"

Polly Pocket

" araması için 128 sonuç listeleniyor
Polly Pocket
Filtreleri Temizle
Sonraki Sayfa

Polly Pocket

Polly Pocket oyuncakları ağırlıklı olarak kız çocukları tarafından sevilen bir oyuncak çeşidi olup geniş yaş aralığına hitap eder. Erkek çocuklarının da kız arkadaşları, ablaları, kuzenleri ve kız kardeşleriyle birlikte olduklarında oynadıkları Polly Pocket son yılların favori oyuncaklarından biridir. Polly Pocket'in babaannesi tarafından ona hediye edilen madalyonla iyilik yapma isteğinin ve macera sevgisinin etrafında dönen oyun, çocukların iyiliğe olan eğilimlerini de artırır.

Polly Pocket ile Neşeli ve Yaratıcı Zaman Dilimi 

Yeni nesil oyuncaklardan biri olan ürün Polly Pocket bebekleri, Polly Pocket evi, Polly Pocket kıyafet seti, Polly Pocket karakterleri gibi çok detaylı çeşitlerden oluşur. Polly Pocket, hayvanları, arkadaşları, hayatı ve ekipmanlarıyla şimdinin çocukları adeta eski yılların evcilik oyununu karakterler üzerinden canlandırır. Polly Pocket ve arkadaşlarının yaşamı çocukların elindedir ve çocuklar hayallerindeki hayatı ona yaşatır. Bu şekilde eğlenceli vakit geçiren çocuklar bir yandan oyuncağın günlük rutinlerini yaparken bir yandan da kendi hayatlarına  katkı sağlar. 

Polly Pocket evi, Polly Pocket mutfak seti, banyo seti ve benzeri ürünlerle oynayan çocuklar kendi yemeklerini de daha seri bir şekilde yemeye, kişisel temizliklerini daha düzenli halletmeye başlar. Polly Pocket'in çok sevdiği arkadaşları ve hayvanları olunca çocuklar da kendi arkadaşlarıyla daha iyi geçinir ve hayvanları daha çok sever. 

Polly Pocket Karakterleri

Çocuklar Polly Pocket ve arkadaşlarının birbirinden güzel ve farklı kıyafet seçenekleriyle oynamaya bayılır. Çocuklar bu kıyafetleri karakterlere giydirerek kombin yaratma, renk seçme yeteneklerini geliştirir. Doğru renk ve modelin yanı sıra hava durumuna göre kıyafete karar verme, kıyafetleri birbirine uydurma, soyma, giydirme işlemleri çocukların el, göz ve zihin koordinasyonlarını güçlendirir. Polly Pocket'in özel işlerini yapmaya alışan çocuklar bir süre sonra kendi işlerini de kolaylıkla halletmeye başlarlar.

Polly Pocket karakterleri macera peşinde, akıllı ve meraklı Polly Pocket, modaya tutkun olan Lila, temkinli ve yüreklendirici Shani, saf Gwen, garip kostümlü ve hırslı Griselle, tuhaf ve gizemli olaylara ilgi duyan Nicolas, minik bebek Paxton, Polly'nin havalı erkek kardeşi Pierce Pocket, iyi kalpli, maceraperest ve madalyonun asıl sahibi Büyükanne Pocket ve çok meşgul anne ile babadan oluşur. Çocuklarınızın büyüme ve gelişme çağında onlara ‌Polly ‌Pocket oyuncaklarını ve setlerini hediye ederek mutluluklarına ortak olabilirsiniz. Bu eğlenceli oyunları ailece oynayabilir ve zamanın nasıl geçtiğinin farkına varmadan, beraber kaliteli vakit geçirmenin keyfine varabilirsiniz.

Polly Pocket Setleri

Babaannesinin ona verdiği madalyonu iyi amaçlar için kullanmaya çalışan Polly'nin hayatını oluşturan setler de çocukların ilgi alanına girer. Polly ve Lila bebeklerin yer aldığı Polly Pocket doğum günü partisi oyunu pasta, ocak, balonlar ve birbirinden renkli moda aksesuarları barındırır. Polly Pocket moda seti ise kıyafetlerin yanında dürbün, madalyon, diş fırçası ve spor ayakkabı gibi seyahatte kullanılabilecek eşyaları içerir. Eğlence dolu Polly Pocket havuz seti kaydırak ve havuzuyla çocukların favori setleri arasında yer alır. Şezlongu ve karpuz salıncağı ile Polly Pocket su parkı oyun seti çocuklara keyifli dakikalar yaşatır. 

Polly Pocket kıyafet seti, Polly Pocket mutfak seti, Polly Pocket eğlenceli plaj seti benzeri çok sayıda ürün çeşidiyle çocuklar Polly'nin hayatını renklendirir. Setler yardımıyla değişik oyunlar kuran çocuklar bu sayede hayal güçlerini geliştirir ve çok keyifli vakit geçirir. 

Polly Pocket oyuncakları sürekli gelişerek değişir. Çocukların gelişimlerine daha çok katkı sağlayacak hale gelen Polly Pocket yeni seri oyuncak modelleri çocuğunuza sunabileceğiniz çok özel hediyelerden oluşur. Polly Pocket oyuncakları ve setleri koleksiyon niteliği de taşır. Çocuklarınızın oyuncak çağı geçtiğinde Polly Pocket kahramanlarıyla onun odasını süsleyebilir, ilerleyen dönemlerde oyuncakları koleksiyon grubuna ekleyebilirsiniz. Polly Pocket oyuncakları çocuklarınızın kendi çocuklarına saklayabilecekleri değerli birer anı olabilir.

Siz de Polly Pocket yeni sezon ürünlerini incelemek için Trendyol sayfalarına göz atabilir, beğendiğiniz ürünler için sipariş oluşturabilirsiniz.