placeholder
"

Polarize Güneş Gözlüğü

" araması için 39228 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Modelleriyle Polarize Güneş Gözlükleri Trendyol'da!

İnsanlar, kullandıkları güneş gözlüklerinin konforlu ve sağlığa yararlı olmasına önem verirler. Parlama ve yansıma bazı göz rahatsızlıklarına neden olur; gözü kısmaya, göz yorgunluklarına ve görüş kaybına sebep olur. Bu tür rahatsızlıklar, yansıma ve parlamanın olumsuz etki oluşturacağı gündüz araba kullanımı ve spor aktiviteleri sırasında performans düşüklüğüne neden olabilir. Koruyucu gözlüklerde film tabakası işlenmemiş camın içerisine yerleştirilir. Polarize camlı güneş gözlüğü, sadece bir düzlem yönündeki ışığın geçmesine izin verir. İki polarize filtre cam içine birbirine dik olacak şekilde yerleştirilirse ışığı geçirmez. Güneş gözlüğü polarize filtresine sahip olanlar parlamayı engelleyip ışığın göze ulaşmasını sağlar.

Dikkat Çekici Polarize Güneş Gözlüğü Tasarımları

Dikkat Çekici Polarize Güneş Gözlüğü Tasarımları

Yaz günlerinde hemen hemen herkesin bir koruyucu gözlüğe ihtiyacı vardır. Günlük hayatta sürekli kullanılan polarize güneş gözlüğü, şıklığın yanında göz sağlığını da korur. Beğeninize hitap eden modelin; görünümü, rengi ve fiyatı ne kadar önemli olsa da dikkat edilmesi gereken önemli kriterlerden biri de cam kalitesi olmalıdır. Polarize güneş gözlüğü erkek modellerinde klasiğin dışına çıkarak farklı tasarımlarıyla dikkat çeker. Tarzını günlük kombinlerinin her detayında yansıtmak isteyen erkekler şık ve sağlıklı olan bu kullanışlı modelleri tercih eder. Şık olmayı seven kadınların da ilk tercihi arasında yer alan polarize güneş gözlüğü kadın modelleri tamamlayıcı aksesuarlar arasında başta gelir. Bu modellerden alırken dikkat edilmesi gereken bir konu ise yüz şekilleridir. Ürün seçerken yüz hatlarınıza uygun seçmeniz gerekir. Polarize yuvarlak güneş gözlüğü hemen hemen her yüz şekline uyum sağlar. Aradığınız indirimli ürünlere geniş ürün yelpazesine sahip olan Trendyol üzerinden rahatça ulaşabilir ve ürünü kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Polarize Güneş Gözlüğünün Faydaları

Polarize Güneş Gözlüğünün Faydaları

Bu işlevsel ürünler sadece yaz aylarında değil her mevsim kullanılır. Ultraviyole ışını (uv) korumasına sahip bu ürünler özel kaplamalar kullanılarak üretilir. Zararlı uv ışığı etkilerinin direk göze temas etmemesini sağlar. Işık yatay düzlemden yansıdığında rahatsız edici bir parlama oluşur. Bu parlamalara uzun süre bakıldığında göz hastalıkları meydana gelir. Polarize güneş gözlüğü özelliklerinden biri de yatay gelen ışığı soğutarak göze iletmesidir. Televizyon izlerken, bilgisayar karşısında veya telefon ekranına bakarken de parlamalar meydana gelir. Gözlerin zarar görmemesi için ekran karşısında numaralı polarize güneş gözlüğü kullanabilirsiniz. Numaralı bu camlar, yüzeye gelen ışınları görüşü engellemeden emme özelliğine sahiptir. Çocuklara da küçük yaştan itibaren kullanım alışkanlığı kazandırmak gerekir. Küçük yaşta başlayan bu alışkanlık ile göz hastalıklarının da önüne geçilebilir. Polarize bebek güneş gözlüğüne Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

İndirimli Polarize Güneş Gözlükleri Fiyatları

İndirimli Polarize Güneş Gözlükleri Fiyatları

Her bütçeye uygun seçenekleriyle polarize güneş gözlüğü fiyatları Trendyol ayrıcalığıyla sıralanır. Çeşitli ürün yelpazesine sahip Trendyol sizlere, ürün seçenekleri alanında birçok seçenek sunar. Polarize güneş gözlüğü markaları; cam kalitesine, çerçeve şekline, modeline göre fiyatlarda farklılık gösterebilir. Yüksek kaliteli optik performansa sahiptir. Siyah polarize güneş gözlüğü en çok tercih edilen cam rengidir. Renginde solma olmaz, dayanıklıdır. Bir diğer çok tercih edilen model ise polarize spor güneş gözlüğüdür. Hemen hemen her zevke hitap eden bu modelin hem spor hem şık yapısı vardır. Polarize güneş gözlüğü yorumları sayesinde farklılıkları anlayabilirsiniz. Tecrübelerinden yararlanarak kendinize uygun model tercihi yapabilirsiniz. Trendyol sayesinde daha önce yapılan polarize güneş gözlüğü faydaları hakkındaki yorumları inceleyebilirsiniz. Yorumlar ile polarize güneş gözlüğü tavsiyesi almak seçiminizi kolaylaştırır. Geniş fiyat aralığı, çeşitli ürün yelpazesi ve Trendyol güvenilirliği ile bu ürüne sahip olabilirsiniz.