"

Polaris

" araması için 6348 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Polaris

Polaris, kullanıcıların anatomik gereksinimlerini karşılamak üzere ayakkabı üretimi yapan marka olarak tanınıyor. Türkiye’de 1990’lı yılların sonlarından itibaren üretime başlayan markanın, kadın ayakkabı modelleri dikkat çekiyor. Polaris’in kadın, erkek ve çocuklar için tasarladığı ayakkabı çeşitleri yanında Polaris sandalet modelleri, çanta ve cüzdan seçenekleri de estetik çizgiler ile üretiliyor. Ayak sağlığı için uygun nitelikli ve şık tasarımlı ayakkabılar üretmeyi hedefleyen marka, tasarımlarında bunu başarıyor. Yürüyüş sırasında ayağa baskı oluşturan beş noktayı destekleyen ayakkabı modelleri üreterek kullanıcıların takdirini topluyor. Polaris ayakkabı modellerine; bot, çizme, terlik, sandalet ve babet seçenekleri de ekleniyor.

Polaris Markası Hakkında

Polaris, Ziylan Grubu’nun markalarından bir tanesini oluşturuyor. Grup, 1994 yılında Polaris markasının tescilini alıyor. 1998 yılında terlik üretimi yapmaya karar veren Ziylan Grubu, Polaris’i terlik markası olarak belirliyor. Sandalet ve terlik üretiminde hızla ilerleyen şirket, 2001 yılı itibarıyla Polaris ile markalaşma konusuna büyük bir yatırım yapıyor. Önceleri terlik markası olan Polaris, 2003 yılından itibaren “Ayak Giyim Markası” olma yolunda hızla ilerlemeye başlıyor. Marka, kullanıcılarına Polaris terlik ve sandaletlerde sunduğu 5 nokta rahatlığının ardından ayakkabı üretimine başlayıp Comfort, Comfort Flex, Comfort Balance, Extra Comfort gibi yeni konseptlerle hizmet vermeye başlıyor. Anatomik taban destekli günlük ayakkabı çeşitlerine okul ayakkabılarını da ekleyerek geniş bir ürün yelpazesine sahip oluyor. Bol seçenekli Polaris, sandalet ve terlik koleksiyonuna kadın, erkek ve çocuklar için üretilen ayakkabı, bot, çanta, çizme ve cüzdan modellerini ilave ediyor. Türkiye genelinde geniş bir satış ağına ve bayi kanalına sahip olan Polaris, ayak sağlığına önem veren ve moda trendlerini takip eden ürün çeşitleriyle dikkat çekmeyi başarıyor.

Polaris Ürün Çeşitleri

Türkiye’nin önde gelen markalarından olan Polaris, ürün çeşitlerinde cazip fiyat seçeneği sunmayı başarıyor. Böylece kullanıcıların; kaliteli, anatomik ve estetik tasarımlı ayakkabı modellerine kolayca ulaşmasına imkân tanıyor. Markanın hem yetişkinler hem çocuklar için tasarlanan günlük, spor, okul, klasik, modern ve outdoor ayakkabı seçenekleri de bulunuyor. Polaris botlar ve Polaris çizme modelleri kullanıcılardan tam not almayı başarıyor. Kadın, erkek ve çocuk kullanıcılar için modaya uygun eğilimlerle tasarlanan Polaris bot ve çizme seçenekleri görenlerin beğenisini kazanıyor. Dikkat çekici tasarımlar sunan Polaris bayan günlük ayakkabı seçenekleri ile Polaris erkek ayakkabı modelleri, renkleri ve tarzları sayesinde ilgi odağı oluyor. Marka, ayaklarınızın içinde rahat edeceği ürünleri, şık tasarımlarla sizlerin beğenisine sunuyor. Ürün çeşitleri bunlarla sınırlı kalmıyor. Polaris babet ve Polaris çanta modelleri de tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Kadın ayakkabı çeşitleriyle öne çıkan markanın, Polaris bayan ayakkabı ve Polaris bayan bot modelleri en çok ilgi gören ürün gruplarını oluşturuyor.

Polaris’ten Sağlıklı ve Şık Modeller

Polaris kadın ayakkabı çeşitleri, günlük hayatta rahatça kullanılan modellerden oluşuyor. Polaris’in kadınlar için tasarladığı spor ayakkabılar, klasik ayakkabılar, kısa topuklu ya da dolgu topuklu Polaris bayan günlük ayakkabılar, bot ve çizmeler, terlik ve sandaletler markanın geniş ürün yelpazesi içerisinde yer alıyor. Polaris’in çocuklar için tasarladığı modeller ise hem çocukların beğenisine hitap ediyor hem de sağlıklı ayakkabı çeşitleri sunuyor. Kız çocukları için üretilen ve canlı renkler taşıyan botlar, çizmeler ve spor ayakkabılar beğeni topluyor. Polaris erkek ayakkabı modelleri, ayak sağlığını önemseyen ve konforlu ayakkabıları seven erkekler tarafından tercih ediliyor. Polaris erkek ayakkabı seçenekleri; spor, klasik ve sneaker ayakkabı modelleri de içeriyor. Kadın, erkek ve çocuklar için tasarlanan Polaris sneaker ayakkabı modelleri son yılların gözde ürünleri olmayı başarıyor.

Kategoride yer alan Polaris kadın, erkek ve çocuk ayakkabı modellerini, Trendyol’un sunduğu ayrıcalıklı fiyat seçeneği ve avantajlı satış koşulları ile hemen şimdi satın alabilirsiniz.