Platoon 600 Mbps Usb 2.0 Mini Wifi Adaptörü 802.11n / G/b Kablosuz Alıcı PRA-1566918-1839

Satıcı : Zabata Türkiye
83,62 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Platoon 600 Mbps Usb 2.0 Mini Wifi Adaptörü 802.11n / G/b Kablosuz Alıcı

  • 600 Mbps Usb 2.0 Mini Wifi Adaptörü 802.11n / G/b Kablosuz Alıcı
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Renk Siyah
Şikayet Et

Platoon 600 Mbps Usb 2.0 Mini Wifi Adaptörü

Bir bilgisayarı verimli kullanmak istediğinizde ve işlerinizi hızlı bir şekilde bilgisayar üzerinden halletmek istediğinizde bir İnternet bağlantısına ihtiyaç duyulur. İnsanlar genellikle İnternete bağlanmak için kablolu hat tercih ederler. Birçoğu ise Wi-Fi ile İnternete bağlanır. Kablosuz ağ, İnternet erişimini kolaylaştırmak için bilgisayar, tablet gibi cihazlar ile Wi-Fi yoluyla kolaylıkla bağlantı sağlar. Kablosuz ağ kullanılır duruma geldiğinde evin her yerine yayılır durumda olsa da bilgisayarda Wi-Fi özelliği mevcut değilse ev içerisinden cihaza kadar kablo çekilmesi gerekir. Bu durum kiracıları, ev sahiplerini ekstra masraf ile karşılaştırır. Tercih edebileceğiniz Platoon mini Wi-Fi adaptörü ile bu soruna çözüm sağlamanız oldukça kolaydır. Wi-Fi özelliğini cihazlarınızın tümünde kullanabilirsiniz.

  • USB girişi ile rahat kullanım
  • Kolay kurulum ile sorunsuz Wi-Fi özelliği
  • Bilgisayar, Laptop, Notebook ile uyumlu

Wi-Fi Adaptörler Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Wi-Fi Adaptörler Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Platoon USB Wireless terimi aslında tüm ağ bağdaştırıcılarla aynı anlama gelir. Wi-Fi adaptörler, cihazın kasasında bulunanlar ve USB yoluyla bağlantı kurulanlar olmak üzere ikiye ayrılır. Cihaz kasasında bulunanlar kasa içerisinde bulunan çip ile USB yoluyla bağlantı kurulanlar ise USB girişleriyle kullanılır. USB Wi-Fi adaptörü diğerlerinden karlı, işlevsel olandır. Platoon 600 Mbps USB 2.0 mini Wi-Fi adaptörü kablosuz alıcı USB girişi ile kullanılan harici bir bağdaştırıcı kartıdır. Yani bilgisayar ve laptopun içinde bulunan çip yerine dış ortamda USB girişiyle kullanılır. Bilgisayarınızda Wi-Fi özelliği yoksa kablosuz özelliği kazanmasını sağlar. Sadece Wi-Fi olmayan bilgisayarlarda değil, olanlar da kapsama alanını genişletmek için kullanımı tercih edilir. Telefon ve Wi-Fi özelliği olmayan televizyonlar için de kullanılır. Bu şekilde cihazlar Wi-Fi özelliği kazanmış olur ve işlevi artar.

Platoon Wi-Fi Adaptör Nasıl Kurulumu ve Kullanımı

Platoon Wi-Fi Adaptör Kurulumu ve Kullanımı

Platoon 600 Mbps USB 2.0 mini Wi-Fi adaptörü 802.11n kurulumu yapılırken her donanım için yazılım şart olduğu gibi bunda da gereklidir. Yazılım donanım kontrolleri sağlanarak sorunsuz çalışma için ayarları yapılır. Driver CD’si aldığınız cihaz ile birlikte gelir. CD bilgisayara takılıp çalıştırılır. Çıkan ekrandan gerekli işlemleri gerçekleştirerek kurulum tamamlanır. Driver’ı yükledikten sonra tek yapmanız gereken Platoon Wireless adaptörü USB yolu ile bilgisayara takmaktır. Wireless adaptör 600Mbps bilgisayar tarafından algılandığında çalışır duruma gelir. Bu kurulum çok kısa, kolay olması bakımından avantajlıdır. Bilgisayarınız kablosuz olarak her işinizi görecek duruma gelir. Kullanım kolaylığı avantajlarından biridir. Aynı şekilde bir televizyon için kullanılmak istendiğinde USB girişi ile televizyonunuz da kablosuz özelliği taşımaya başlar. Kullanım öncesi ürünün kullanacağınız cihazlara uygunluğunun kontrolünü yapmanızda fayda vardır.

Kesintisiz Kullanımıyla Platoon Wi-Fi Adaptör Trendyol’da

Kesintisiz Kullanımıyla Platoon Wi-Fi Adaptör Trendyol’da

Bilgisayarınız, televizyonunuz Wi-Fi özelliğine sahip değilse akla gelen bu cihazları değiştirmek olur. Artık cihazların sahip olmadığı özellikleri onlara kazandırmak uygun fiyatlı ve çok kolaydır. Yüksek fiyatlarda Wi-Fi özellikli cihaz alma derdi olmadan cihazınıza Wi-Fi özelliği Platoon 600 Mbps USB 2.0 mini Wi-Fi adaptörüyle taşınır. Bu işlem hem kısa sürer hem de fiziki olarak çok da yer kaplamaz. Bu cihazları aynı zamanda Wi-Fi özelliği mevcut fakat evde çekim gücü pek kullanmaya elverişli değilse de tercih edebilirsiniz. G/B kablosuz alıcı pra ile kapsama alanını genişleterek daha kullanışlı İnternet keyfi yaşamanızı sağlar. Platoon Wi-Fi adaptör ile İnterneti verimli bir şekilde kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu cihaz sayesinde evin her yerinde İnternetiniz kullanılır duruma gelir. Çekim gücü artar, daha kaliteli çeker. Ürüne sahip olarak kesintisiz bağlantı deneyimini yaşayabilirsiniz.