar da mevcut. Beyaz, rose ve sarı altınla beraber tasarlanan pırlanta yüzükler doğumgünleri, evlilik yıldönümleri, anneler günü ve benzeri özel günlerin en değerli hediye alternatiflerinden kabul ediliyor. 

Safir, zümrüt, aquamarin, yakut, ametist gibi değerli taşlarla ve yarı değerli doğal taşlarla beraber de dizayn edilen pırlanta yüzükler rağbet gören ürünlerden sayılıyor. Siyah taşlı pırlanta yüzük modelleri de ilginç tasarımları ve çizgileriyle stiliyle fark yaratmak isteyen tüketiciler tarafından beğeniliyor. Pırlanta yüzük seçimlerinde kullanıcıların yaşları da önemli parametrelerden birini oluşturuyor. Küçük pırlantalı modeller özellikle genç kadınların en beğendikleri ürünler arasında yer alıyor. Kadınlar yaş aldıkça daha iri boyutlu pırlanta modellerine ilgileri artıyor. Son yıllarda yüzüklerin aksesuar trendleri arasında hızla yükselmeleriyle kadınlar aynı anda birçok parmaklarına yüzük kullanarak farklı açılardan stillerini ifade ediyor.  Ülseven markasının modern tasarımları, Altınbaş kadın pırlanta renk ahenk modelleri, Divas Love'ın inci detaylı, geometrik şekilli, kalp kilidi şeklinde  pırlanta yüzük modelleri, Reis Kuyumculuğun çağdaş tasarımlı yüzükleri, Bella Gloria'nın kuvars pırlanta aşk modelleri, Diva'nın kalp kesim yüzükleri çok beğenilen çeşitler arasında yer alıyor. 

Pırlanta Yüzük Fiyatları

Pırlanta yüzük modelleri taşların modellerine, kesimlerine, karat boyutlarına, tasarımlarına ve benzeri özelliklerine göre oldukça farklı fiyat aralıklarında bulunuyor. Pırlanta yüzük modelleri dönemsel ve ürün bazında indirimlerle satışa sunuluyor. Her bütçeye uygun pırlanta yüzük modelinin yer aldığı Trendyol bünyesinde birçok farklı markaya ait birçok çeşit pırlanta yüzük tüketicilerle buluşuyor. 

Sizin de kendiniz veya sevdikleriniz için Trendyol yüzük kategorisi içinde bulunan pırlanta yüzük modellerini inceleyebilirsiniz. Eğer satın almak isterseniz Trendyol avantajlarıyla en beğendiklerinize sahip olabilirsiniz.