"

POLO Rucci

" araması için 570 sonuç listeleniyor

Polo Rucci

Farklı zevklere ve tarzlara hitap eden Polo Rucci saat modelleri kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarıyor. Tek ürün olarak satılan saatlerinin yanı sıra kadın ve erkek kullanıcılar için hazırlanan saat setleri de bulunuyor. Üstün teknolojilerle üretilen Polo Rucci erkek kol saati setlerinin bazıları; kemer, cüzdan, kartlık, tesbih, anahtarlık ve bileklik gibi aksesuarlar içeriyor. Polo Rucci kadın kol saati setlerinde ise şık tasarımlı bileklikler, kolye ve yüzükler yer alıyor. Setlerde yer alan tüm aksesuarlar, kaliteli materyallerle üretilen ürünlerden oluşuyor. Erkek ve kadın kullanıcılar için tasarlanan Polo Rucci saat modelleri, yeni nesil teknolojilerle üretilen ve cazip fiyat seçenekleri sunan ürünler olarak büyük ilgi görüyor.

Polo Rucci Saat Hakkında

Türk bir marka olan Polo Rucci; yenilikçi ve modern tasarımları, kaliteli materyalleri, geniş ürün yelpazesi ve cazip fiyat seçenekleri ile dikkat çekiyor. Tüm kullanıcıların modern ve kaliteli ürünlere ulaşabilmesini hedefleyen marka, ürettiği şık tasarımlı saatleri ve saat setlerini avantajlı fiyatlarla sunuyor. Her yaş grubundan tüketiciye hitap eden Polo Rucci saat seçenekleri, farklı modeller ile tasarlanan seçkin ürünlerden oluşuyor. Marka, kaliteli ve yenilikçi tasarımları ulaşılabilir fiyat seçeneği ile birleştirmeyi başarıyor.

Modern ve Klasik Tasarımlara Renk Katan Polo Rucci Tarzı

Markanın kendine özgü çizgisi ile harmanladığı modern ve klasik saat modelleri göz alıcı tasarımlar sunuyor. Her tarza ve beğeniye hitap eden Polo Rucci erkek saat çeşitleri ile sade ve şık modeller sunan Polo Rucci kadın kol saati tasarımları, kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Markanın quartz teknoloji ile tasarladığı saat modelleri, yıllar içerisinde oluşabilen zaman sapmalarını en düşük seviyeye indirmeyi başarıyor. Moda trendlerine uygun tasarlanan kadın ve erkek saatlerinin yanı sıra modern tasarımlı Polo Rucci unisex saat seçenekleri de bulunuyor. Analog saat modelleri ile tanınan marka, aynı zamanda dijital saat seçenekleri de üretiyor. Canlı renkler, modern çizgiler, şık ve sade tasarımlar sunan Polo Rucci saat markasının spor ve dijital saat modelleri çoğunlukla genç kullanıcılara hitap ediyor. Sarı, kırmızı, yeşil ve lacivert gibi göz alıcı renklerle üretilen dijital saatler modern tasarımlar içeriyor.

Aksesuarlarla Zenginleştirilen Polo Rucci Saat Setleri

Polo Rucci erkek kol saati seti içerisinde yer alan ürünler şık tasarımlı kutularda sunuluyor. Setlerde kaliteli materyal ile üretilen cüzdan, kartlık, kemer, tesbih, anahtarlık ve saat ile uyumlu şık bir bileklik yer alıyor. Markanın kadın setleri ise genellikle Polo Rucci kadın saati ve şık bir bileklikten oluşuyor. Bazı setler içerisinde yüzük, küpe ve kolye gibi aksesuarlar da yer alabiliyor. Kadın bileklikleri çoğunlukla ışıltılı ve taşlı modellerle tasarlanıyor. Metal kordon ve kasa tipi ile üretilen, mineral cam detayı sunan Polo Rucci anolog kadın saatlerine ise metal bileklikler eşlik ediyor.

Polo Rucci Saat Modellerinin Sunduğu Özellikler

Marka, saatlerinde kristal ve mineral cam kullanmayı tercih ediyor. Temperli cam özelliğine sahip olan mineral camlar; çizilmelere, kırılmalara, yüksek ısıya ve kimyasallara karşı dirençli oluyor. Saatinizin mekanizmasını güvenle koruyor ve kolayca temizleniyor. Polo Rucci saat modelleri; deri, çelik, metal ve silikon malzemeden tasarlanan kordon seçenekleri sunarak seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. Markanın saatleri paslanmaz çelikten üretilen oval, kare, dikdörtgen ve yuvarlak kasa tasarımları sunuyor. Farklı özelliklerle zenginleştirilen kadranları ise şık tasarımlar taşıyor. Siyah, kahve, taba, lacivert, altın ve gümüş gibi renk seçenekleri ile tasarlanan kasa ve kadranlar, her beğeniye hitap etmeyi başarıyor. Trendyol'da Polo Rucci marka birçok saat modelini bulabilirsiniz. Cazip Trendyol fiyatları ve ayrıcalıklı alışveriş koşullarıyla istediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Yukarı Çık