"

Pocket Morphers

" araması için 3 sonuç listeleniyor
Pocket Morphers
Filtreleri Temizle

Pocket Morphers

Neco Toys kalitesiyle satışa sunulan Pocket Morphers, çocuklarınıza sıra dışı ve çok keyifli bir eğlence seçeneği sunuyor. 10 farklı oyuncaktan oluşan Pocket Morphers set, çocuklarınızın yaratıcılığını geliştirirken rakamları öğrenmelerini de kolaylaştırıyor. Birbirinden renkli ve keyifli modelleriyle çocuklarınızı heyecan dolu bir serüvene davet eden Pocket Morphers, yüksek kalitesi ve sağlıklı malzemesiyle de göz dolduruyor.

Dönüşebilen Pocket Morphers Oyuncaklarıyla Tanışın

Pocket Morphers dönüşebilen numaralar, 6 ila 12 yaş arasındaki çocuklar için son derece büyük bir eğlence vadediyor. Her biri farklı bir askeri araç oyuncağına dönüşen Pocket Morphers çılgın sayılar, hem kendi başlarına hem de set halinde çok eğlenceli oyunlarda kullanılabiliyor. Pocket Morphers oyuncaklarında; 0 askeri jipe, 1 tanka, 2 helikoptere, 3 hücum botuna, 4 ise savaş uçağına dönüşüyor. 5 rakamı savaş topu şeklini alırken 6 roket atar, 7 roket rampası, 8 askeri denizaltı, 9 ise motosiklet biçimine girebiliyor. Tek tek satılan Pocket Morphers oyuncakları, 10 parçalık seti tamamlanarak Mega Botz halinde de kullanılabiliyor.

Göz alıcı dev bir robot olan Mega Botz, tüm Pocket Morphers ürünlerinin birbirine monte edilmesiyle oluşuyor. Mega Botz robotunun baş kısmında savaş uçağı, sol omzunda roket rampası, gövdesinde ise 3 rakamı yer alıyor. Tüm Pocket Morphers robotlarının kendilerine has özelliklerinden faydalanabilen Mega Botz, bu sayede son derece güçlü bir yapı sergiliyor ve çocuğunuza arkadaşlarıyla son derece keyifli ve yaratıcı oyunlar oynama şansı tanıyor. Mega Botz robotu, istendiği zaman yeniden parçalarına ayrılabiliyor. Bu sayede çocuğunuz rakamdan savaş aracına, savaş aracından dev robota giden bu çok keyifli serüveni tekrar tekrar en baştan deneyimleyebiliyor. 

Pocket Morphers Kalitesiyle Çocuğunuz Güvende

Pocket Morphers 3 ana ve 3 ara renk olmak üzere 6 farklı renk seçeneği sunuyor. Oyuncak seti, bu sayede çocuğunuza hem sayıları hem de renkleri son derece eğlenceli bir şekilde öğretmeyi başarıyor. Kolay kullanım avantajıyla oyuncak ve rakam arasındaki dönüşümleri kolayca gerçekleştirebilen Pocket Morphers, bu şekil değişimleri esnasında da asla yıpranmıyor. Çocuğunuza kendini adeta bir çizgi film dünyasının içinde gibi hissettiren Pocket Morphers oyuncakları, güçlü yapılarıyla çocuğunuzun öz güvenini artırıyor ve geleceğin güçlü bireylerini bugünden yetiştirmenize yardımcı oluyor. 

Pocket Morphers, güvenli malzemeden üretilmiş olması sayesinde çocuğunuzun sağlığını koruyor. Kanserojen ve toksik madde içermeyen Pocket Morphers oyuncakları, bu sayede çocuğunuz ne kadar uzun süre oyuncaklarla oynarsa oynasın, hiçbir olumsuz etkiye yol açmıyor. Sağlam yapılarıyla büyük bir dayanıklılık gösteren modeller, ergonomik tasarımları sayesinde çocuğunuzun eline de zarar vermiyor. Çocuğunuzu tablet ve bilgisayarların sanal dünyasından kurtarıp gerçek hayatta başarılı olma hissiyle tanıştıran modeller, aynı zamanda son derece uzun bir kullanım ömrü de sunuyor ve bütçe dostu bir nitelik sergiliyor. 

Birbirinden Eğlenceli Pocket Morphers Seçenekleri Şimdi Trendyol'da!

Pocket Morphers oyuncakları, ideal boyutları sayesinde kolayca taşınabiliyor. Bu sayede çocuğunuz, bu birbirinden renkli modelleri okula, misafirliğe, seyahatlere ve tatillere götürebiliyor ve oyun zevki hiçbir zaman kesintiye uğramıyor. Farklı modellerin kombinasyonları sayesinde çift haneli sayıların da kolayca öğrenilmesine olanak tanıyan Pocket Morphers oyuncakları, kolay temizleme avantajıyla da uzun süre boyunca ilk günkü görünümünü korumayı başarıyor. Eğer siz de çocuğunuz için bu çok öğretici ve eğlenceli oyuncakları satın almak isterseniz, hemen Trendyol'daki birbirinden renkli Pocket Morphers modelleri inceleyebilirsiniz. Pocket Morphers oyuncaklarını dilerseniz tek olarak, dilerseniz set halinde satın alabilir ve çocuğunuza çok mutlu olacağı bir hediye sunabilirsiniz.