"

Plaj Elbisesi

" araması için 1783 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Plaj Elbisesi

Plaj elbiseleri, plajlarda mayo ve bikinilerin üzerinde kullanılan, hafif, terletmeyen, rahat giyim ürünleri olarak kadınlar tarafından ilgi görüyorlar. Kadınların yaz aylarında birden fazla plaj elbisesine sahip olmak istedikleri biliniyor. Plaj elbisesi modelleri, uzunluklarına, renklerine, modellerine ve kumaş türlerine göre çeşitlilik gösteriyorlar. Trendyol'da birçok markaya ait en dayanıklı ve moda trendlerine uygun plaj elbisesi alternatifleri kadın modaseverlere aynı çatı altında sunuluyor.

Plaj Elbisesi Modelleri Çok Renkli

Kategori, öncelikle uzun plaj elbisesi modelleri ve kısa plaj elbisesi modelleri olarak iki grupta değerlendiriliyor. Dünyada kalitesini kanıtlamış markalara ait uzun renkli desenli plaj elbiseleri çok beğenilen modeller arasında sayılıyorlar. Birbirinden farklı tasarımlarla kadınlar plajlarda da şıklıklarından ödün vermiyor.

Yaz döneminin neşeli havasına, plaj elbiseleri de değişik renk ve desenlerle katılıyor. Kadınlar mayo ve bikinileriyle uyum sağlayan değişik renk ve desene sahip plaj elbiselerini yaz aylarında gardıroplarına ekliyor. Özellikle genç yaş grubu tüketici kitlesi ile genç hissedenler rengarenk plaj kıyafetlerini tercih ederek yaz aylarının coşkusunu yaşıyor. Ayyıldız, DeFacto, Gottex, Biggdesign, Miore, Mite Love gibi markaların renkli plaj elbiseleri Trendyol ürün gamında yer alıyor.

Bazıları Klasikten Vazgeçmiyorlar

Stil olarak klasik kesimleri benimsemiş, risk almaktan hoşlanmayan kadınlar plaj elbisesi seçerken siyah ve beyaz renklere yöneliyorlar. Beyaz plaj elbisesi modelleri yaz aylarında güneş geçirmeyen özellikleriyle tercih ediliyor. Ne olursa olsun siyah rengin asaletinden ve vücudu ince gösteren yapısından vazgeçmeyen kadınlar ise plajlarda da siyah plaj elbisesi modellerini kullanıyorlar. Büyük beden plaj elbisesi modelleri de markaların ürün yelpazesinde yer alıyor. Trendyol'da siyah, beyaz, büyük beden ve daha birçok çeşit plaj elbisesi modelleri tüketicilerle buluşuyor.

Plaj elbiselerinde en çok beyaz, mavi, pembe, yeşil renklerin açık tonları ile siyah plaj elbisesi modelleri kullanılıyor. Nadiren de olsa kırmızı ve mor gibi baskın renklere de tasarımlarda yer veriliyor.

Kumaş Cinslerine Göre Plaj Elbiseleri

Plaj elbiselerinin keten, polyester, viskos, örgü, dantel, havlu gibi birçok farklı kumaşla üretilmiş olanları mevcut. Kadınlar kendi kişisel zevklerine, plaja gittikleri bölgenin çevresel dokusuna, aile yapılarına, vücut ölçülerine ve benzeri bazı kriterlere göre seçim yapıyorlar. Dantel plaj elbisesi modelleri uzun süreli kullanıma uygun, modası geçmeyen klasik ürünler olarak gardıroplarda yerlerini daima koruyorlar. Pek çok markanın ürün gamında yer alan havlu elbiseler, denizden çıkar çıkmaz kurulanmak yerine giyinmeyi tercih edenlerin gözdesi olarak yıllardır kullanılıyor.

Örgü plaj elbisesi modelleri de vücuda hava aldıran, terletmeyen ve görsel olarak kullanıcıları memnun eden modeller olarak öne çıkıyor. Yırtmaçlı, çaprak omuz bantlı, volanlı ve benzeri sıra dışı çizgilere sahip modellere de rastlanıyor. Plaj kıyafetlerinin bir kısmı günlük hayatta da kullanılabilecek sade ve yalın çizgilere, başarılı kalıplara, kaliteli tasarımlara sahip oluşlarıyla dikkat çekiyor. Diğer bir grup plaj elbiseleri ise sadece denizle kumsal ya da havuzla bar arasında gidip gelmeye uygun, vücut hatlarını ortaya çıkaran ürünlerden oluşuyor.

Plaj Elbisesi Fiyatları

Plaj elbiseleri plaj giyim kategorisinde bulunan kullanışlı ve dayanıklı ürünler olarak öne çıkıyor. Kaliteli plaj elbisesi modelleri eğer ürünlerin üretim koşullarına göre muhafaza edilirlerse uzun süreli kullanım olanağı yaratıyor. Bu durumda satın alınan plaj elbisesi gardıroplara yapılan yatırım gözüyle değerlendirilebiliyor. Plaj elbiselerinin fiyat aralıkları markalarına, kumaşlarına, modellerine göre değişiyor. Trendyol'da her bütçeye uygun birçok plaj elbisesi modeli yer alıyor.

Siz de Trendyol'un plaj giyim kategorisi üzerinden plaj elbisesi modellerini inceleyebilir, beğendiklerinizi çeşitli ödeme kolaylıklarıyla satın alabilirsiniz.